• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

sukienki ciążowe z allegro ... warto?? Dodaj do ulubionych

• 01.12.11, 20:01
    Czy kupowałyście w ostatnim czasie jakieś sukienki ciążowe na allegro ??
    chodzi mi o te co są w cenie od 50 do 100 zł .
    Ładnie wyglądają na zdjęciach chodzi mi o te najbardziej popularne , nie będę wklejać linków bo jest ich dość dużo ale czy wy mogłybyście wkleić linki do tych sukienek co kupiłyście i są warte uwagi?
    Zaawansowany formularz
    • 01.12.11, 22:28
      Ja wcale nie kupowałam specjalnych sukienek ciążowych. "Normalne tuniki" w zupełności wystarczyły wink Jeśli ciążowe ubrania- to w spodnie warto zainwestować.
      • 01.12.11, 22:43
        Ja kupowałam na ASOSie (marki ASOS i Mamalicious), są też na New Looku i Dorothy Perkins.
        Jakość fajna, często są zniżki i wyprzedaże.
        • 02.12.11, 15:19
          ja już w drugiej ciąży(córka 1,5 roku) i z typowo ciążowych ubrań to mam dżinsowe spodnie i spódnice,jedna bluzkę i teraz dokupiłam koszule.Reszta ubrań to różne sukienki dzianinowe lub luźne lejące i tuniki.W/g mnie szkoda kasy na typowo ciążowe bo sa dużżżżżo droższe.Dodam że planuje jeszcze jedno dziecko i tez pewnie się obejde bez ubrań ciążowych.Wole kupic inne ubrania w których i tak później mogę chodzić
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.