obnizka na spodnie w h&m Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • wczoraj wieczorem syka7 załozyła wątek o spodniach w hm po 20 zł.
    odpisałam ze wątpie i ze pewnie obnizka 20zł na pare albo wszystkie przecenione po 20 zł wink
    i usuneli ten watek chyba?dlaczego?
    no ale moze ktos był dzisiaj w hm i cos wie o takiej promocji?
    --
    **********Czytanie książek jest zajęciem żmudnym i męczącym.
    Psuje wzrok, odrywa od innych zajęć i nie wspiera wzrostu PKB. ***************************************************************
    • Byłam rano po 11.00h i nie było przynajmniej w rzeszowie
      • alicjak-2 napisała:

> Byłam rano po 11.00h i nie było przynajmniej w rzeszowie

Jesli to M. Hall ometkowali je później. Kolezanka powiedziała mi, ze dla dziewczynek marny wybor spodni za to dla chłopców cały długi wieszak. Patatajowa mam nadzieje ze ta info Ci pomoze smile

W N Swiecie kupilam jeansowe szorty (czarne i szare) dla starszej po 10zł - IMO rewelacyjna cena oraz 2 x jeansy na 158cm po 20zł. Jestem b zadowolona. Dla siebie tez znalazłam a'la tregginsy i spodnie dresowe za 10zł.

Dodatkowo w Graffice powyciagali dla dziewczynek (małych i dużych) rzeczy letnie z poprzednich wyprzedazy, w wiekszosci sa po 10zł - sukienki, szorty, etc... Był cały długi wieszak.
    • Ja też nie widziałam, żeby była taka przecena
    • Ja byłam po 9 w Szczecinie w galaxy i na wieszakach były spodnie ze starymi cenami, ale Pani powiedziała, że od dzisiaj jest pogłębianie przecen i spodnie są już po 20 zł, ale jeszcze nie są ometkowane. Ale niestety nie było już z czego wybierać sad
      • a, czyli jak myslałam, wszystkie z przeceny po 20 zł.
        --
        **********Czytanie książek jest zajęciem żmudnym i męczącym.
        Psuje wzrok, odrywa od innych zajęć i nie wspiera wzrostu PKB. ***************************************************************
        • Tak PRAWIE wszystkie z przeceny po 20zł, wczoraj coś smile usłyszałam a dziś sprawdziłam.
          Niestety JAKOŚ ICH MNIEJ NIŻ WCZORAJ na wieszaki prawie puste sad
          były wczoraj spodnie z kombinezonu 99zł z czego przecena była 50% a i tu dziwo niby wszystkie po 20 a te 50zł obnizka te omineła sad
          --
          syka7 Zabrze
          • były wczoraj spodnie z kombinezonu 99zł z czego przecena była 50% a i tu dziwo
            > niby wszystkie po 20 a te 50zł obnizka te omineła :

mnie kobieta powiedziała że one są ''jako kurtki''
            i nie sa objęte ta promocja po 20 złsmile

--
            ......................................................................
            Daniel,Dawid,Patrycjasmile-moja Trójca świetasmile
            • Kur* jako kurtki chyba padne wink
              a piżamy jako dresy smile po 10zł u was są bo u nas tylko czarne i granatowe - to dresy a popiel i seledyn jako piżama za 39,90 smile
              --
              syka7 Zabrze
            • monia111175 napisała:

>
              > mnie kobieta powiedziała że one są ''jako kurtki''
              > i nie sa objęte ta promocja po 20 złsmile
              >

no właśnie na moim paragonie spodnie są jako kurtki, ale cena na każdych 20 zł. Co sklep to inne zasady uncertain
              --
              http://gify.klimacik.pl/mini/1850.gif

