Kurtki po 49,99 w Cubusie

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jak w temacie kupiłam taką :
    cubus.com/pl/Dzieci/Chopiec/Chopiec/Kurtki/7104681/
    przeceniona z 199
    • 23.01.12, 13:44 Odpowiedz
      jest tez sporo innych dla dziewczynek i kilka modeli dla chłopców między innymi takie "puchate"
      cubus.com/pl/Dzieci/Chopiec/Chopiec/Kurtki/7103004/71030042/
      nawet nie najgorsze a na pewno fajniesze niz te w h&m
    • 23.01.12, 14:27 Odpowiedz
      A z czego są wykonane wypełnienia? One typowo zimowe są? A jak wyglądają mankiety - są wewnętrzne w tych kurtkach?

dzięki smile
      • 23.01.12, 16:52 Odpowiedz
        też kupiłam tą niebieską dla chłopca. Jest ona zimowa, ale nie wyjątkowo ciepła. Dużo robi ten kaptur z futerkiem, jest on na podszewce polarowej. Kaptur i futerko można odpiąć. Ja wzięłam na zimę, ale na wyjątkowo duże mrozy uważam, że trzeba pod kurtkę włożyć jakiś polar. W rękawkach ma takie fajne nakładane elastyczne mini-rękawiczki, dzięki czemu śnieg nie wejdzie pod rękaw. Ogólnie na dziecku prezentuje się bardzo fajnie wink
        • 23.01.12, 17:50 Odpowiedz
          Uprzejmie proszę o pomoc w zakupie kurtki SID Parka (niebieksa w futrzanym kołnierzem, 4 kieszeniami na przodzie i czerwoną pieczątką na prawym rękawie - zalinkowana na początku wątku).
          cubus.com/pl/Dzieci/Chopiec/Chopiec/Kurtki/7104681/
          Interesuje mnie rozmiar na 4latka - 98 lub 104cm.
          W moim rejonie - Gliwice i Katowice poszukiwanego rozmiaru brak!
          Pokryję wszelkie koszty i będę wdzięczna do następnego sezonu zimowego big_grin
          pzdr, krasulas
          • 23.01.12, 18:01 Odpowiedz
            Ja byłam dzis w Cubusie i rozmiary wszystkich kurtek mocno przebrane. Tylko 86, 92 i jedna kurtka na 122 cm - słowem lipa. A w zeszłym tygodniu w sobote były wszystkie prawie rozmiar, ale w cenie 99 zł.
            • 23.01.12, 18:07 Odpowiedz
              chętnie bym ci kupiła ale w Bielsku już dawno nie ma tych kurtek są tylko Alpin narciarskie niebieskie i zielone w cenie nadal ok 130-140 zł, w zeszłym roku zeszły do 60zł
              • 23.01.12, 18:10 Odpowiedz
                ja też czkam aż przecenią te narciarskie kurtki i spodnie !!!
                • 23.01.12, 18:43 Odpowiedz
                  dziękuję za reakcję!
                  w katowickiej Silesi coś wisiało tydzień temu i co ciekawsze ceny z gliwickim Forum nie pokrywały się
                  te zielone również wpadły mi w oko, ale ceny nadal były za wysokie jak na okazję przyszłosezonową

tak naprawdę, nie ma sklepu/sieciówki w którym kupię średniej klasy kombinezon na przyszły sezon w dobrej cenie (kurtki Authority są ciekawe w jednym z modeli, ale cena nadal za wysoka)

no i w weekend wyjeżdżam z dzieciorami na ferie, więc to ostatni dzwonek na zakupysmile
                  wiem... pazerna jestemsmile
          • 23.01.12, 18:38 Odpowiedz
            Oba rozmiary widziałam dziś w sosnowieckiej Plazie, zadzwoń i spytaj czy jeszcze są, mogę jutro podejść smile

• 23.01.12, 18:45 Odpowiedz
            Po dzwon po sklepach cubus i zamów kurtke na sklep w Gliwicach , katowicach gdzie masz blizej mi dla córki sciagaja z Piotrkowa trybunalskiego do Forum Gliwice przesuwaja ze sklepu na sklep.
            Zamawiasz np. poznan oni wysylaja to do gliwic a w dniu zamawiania tylko dzwonisz do gliwic zostawiasz swoje namiary i oni jak dostana oddzwaniaja do ciebie

--
            syka7 Zabrze
            • 23.01.12, 18:58 Odpowiedz
              udało sięsmile
              sosnowiec, dąbrowa - małe rozmiary (ale obsługa telefoniczna superowa!)
              udało się w Rybniku!
              i na szczęście mąż jedzie jutro w okolice R. (choć jeszcze nie wie, że ma dodatkowe zadanie bojowe), więc nie robię przesunięciasmile

dzięki za pomoc i motywację
            • 23.01.12, 18:59 Odpowiedz
              krasulas
              jak chcesz to ja mam blisko do plazy w sosnowcu--jakby była 110 niebieska-to bym pojechała--jak chcesz to zadzwon i spytaj o oba rozmiary--ja bym moż ejutro-ewentualnie w środe podjechała.

