jakie łózka do pokoju dla blizniaczek?? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Potrzebuje pomocy- mam 5 letnie blizniaczki,maja 1 wspolny pokoj,kupilismy im dwie osobne sofy szer.125cm i po rozlozeniu zajmuja prawie caly pokoj,a niedlugo pojda do szkoly i musi byc miejsce na biurka,mamy szafe duza narozna z ktorej jestem zadowolona, lozka fajne,bo maja dwa pojemniki na posciel ale jednak dla nas za duze-poradzcie mi jakie im lozka kupic?
    czy takie narozne co sa prawo i lewo stronne szer.80cm, czy np taki tapczan co przy rokladaniu jest kilka cm nizej drugie?
    dziekuje za porady
    • a moze jakies pietrowe? zajmie miejsce, ale raczej w gore niz na szerokosc.
      --
      http://lb5m.lilypie.com/KyW2p2.pnghttp://lb3m.lilypie.com/dl7sp2.png
    • Było 100 tysięcy wątków o dwóch łóżkach w 1 pokoju.
      --
      Jak można taką podłą być i mieć tak ładny biust
      • wolałabym jakies skladane lozka,zeby w ciagu dnia bylo miejsce na zabawe i zeby mozna bylo usiasc na nich i np,.poczytac ksiazeczki,a na lozku pietrowym nie bylo by mozliwosci posiedzenia sobie z dzieckiem i na pewno bylaby kłotnia ktora gdzie ma spac.
        • a jak wogóle wygląda takie coś jak łóżko narożne o którym piszesz w pierwszym wątku???
          chcesz łózko wysuwane jedno spod drugiego-nie sądzisz ze tu tez byłaby kłotnia która córka śpi na tym "lepszym" miejscu? wink
          na łożku pietrowym mozna spokojnie przeciez usiąśc i poczytac dzieciom-nawet dwójce wink
          poza tym mozesz zrobic grafik ze są cotygodniowe/comiesieczne zmiany gdzie która córka śpi smile
          nic nie poradzisz ze pokój jest jaki jest a zmiescic w nim trzeba i szafe i biurka i łózka i to x2. z czegos musisz zrezygnowac ale lepiej nie rezygnuj z wygodnych łożek/materacy.
          --
          **********Czytanie książek jest zajęciem żmudnym i męczącym.
          Psuje wzrok, odrywa od innych zajęć i nie wspiera wzrostu PKB. ***************************************************************
            • ale to jest tzw.sofa i na foto i w tytule aukcji wink
              nie bardzo rozumiem dlaczego chcesz zamienic jedne sofy które już masz na inne????przeciez te tez są do rozkładania i tez ci zajma pół pokoju albo ciut mniej.
              dla mnie łozko to jest cos do spania co składa sie z dwóch czesci-ramy i najwazniejszej-porzadnego materaca.
              na twoim miejscu przemyslałabym sprawe łożka pietrowego-bo takiej sofy nie doradze na pewno wink
              na przykład pierwsze lepsze z all za 459 zł, krótsze niz standartowe, z szufladami na posciel i piankami- ale tu masz podwójne łóżko tansze niz jedna sofa z twojego linku wiec pianki z aukcji bym sobie darowała i za to kupiła materace-jysk -ikea.
              http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/94/01/69/1994016929
              --
              Psuje wzrok, odrywa od innych zajęć i nie wspiera wzrostu PKB. ***************************************************************
    • Witam, rok temu miałam podobny problem, szukałam rozwiązania do pokoju syna 4 l i córki 3 l. Chciałam aby każde z nich miało własne łóżko, piętrowe nie wchodziło w grę. Ostatecznie kupiliśmy dla córki łóżko minnen z ikei i urzadziliśmy kącik dziewczęcy, natomiast dla syna zamówiliśmy łóżko u tapicera. Kanapa jest rozkładana, złożona zajmuje 60 cm szer, długa jest na 180 cm (długość dopasowana do długości ściany na której stoi). System rozkładania jak w poniższym linku:
      www.meble-bogart.pl/12,tapczan-bolek-ii.html?PHPSESSID=53844dfe16d9e55289a0b041a3619438
      Nasza kanapa nie jest z gąbki, tylko na sprężynach. Rozwiązanie to bardzo się sprawdza, kanapa zajmuje mało miejsca w ciągu dnia, w nocy stanowi wygodne łóżko dla dwóch osób ( czasem śpimy z dziećmi np gdy są chore). Kanapy rozkładane nie cieszą się dobrą opinia na forum, ale nasza okazała się strzałem w 10.
    • Witam;
      Do swoich racji przekonywać nie będę big_grin Pół roku dumałam co kupić synkom, jak będą spali żeby jeszcze trochę miejsca w pokoju zostało - mieszkanie w bloku. Stanęło na łóżku piętrowym. Chcieli. Stwierdziłam, że spełnimy to marzenie. Myślałam o 2 łóżkach. Chciałam żeby w ciągu dnia każdy miał możliwość posiedzenia we własnym kącie. Ale albo miejsce do spania, albo do zabawy. Dla mnie rozkładane łóżka, to porażka w małym pokoju. Co wieczór wszystko trzeba składać, sprzątać. Nie mówię, że ma być bajzel na kółkach, ale nawet budowle z klocków nie mogłyby u nas dłużej postać.
      Aktualnie u nas jest na jednej ścianie - duża szafa, łóżko piętrowe, regał z książkami, grami. Pod oknem biurko. Wzdłuż drugiej ściany nic nie stoi. Jak młodszy pójdzie do szkoły, kupimy drugie biurko w miejsce regału, a regał będzie stał za drzwiami. A jeszcze będą mieli miejsce na chłopięce zabawy. Aaa, szerokość pokoju - 2 łóżka 90 i 30 cm między nimi, więc do odpadało.
      Pozdrawiam - Paulina
      --
      Mateuszek ur. 14.07.2005
      Maksio ur. 30.01.2009
      A to nasz suwaczek wink
      • a jaki jest koszt łozka? i jakie materace najlepiej wybrac??