• a te spodnie to bez szelek tak???
                na gumce????
                a powiedzcie mi 116 to --4 i pół latek utopi się??????
                --
                • bez szelek. WIesz co - one wcale jakieś takie duże nie były. najlepiej przymierzyć. Ja spodnie i kombinezon też w ciemno kupiłam, bo córka ma jeszcze nogę w gipsie, wieć mierzenie tego w sklepie było raczej niemożliwe. W domu na spokojnie jej ubrałam i się okazało, że jest ok, więc nie będę nic oddawała. Ale jakby co to można kupić i oddać.
                  --
                  • ja zadzwoniłam do siebie do sklepu-i odłożyła mi babka czarna ocieplane na 116 --ale ja bardziej potrzebuje na przyszły rok--a one maja sciągane nogawki chyba?-wiec moz enie bedzie tak źle-moż emłody nie utopi się w nichtongue_out
                    --
                • Kupiłam te spodnie w zeszłym tygodniu za -50% jako kurtki tongue_out Cena z metki 39,90zł, po zniżce 19,95zł. Mój syn ma 5 lat i rozmiar 5-6 lat jest na teraz + nawet ciut długie. Na przyszły rok wzięłam na 6-7 lat i sa mega długie wink
                  --
                  Tunieczek - kochany syneczek
                  Aleksander - mały człowiek, wielkie imię
          • syka
            a czy u ciebie są moze narciarskie rękawiczki dla chłopca-około 104/110
            albo nawet fioletowe moga byćtongue_out
            --
            • Dziś - Nie ma uszatek w żadnym kolorze tylko 6szt HK różowe w regularnej cenie.

Wczoraj o 20,50 były fioletowe z 10szt 1-3 i 3-6 a dziś jak dzwoniłam o 9 to już nie było.
              dałam ciała mogłam je wziasc. Ale ciekawi mnie bo one były w cenach regularnych wystawione dopiero jak pytałam o HK to się okazało u nich ze te czapki jeszcze nie przecenili, ciekawi mnie tylko kto je w 10 min kupił do zamknięcia skoro w sklepie z 3 os były smile i p[ałetały sie na damskim, bieliznie smile

syka7 Zabrze

• a są u ciebie narciarskie rękawiczki na chłopca na 104 lub 110????
              moga byc nawet fioletowesmile

--
              • niestety nie ma sama prosiłam o zakup rekawiczek fioletowych na fo
                byly tylko czapki wczoraj ale 1-3 3-6 dzis nie bylo ani sladu
                --
                syka7 Zabrze
    • Ale jakie spodnie? Dziecięce wszystkie????
      • watek przeniesli do wyprzedaz w H&M ciekawe czy cos bedzie ze spodni w sosnowcu w plejadzie albo w pogorii jak ktos cos wie to prosze dac znacsmile
        --
        Wychowanie dzieci jest jak walizka.Co włożymy,to wyjmiemy.
        Wojciech Eichelberger
        • w plejadize są te ocieplane,ale nie za 20 zł
          w pogorii to samo
          a jakie sa spodnie po 20 to nie wiem--bo dzwoniłam tylko.
          --
          • byłam dziś w hm. Kupiłam cłodszej córce spodnie , ale na dziale chłopięcym big_grin Takie fioletowe w ciapki grube za 20zł, było też sporo materiałowych na podszewce za 20 zł. Ja wziełam jeszcze jednoczęściowy fioletowy kombinezon (się w porę obudziłam, że na sobotni wyjazd w góry córka nie ma kombinezonu) za 70 zł i 2 pary takich obcisłych oddychających też po 20 zł za sztukę. Były też takie chyba przeciwdeszczowe spodnie po 20 zł. Ale jak mówię, to było na dchłopięcym dziale. Kolory fioletowe więc dla dziewczynki też się nadadzą. na dziale dla dziewczynek nie widziałam żadnych spodni po 20zł. Po rękawicach narciarskich śladu nie ma.
            --
            • A były w Reducie te spodnie przecenione, chodzi mi o kolor fioletowy:
              www.hm.com/de/product/92266?article=92266-A#shopOrigin=SA
              albo ktoś widział w jakimś HM w Warszawie?
              • tak, były jedne w rozmiarze 92. Cena 20 zł. Zastanwiałam się właśnie nad nimi, ale ostatecznie wziełam te w ciapki.
                --
              • U mnie rozmiar 122 jeśli się nie mylę i po 50zł, mam odłozone ale nie wiem czy warto bo się zastanawiam.
                --
                syka7 Zabrze
                • Byłam dziś w Jankach, niestety nic nie przecenione, duży wybór ale spodnie narciarskie po 60 zł sad
                  No właśnie nie wiem czy brać czy szukać dalej.
            • A jakie rozmiary były? Bo w zeszłym tygodniu to albo takie 146 w górę albo 92 tylko. Czy coś dołożyli? bo w ogóle mam wrażenie, że wymiecione wszystko do imentu...
              • wymiecione i to bardzo. Został jeszcze jeden fioletowy kombinezon na chyba 110, jedne fioletowe zimowe na 92 i trochę tych materiałowych czarnych na podszewce, ale też takie małe rozmiary od 86 do chyba max 110. Przeciwdeszczowe te małe, coś w okolicach 92-98, ale nie pamiętam dokładnie.
                --
                • Dzięki, czyli praktycznie nie mam co jechać wink
                • asiaiwona_1 napisała:

