• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Szukam dobrej kołdry - Jysk???? Dodaj do ulubionych

• 25.10.11, 20:02
    Proszę, muszę w najbliższym czasie wymienić kołdrę synkowi. Gdzie znajdę fajne, lekkie kołdry, które posłużą w miarę długo. Macie może doświadczenia z kołdrami ( i poduszkami) z Jyska? Zastanawiam się nad kołdrą Flower jysk.pl/4/31/4009750/a/catalog . A może jakieś inne?
    Szukam też fajnej pościeli ( 100% bawełna - koniecznie z zygzakiem albo złomkiem wink )
    Pomóżcie, bo sprawa bardzo pilna.
    Zaawansowany formularz
    • 25.10.11, 20:34
      Flower jest super, mam dla syna. Jest cieplutka i nie ubija się, choć już użytkujemy ją bodajże 3 rok. Prać natomiast nie prałam, boję się i nie wiem czy mi się do pralki zmieści: DDD
      Mam jeszcze hoie greenfirst nature (męża). Droższa ale mniej ciepła niż flower i wydaje mi się jednak gorsza. Mam też kronborg silk touch (tą użytkuje córa), ale ta jest średnia (nie rowarstwiła się wprawdzie, ale zbiła, pomimo któtszego czasu użytkowania i wydaje się taka sztuczna). Natomiast ja mam piórex greenfirst czy jakoś tam. Najdroższa z wymienionych z wsadem naturalnym. Jest świetna, leciutka i cieplutka ale raczej dziecku bym jej nie kupiła.
      --
      http://i51.tinypic.com/11ht2x2.jpg
      • 25.10.11, 20:35
        Generalnie jeśli chodzi o zakup kołder to zdecydowanie bardziej wolę Jysk niż Ikeę.
        --
    • 25.10.11, 20:49
      ja mam jedną z jyska-4seasons, taką spinaną z dwóch kołder, polecam
      • 25.10.11, 20:55
        Ja mam 3 rodzje kołder ale duże nie wiem czy mają takie małe-jedna jest z jakimiś poliwęglane antystresowa super lekka ciepła śpię pod nią z synkiem-jeśli znajdę taką małą kupię mu dołózeczka(którego w trakcie zakupu jestem) te kołdry co się je pierze zawsze cosik tracą na "wyglądzie" prałam LIVING MEDICALL w 80 stopniach i jakoś żyje-ta kołdra oczywiscie.Ogólnie mam pościel i reszte do sypialni z JYSKA ale nie polecam pościeli z dodatkiem poliestru...grrr śliskie i nieprzyjemne-tylko bawełna albo kora czy flanela bawełniana.
        --
        Mama bez tajemnicwink
      • 25.10.11, 21:32
        ja tez mam te kołdrę dla córki i jestem zadowolna.
        --
    • 25.10.11, 21:27
      Mam Flower dla siebie i męża. Kołderka super cieplutka i miękka. Śpimy już pod nią długo i jesteśmy mega zadowoleni. Ja polecam
      --
      Pozdrawiam
      Ania, Oliwia(01.03.2004) i Maja (24.03.2009)
      http://s2.pierwszezabki.pl/029/0292169a0.png?8323
    • 25.10.11, 21:36
      Dzięki za opinie, już prawie jestem zdecydowana na tą Flower, ale znalazłam też takie wypowiedzi, że pod tą kołdrą jest za gorąco i że szeleści. Jak to z tym szeleszczeniem, bardzo to uciążliwe? W sypialni synka jest ok.21-22 stopni, czy rzeczywiście nie będzie za ciepła?
      • 25.10.11, 22:17
        Ja mam flower mam w sypialni idla dzieci i nawet nie zróciłam uwagi,ze szelesci. Prałam kołdry nic sie nie dzieje jedynie srednio jestem zadowolona z poduszek bo troche sie zbiły.
      • 26.10.11, 09:36
        Faktycznie szeleści ale jak się "ubierze" w poszewkę to nie ma takiego wrażenia.
        Faktycznie jest cieplutka - ja zmarzluch bardzo ją lubię i śpię pod nią od jakiegoś tygodnia - jak dla mnie minusem tej kołdry jest to że moja po praniu straciła lekko fason (wypełnienie nie jest rozłożone równomiernie) może gdyby spróbować prac z piłeczkami jak kurke puchową toby było lepiej? Kupiłam kołdrę flower również dla córki (prawie 4 latka) - spała pod nią (a raczej się rozkopywała spod niej) dosłownie 3 dni, wczoraj dowiedziałam się że jest ciężka i gorąca i nie chce pod nią spać. Moja córeczka raczej z tych gorących osóbek więc pewnie to dlatego - w pokoju ma w tej chwili ok 21-22 stopnie. Pewnie nasiliłam tym postem Twoje wątpliwości...
        • 26.10.11, 10:06
          Jak dla mnie flower to porażka właśnie ze względu na ten szelest i to że jest mega ciepła nawet dla mnie mega zmarzlucha, mam nową i nie używam
          natomiast świetna jest living medical bardzo ciepła i nie szeleszcząca, dla nas super
          • 26.10.11, 10:25
            Sprawdziłam tą living medical na stronie jyska jysk.pl/4/31/33/4117850/a/catalog , napisz mi proszę co oznacza waga wsadu 2x600 g. Czy to oznacza, że ta kołdra składa się z dwóch kołder czy o co chodzi?
          • 26.10.11, 12:51
            Mnie ten szelest zupełnie nie przeszkadza a nawet mi się podoba, a właściwie podobał bo z czasem kołdra przestaje szeleścićsmile

--
            • 26.10.11, 19:26
              Witam.
              Ja od roku mam kołdrę Flower. Niestety wiosną wystawiłam na balkon w celu wywietrzenia. Była dość duża wilgotność iniestety wsad w środku zbił się. Na metce jest napisane, że kołdrę można prać w pralce lecz suszyć należy w suszarce bębnowej. Niestety nie mam suszarki bębnowej. Zastanawiam się czy w tej sytuacji pozostaje mi tylko oddać kołdrę do pralni. Poradźcie coś bardzo proszę, poniewż naprawdę bardzo mi tej kołdry ( a raczej jej ciepełka)brakuje.
              • 26.10.11, 22:35
                Polecam polska firme inter widex.Maja swietne wyroby i cieplutkie,wygodne.
    • 14.11.11, 22:03
      Hej dziewczyny, przepraszam, że nie do końca na temat, ale dziś kupiłam poduszkę WellPur z pianki termoelastycznej i po wypakowaniu okazało się, że poduszka strasznie śmierdzi plastikiem czy czymś takim. Któraś z Was prała tę poduszkę łącznie z piankowym wsadem?
      Dzięki z góry za info!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.