a co myslicie o takim łozku??
        www.meble-bogart.pl/432,lozko-tosia.html?PHPSESSID=53844dfe16d9e55289a0b041a3619438
        • moim zdaniem takie lozko nie daje wlasnej przestrzeni do spania.
          --
          http://lb5m.lilypie.com/KyW2p2.pnghttp://lb3m.lilypie.com/dl7sp2.png

• aleksandra1977 napisała:

> moim zdaniem takie lozko nie daje wlasnej przestrzeni do spania.
            no przestrzeń daje ale nie daje ani odrobiny prywatnosci. gdy jedno dziecko chce poczytac to drugiemu ciezko usnac bo lampka blisko, gdy jedno chce w nocy do toalety musi przechodzic przez to nizej i moze niechcacy nadepnac wink gdy jedno chore i kaszle to drugie sie męczy-beznadzieja takie łożka moim zdaniem.
            ktos tu dobrze ci podpowiadał wyzej zeby kupic 2 łożka pietrowe z biurkami pod spodem-kazda ma własna przestrzeń, własne biurko i kazda spi na górze wiec nie bedzie "walki" wink

--
        • no bez przesady przeciez ceny sprawdzisz sama na all np.
          allegro.pl/lozka-i-kojce-lozka-pietrowe-98751
          a jak wpiszesz w wyszukiwarke tu na forum "materac dla dziecka" to ci wyskoczy kilkadziesiat wątków z ostatnich tygodni.
          --
          • Mam też 5 letnie bliźniaczki . W zeszłym roku kupiliśmy łoźko " wysuwane " . Dla nas to wygodne : zajmuje miejsca tyle co jedno, nie tak ryzykowne jak pietrowe . Wybraliśmy łoźko " delikatniejsze " niż niektóre drewniane ( meble baggi ) , ale jest takich więcej . Ostatnio widziałam drewniane wysuwane chyba tommebel ? i też super. Dla nas nie ma problemu przechodzenia jedna po drugiej czy chorowania , ani " własnej" przestrzeni wink pozdr
    • Dla dwójki dzieci kupiłabym takie łóżko podwójne (fotka pierwsza, to wysuwane).

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.