> wymiecione i to bardzo. Został jeszcze jeden fioletowy kombinezon na chyba 110,

już nie, bo go dziś kupiłam wink

zostały spodnie w ciapki 86, fioletowe 92, kombinezon fioletowy chyba 86 lub 92 (nie patrzyłam na metkę tylko oceniam "na oko")
                  spodnie przeciwdeszczowe tez małe zostały tylko
                  sporo spodni (wiosennych) na podszewce po 20 zł - kupiłam czarne i beżowe
                  kurtki są w zasadzie tylko te czarne z połyskiem, jakos mało chętnych na nie
                  pojedyncze sztuki innych i małe
                  rękawiczek, czapek itp brak, niedobitki jakies
                  --
                  wierzę, że skoro coś się stało, to jest w tym jakiś cel...
                  AniołekI , AniołekII , Tomek-mój ssak , AniołekIII
        • w plejadzie albo w pogorii jak ktos cos wie to prosze dac znac:

w pogorii-sa czarne ocieplane na 98 i 116
          w plejadzie powiedziała babka--ze nie ma w tej promocjisad
          --
    • Byłam dziś w H&M w Gdańsku i były przecenione spodnie narciarskie po 20zł - czarne z szelkami, bez szelek fioletowe ciapy i niebieskie ciapy, były też kurtki których wcześniej nie było - niebieskie ocieplane grube chłopięce proste z kieszeniami z przodu oraz czarne przejściówki ale trochę ocieplane - kurtki po 30zł. Były też fajne bluzy polarkowe na zamek po 20zł (wcześniej ich nie było w tym sklepie), wydaje mi się, że albo dołożone zostały nowe rzeczy na przecenę albo dużo musiało być zwrotów (w co wątpię).
      --
      pomoz-amelce.pl
    • A u nas ocieplane spodnie wszytkie po 30 zl uncertain widac co sklep to inna polityka. Ale i tak kupilam rozeszl sie jak cieple buleczki. Poza tym udalo mi sie dostac 1 pare jeansow hk na 92 ale sa wieksze jak 98 tez h&m, dla chlopcow sporo sportowych spodni, zadnych jeansow, u dziewczynek zdecydowanie wiecej jeansow,
    • heheh dobrze,że zajrzałam do tego watku i poszłam sprawdzić,czy moja bluza polarkowa ma takie dziurkismileTak ma i już wiem do czego służąbig_grinCórka się ucieszysmileKupowałam po 20zł,są bardzo fajne.
      --
      Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
      nie obleka tego faktu w słowa.
      • Dziurki są pomocne przy zakladaniu kurtki. Mamy pewność, ze rękawy sie nie podejmą smile

