• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Reklamacje w tkmaxx Dodaj do ulubionych

• 02.01.12, 16:43
    Macie doświadczenia?
    Kupiłam trzepaczkę kuchenną która rozwaliła się po pierwszym użyciu. Nie mam paragonu, jedynie wydruk z karty płatniczej. Da się reklamować?
    Zaawansowany formularz
    • 02.01.12, 18:29
      ja nie miałam problemów, a kupiłam kozaki za ponad 200zł (paragon schowałam sama przed sobą...)
      pojechałam z wydrukiem z karty kredyt., menager na zapleczu wydrukował ponowny paragon (dopytując o dane co do kasy, godziny trans...)
      dostałam zwrot gotówki (nie wpłatę na kartę) bez wypisywania zbędnych formularzy reklamacyjnych
      byłam mile zaskoczona (niekoniecznie jakością butów, a obsługąbig_grin)

• 02.01.12, 18:35
      Reklamowałam termos, czekałam na rozpatrzenie reklamacji ponad 3 tyg. a i tak nie było przy kasach - ktoś skądś znosił, czekałam pół godz. choć było mówione, że jeśli po 2 tyg. nikt nie zadzwoni, reklamacja jest uznana. Nie dostałam zwrotu gotówki tylko doładowanie karty.
      Użyłam termosu może dwa razy, pękła podstawa.
      • 02.01.12, 18:42
        to chyba moje kozaki były ewidentnym bublem - o czym obsługa wiedziała
        bo sama zaskoczona byłam tempem obsługi
        np. byłam też z synem, który błagalnie kukał na kasjerkę i menagera (pomarudził nieco, że głodny i poszło raz dwa...smile)
    • 02.01.12, 22:27
      Ja byłam zachwycona obsługą. Zwracałam buty bo mi się pasek urwał w japonkach i prawie się zabiłam a że byłam po wcześniejszych przejściach z inną firmą więc nastawiona byłam negatywnie - a manager mnie tylko zapytał czy chce gotówkę czy kartę (ja wybrałam karte)...
      • 03.01.12, 10:58
        100% w tym wątku to reklamacje smile
        --
        Historia małej Emmy Marii
        • 13.03.12, 16:05
          mamaemmy napisała:

> 100% w tym wątku to reklamacje smile

LOL
          Może dlatego, ze taki jest temat tego wątku?

--
          Tu była sygnaturka obrazkowa z Su riechts so gut, ale ACTA usunął. Albo może aes kazał mi to zrobić?...
    • 19.08.13, 21:30
      zapomnijcie o tym jak rozpatrywano reklamacje w TK Maxxie. obecnie wdrożono nową politykę i wysyłają rzeczy do rzeczoznawcy. moje buty, które mają rok i rozklejone dwa czubki wg ich rzeczoznawcy nadal są dobre i nie uwzględniono reklamacji. jak mnie poinformowała pracownik obsługi klienta - że, zwracają pieniądze przy pozytywnym rozpatrzeniu a jeśli nie to oddają nienaprawiony towar i tak właśnie stało się w moim przypadku. TK Maxx zszedł na PSY!!!
      • 19.08.13, 23:01
        Tu masz opis mojej nieuznanej reklamacji.
        forum.gazeta.pl/forum/w,583,146298715,146298715,Reklamacja_w_TK_Maxx_.html
        Tylko taka różnica ze u mnie za rzeczoznawce robi pan Tomek Bazrgrołzamiastnazwiska nazwany Specjalistą ds. Reklamacji TK Maxx sad
      • 28.05.14, 17:03
        z przykroscia informuje ze od jakiegos czasu najwidoczniej wiele sie zmienilo w TK maxx przynajmniej w tym, ktory odwiedzam. Moje buty po kilku tygodniach (pierwszy raz sie z tym spotykam) uzytkowania maja starta (az powstaje dziura) w obu butach przednia czesc podeszwy, w sklepie reklamacja zostala odrzucona. po ponownym rozpatrzeniu biura obslugi, starcie podeszwy buta nawet po tak krotkim czasie jest rzecza naturalna, zreszta potwierdzono mi ze skoro butow nie moga naprawiac przykaz jest by odrzucac wszystkie reklamacj. szkoda !
        • 25.09.15, 15:59
          Mam bardzo złe doświadczenia z reklamacjami w TKmaxx. Przestałam tam kupować po tym jak negatywnie rozpatrzono moją reklamację bytów, w których urwał się pasek okalający kostkę a reklamację odrzucono z powodu uszkodzenia mechanicznego. Żenada. Pani bezczelnie mi tłumaczyła, że musiałam o coś zahaczyć... Wcześniej reklamowałam kosmetyczkę, w której po pierwszym użyciu !!! przesłał działać zamek a odpowiedź TKmaxx, że zamki nie podlegają reklamacji. Powiem, tak... ja tam już nie kupuję. I zachęcam do tego. Może zaczną szanować klientów.
          • 25.09.15, 16:13
            Ja tez przestałam kupować w Tk Maxx kiedy poznałam ich proces reklamacyjny od podszewki.
            99% reklamacji jest odrzucanych a rozpatruje je szeregowy pracownik sklepu bo ustawa nie mowi, ze nalezy wziac rzeczoznawce.
            • 28.09.15, 17:49
              Trzy dni temu w sklepie tkmaxxa w Krakowie oddałem do reklamacji plecak z uszkodzonym suwakiem. Ekspedientka proponowała mi 50% ceny "na naprawę", ale z propozycji nie skorzystałem mając pewność, że przyczyna uszkodzenia tkwiła w wadzie produktu. Po trzech dniach (podziwiać tempo, w jakim pracują "specjaliści ds. reklamacji") mam odmowę z następującym uzasadnieniem: "Uszkodzenie mechaniczne. Mechaniczne uszkodzenie suwaków zależy od intensywności użytkowania i nie podlega reklamacji". Poprzedni plecak użytkowałem ponad 5 lat, suwaki działały nienagannie do jego ostatnich dni.
    • 20.08.13, 10:05
      Spodnie jeansowe- przy zakończeniu jednej kieszeni brak napu i przetercie. Reklamacja nieuwzględniona z uwagi na uszkodzenie mechaniczne i intensywne użytkowanie. Podpis oczywiście nieczytelny smile. Zdenerwowałam się bardzo. Bo spodnie kupine były 1,5 miesiąca wcześniej i założone góra 5 razy. W tk maxx kupiłam w ciągu ok. 12 miesięcy 20 par krótkich i długich spodni. Reklamowane spodnie nie miały żadnych innych wad i śladów noszenia- z wyjątkiem przetarcia przy zakończeniu kieszeni. Poprosiłam o wyjanienie i rozmowę z osobę odpowiedzilną za reklamcje, uprzedzając, że niezgadzam się ze stanowiskiem sklepu, ponieważ na podobną wadę miesiąc temu reklamowałam spodnie młodszego syna w Zarze i reklację uwzględniono mi w 10 minut. Pani kierownik podała kartkę i zaproponowała spisanie powtórnej reklamacji.Po kilku dniach sms o poztywnym rozpatrzeniu
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.