• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

gdzie najtaniej lalka Monster High Clowdeen Wolf ?

• 23.11.11, 09:48
    może słyszałyście o jakiejś promocji na te paskudne lalki? Chodzi mi dokładnie o Clowdeen Wolf (na prezent mikołajkowy). Może widziałyście ją w supermarketowych promocjach albo w necie w dobrej cenie? W najbliższym dużym mieście mam tylko Carrefour (nie wiem dlaczego, ale nie mogę ściągnąć katalogu z zabawkami ?) Leclerca oraz Smyka. Z góry dzięki za info.
    Edytor zaawansowany
    • 23.11.11, 10:35
      W TESCO za 59 lub 69 zł ...

Tyle że u Nas w 2 tesco puste półki ...po tych lalkach
      • 23.11.11, 10:42
        Z tego co mi wiadomo tych lalek już nie ma na żadnych magazynach.Zostało tylko to co w sklepach.Producent za mało ich zrobił na polskę i jest duży problem,podobno maja sie pojawic nowe partie ale dopiero po nowym roku.
    • 23.11.11, 10:46
      Clawdeena jest nie do uświadczenia nawet na amazonie ma cene ok 40-60 funtów. Inne jeszcze dostaniesz po 60 zł w tesco czy auchanie widziałam jeszcze Draculaure i Zombiaczke.
      W Smyku po 80-100 widziałam jeszcze, ale tez tylko inne.

Dziwie sie w sumie chińczyk nie wyrabia czy to zamierzona strategia Mattel ?
      • 23.11.11, 11:01
        My dostalismy info że mattel nie liczył na takie zainteresowanie lalkami w polsce.A jak naprawde jest to niewiem.
        • 23.11.11, 11:21
          eee chyba nie tylko w PL jest problem
          ceny z ebaya:
          www.ebay.pl/itm/MONSTER-HIGH-CLAWDEEN-WOLF-1-SERIE-NEU-OVP-/330643185920?pt=DE_allesf%C3%BCrsKind_spielzeug_puppen&hash=item4cfbdea100
          czy amazona UK
          www.amazon.co.uk/Monster-High-Clawdeen-Wolf-Doll/dp/B0037UUZAK/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1322043669&sr=8-3
    • 23.11.11, 16:11
      w kauflandzie od jutra za 59,98
      • 23.11.11, 18:26
        dzięki kochana, jutro pędzę do kauflandu; swoją drogą nie przypuszczałam, że w kauflandzie mogą być te lalki
        • 24.11.11, 11:20
          były? I jakbys mogła napisać jakie bo szukam jeszcze jednej
          • 24.11.11, 11:35
            była tylko JEDNA...
            w sumie były, uwaga, aż 3 lalki z tej serii, pozostałe dwie to Darculary
            a w kauflandzie (Zamość) byłam zaraz po 8 rano
            Dziękuję dziewczyny, wiedziałam że pomożecie. Mikołaj może przychodzić!
            • 24.11.11, 14:19
              Czy inną?U mnie Kauflandu nie masmile
              --
              Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
              nie obleka tego faktu w słowa.
              • 24.11.11, 19:59
    • 23.11.11, 17:29
      no ładnie,a ja nawet nie wiedziałam,że taka istniejebig_grinBo nigdy na półkach w sklepach nie widziałam.Moja córka będzie miała Frannkie,Draculaurę i ten zestaw z chłopakiem.
      Moja 5 latka będzie zadowolona z tych Pidżama Party,które w Selgrossie były po 36,60smileNawet nie wie,że sa też inne(były po 56,70 te nie pidżamasmileNa szcześćie nie zna tej bajki i nie szaleje.Problemem sa sąsiadki i koleżanki,które te lalki mają i moja tez chce(2 kupiłam na Mikołajki,a komplet cleo po Choinkę jako jeden z prezentów-w Selgrossie za 93zł))
      allegro.pl/listing.php/search?string=monster+high+pid%C5%BCama+party&category=11763
      allegro.pl/monster-high-upiorni-uczniowie-cleo-i-deuce-zestaw-i1942328479.html
      --
      Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
      nie obleka tego faktu w słowa.
      • 24.11.11, 20:20
        Ja kupiłam na allegro - cena z wysyłką 150 zł uncertain
        Niestety, tego egzemplarza nie było w promocji w tesco...
    • 25.11.11, 08:53
      Szczęściara,
      u mnie ponoć były 3 i sie rozeszły o 7 rano. A 120 zł nie dam za tą lalkę. Może któraś z Was widziała gdzieś jeszcze w tej cenie lub może mi kupić. Bardzo mi zależy.smile
      • 25.11.11, 10:34
        W Łukowie w Kauflandzie tych lalek w ogóle nie było i nie masad
        Dzwoniłam aż do dyrektora Kauflandu żeby zapytać.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.