--
        • a te dziurki sa super mamy kurtki na wiosne z nimi i bluzy a cora ma z nimi kombinezon kappAhl kaxs
          --
          http://www.suwaczek.pl/cache/4f45d16ea9.png

• --
            http://www.suwaczek.pl/cache/4f45d16ea9.png
            • Gdyby gdzieś jeszcze były dostępne chłopięce czarne spodnie narciarskie na szelkach ze śniegołapem to bardzo prosiłabym o zakupsmile Interesuje mnie rozmiar 122 lub 128. Nieważne czy po 20 czy po 30zł, pokrywam wszystkie koszty wysyłki. Z góry dziękuję.
              • po godz. 17 w ch Manhattan była tylko 1 para czarnych spodni na szelkach na 122
                • W Alfie i Baltyckiej nie ma ani kurtek ani spodni narciaarskich. Baltycka to wogole porazka bardzo malo przecen i nieciekawe. W Alfie multum chlopiecych spodni po 20zl roznego rodzaju, rozmiary od ok 2 lat do 170cm, dzinsy, bojowki, na podszewce . Dziewczecych mniej ale tez sporo roznych. W Manhatanie zadnych z tych spodni nie bylo.
                  --
                  pomoz-amelce.pl
                  • ja jutro tez wpadne rano do manhattanu i pozniej do matarni sie wybiore moze.
                    a czy bylas w manhattanie w kapphalu? Bylo cos ciekawego?
                    • listopadowka2008bis napisała:

> ja jutro tez wpadne rano do manhattanu i pozniej do matarni sie wybiore moze.
                      > a czy bylas w manhattanie w kapphalu? Bylo cos ciekawego?
                      W kapphalu nie bylam, bo juz tam dosc wydalam w zeszlym tygodniu, musze ten sklep omijac z daleka. Daj znac co tam na matarni, ja sie wybieram w czwartek do tkmaxxx po malowidla dla dzieci
                      .

--
                      pomoz-amelce.pl
                      • ja bylam w thmaxx w zeszlym tygodniu, to dzieciecy dzial byl przeorganizowany i wymieciony do cna. Pozostaly jakies drobiazgi dla niemowalkow. No, ale moze przez tydzien cos tam uzupelnili. okey dam znacsmile
                        • o ja się podłącze o prośbę o sprawdzenie na Matarni czy są spodnie narciarskie na 122 chłopięce do Manhattanu dzwoniłam już sprzedali.
                          • ja jutro jade po moje odłożone-116-więc jakby były większe-to albo odłoże-albo wezme
                            w tym że ja będe w POGORIsmile
                            --
                            • napisałam na priv

• napisałam na priv
                              • Dziewczyny, czy mogłaby mi któraś z Was kupić czarne śniegowe spodnie na szelkach w rozm. 110cm (po 20zł chyba)? Oczywiście pokryję wszystkie koszty. Byłabym bardzo wdzięczna wink
                                --
                                Autystyczne dziecko nie jest gorsze od innych, jest tylko trochę inne...
                                Świat autyzmu, nasz świat: forum.gazeta.pl/forum/f,10034,Inny_Swiat.html
                                • wiec tak
                                  nie dogadałąm się ze sprzedawczyniami
                                  te narciarskie czarne są w regularnej cenie 39
                                  nie sa za 20
                                  za 20 sa tylko te ala na deszczsad
                                  i jak mowiłam babie--ze wszytstkie sklepy maja je za 20--ona powiedizała z eniemożliwe--zaszwonbiła gdzieś-do systemu i kapa nie sa po 20
                                  i czapki różowe z hk też nie są-tylko za 39.99
                                  kapa
                                  nawet spodni mało jakichkolwiek
                                  --
                                  • Prawie 2 tyg. temu kupiłam 2 pary czarnych spodni ocieplanych/narciarskich bez szelek z metką -50% (zamiast 39,90zł zapłaciłam 19,95zł). Przedwczoraj byłam w jednym z krakowskich H&M i nadal spodnie były z tą samą metką (one na paragonie pojawiają się jako "kurtki").
                                    --
                                    Tunieczek - kochany syneczek
                                    Aleksander - mały człowiek, wielkie imię
                                    • no ale jak mam zmusić kobiete--zeby je spzredała za 20 zł \wydrukować nasze posty o innych sklepach
                                      ja jej podałam kilka przykłądów
                                      w katowicach na 3 stawach-czapek z a5 zł było w brud--a tutaj połwe tych samych czapek w regularnej cenie
                                      tak smao w plejadzie
                                      --
                                      • Moze kazda z nas napisze maila do centrali H&m w Polsce w sprawie ich ciagłego bałaganu/niedoinformowania w czasie promocji? Taka sytuacja powtarza sie przeciez co chwile, pamietacie chyba, ze kiedyś była promocja na jeansy i w niektorych sklepach wchodziły w nia równeż jeanso-legginsy a w innych nie? W jedności siła smile
                                      • Panie maja jakąś tajną liste przecen i jak sie uprą to nic nie zrobisz. Głupio ze w systemie im nie wskakuje cena po przecenie. Inne sklepy np Reserved czy Zara mimo wielu wad mają odgórne ceny systemowe i nawet jak sprzedawczyni sie "kopinie" i przemetkuje inaczej to system im przez kase nie puści (sprawdzone na własnym przykładzie). W h&m zawsze bajzel sad

• A ja bardzo dziekuje forumce, ktora podala informacje na temat spodni za 20 zl. Dzieki tej obnizce wlasnie zakupilam mojejmu synowi 6 par - nie moglam sie zdecydowac, ktore sa najfajniejsze wiec wzielam wszystkie wink
                                          • a ja obdzwoniłam wszystkie h&m naokoło-i wszędzie ''były ''po 20 zł-pewno ''były''bo zanim przecenili-to już ich nie mieli--ale kobiety przyznały ze były po 20
                                            tylko nie w pogorii--tam akurat są-ale nie za chiny baba nie da się przekoncać ze wszędzie sa po 20 zł
                                            powiedziałam ze jutro przyjade z listą wydrukowana z forum tongue_out

--
                                            • normalnie złość człowieka bierze na takie argumenty ze strony personelu sad
                                              jak Ci się uda coś wskórać to ponawiam prośbę o spodnie na śnieg w rozm. 110.
                                              Wirtualnie będę całować po rączkach big_grin
                                              • Jakie te spodnie? czarne całe z szelkami czy te w ciapy? moze ja gdzies jeszcze znajde.
                                                --
                                                pomoz-amelce.pl
                                                • Bardzo dziękuję za chęć pomocy smile nie ma znaczenia kolor, byle na 110, nie pogardzę też na 104 bo nasze obecne na 98 już są mocno na styk. Młody jakoś tak nam teraz strzelił w górę. Także jak uda się dwa rozmiary to będzie po prostu rewelacja smile

Nie ma nawet problemu gdyby ktoś jeszcze się zdublował z zakupami, również odkupię, oddam dziecku siostry i wszystko zostanie w rodzinie smile
                                          • Mamooskarka, a gdzie się tak obłowiłaś? Ja jestem z Warszawy i nie wiem do którego h&m warto jechać. dzięki
    • Ja kupiłam dziś w hm w plejadzie fajne bojówki dziewczęce na 122 szare na bawełnie z wyszyciami na jednej nogawce a w Agorze brązowe tego samego typu na 128.

--
      syka7 Zabrze
    • Piszę tutaj, bo nie chcę zakładać nowego wątku.

Dziewczyny kochane,
      czy któras widziała gdzieś kalesonki w dwupaku po 20 zł, chłopięce, takie granatowe i w czerwone paseczki? Szukam rozmiaru 6-8 lat i nigdzie u mnie nie ma sad

Jesli ktoś byłby tak miły i mógłby mi kupić i wysłać byłabym wdzięczna bardzo smile
przejdź do: 1-100 101-118
(101-118)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.