--
              ......................................................................
              Daniel,Dawid,Patrycjasmile-moja Trójca świetasmile
              • 23.01.12, 19:13 Odpowiedz
                Babka z Dąbrowy Górniczej mówiła, że już nie ma w Sosnowcu, Katowicach, Gliwicach średnich rozmiarów (do tych 2 ostatnich dzwoniłam). Twierdziła, że dzwoniła godzinę temu i wszystko "poszło".
                Wszędzie zostały tylko 86, ew.92.
                Także zaklepany mam Rybnik i gdyby nie rejonizacja pracy mężowskiej musiałabym przesuwać towar (a bałam się, bo wyjeżdżam plu ew. zmiana cen).
                Dzięki za dobre chęcismile
                ps. co lepsze - jutro/pojutrze śmigać będę z holterem ciśnieniowym, więc wizyty w CH+polowania na % nie są wskazanebig_grin
                • 23.01.12, 19:38 Odpowiedz
                  krasulas, gdyby były w rozmarze 122 mógłby twój mąż kupić dla mnie?
                  please smile
                  • 23.01.12, 20:09 Odpowiedz
                    Były na 104 gdzies
                    ????
                    --
                    syka7 Zabrze
                    • 23.01.12, 20:31 Odpowiedz
                      w Rybniku jest na 104 - ale nie wiem ile sztuk! nie wiem jak z innymi sklepami - dzowniłam tylko po Śląsku...
                      co do 122cm - powinny być w wielu sklepach, bo o dziwo zostały małe bądż duże rozmiary z tego modelu
                      poproszę męża żeby kooknął na ten rozmiar
                      • 23.01.12, 20:44 Odpowiedz
                        Krasulas mogę Cię prosić o ubłaganie M, że jeżeli będzie to niech kupi jeszcze chłopięcą na 104 (bardzo proszę) smile Na dzwonienie i rezerwację już niestety za późno. Uda się to super, pokryję wszelkie koszty.
                        • 23.01.12, 20:49 Odpowiedz
                          Dziewczyny, a jak wygląda rozmiarówka cubusa? Jaki rozmiar na trzylatka będzie dobry?
                          • 23.01.12, 20:54 Odpowiedz
                            na mojego 3letniego gwizdora jest spora...
                            podobna jak KappAhl
                            i właśnie z Kappahla mamy kurtki 92-98 (w tym KAXS 92 jest już na styk, choć tam rozmiarówka sporo zaniżona - więc wypadają na większe)
                            pytałam telefonicznie babeczki w Dąbrowie - na 4 lata doradzała 104, a planowałam nawet 98...
                            więc na 3latka 98?
                            • 23.01.12, 20:57 Odpowiedz
                              Bardzo dziękuję ci za odzewsmile
                              • 23.01.12, 21:31 Odpowiedz
                                Na 3 latka proponuję zakup r. 98, no chyba, że to wyjątkowo duży 3-latek. Mój syn ma teraz 86cm wzrostu i kupiłam tą w rozm. 98, teraz jest za duża, ale nie jakoś kolosalnie. Rękawy są sporo za długie, myślę, że za rok będzie dobra, rozmiar 92 byłby za mały.
                          • 23.01.12, 21:32 Odpowiedz
                            na wzrost 108 cm dziecko przy kości 110 na styk
                            • 23.01.12, 22:02 Odpowiedz
                              dla 3-latka tez obstawiam 98, Cubus kurtki ma zwykle duuuze
                              Ta z pierwszego linku na mojego 6-latka (teraz ok 125 cm wzrostu) jest za duza, rekawy sporo za dlugie. Mysle, ze na poczatek kolejnej zimy będzie ok (jej grubosc określiłabym jako "narciarską" - podobna do kaxs czy TCM)
                              Z mniejszych we wro (Magnolia) w sobotę były juz tylko na 86, niestety, a tez chcialabym 98...

Tymczasem wiosną 2011 kupilam Mlodszemu kutke waterproof/ windstopper (?) z mysla, ze będzie na wiosne 2012 - rozmiar... 86, bo jest ogromna (jak 98 chyba)
    • 23.01.12, 22:12 Odpowiedz
      Dla mniejszych dziewczynek przecenione są takie:
      www.we-dwoje.pl/rozowa;kurtka;cubus;w;kratke;-;jesien;zima;2010;2011,31,foto,3475.html
      + podobne w kolorze biało- błękitnym oraz najładniejsze moim zdaniem całe fioletowe
    • 23.01.12, 22:54 Odpowiedz
      Wczoraj w Kaskadzie kurtek był cały wieszak. Ja sie skupiłam na poszukiwaniu na 110 cm i na pewno były kurteczki na 98 cm, 104 cm i jakieś większe od naszej 110.
      • 23.01.12, 23:30 Odpowiedz
        Czyli na 110 nie było? sad Szkoda, bo chyba bym potrzebował na 110 i chciałam się jutro wybrać. Ale w sumie chyba zaryzykuję i wezmę na 116, bo ta moja córcia rośnie w bardzo szybkim tempie smile
    • 23.01.12, 23:32 Odpowiedz
      Jeszcze zapytam przez ciekawość sa u Was przecenione te
      cubus.com/pl/Dzieci/Chopiec/Chopiec/Kurtki/7103144/71031441/
    • 24.01.12, 07:59 Odpowiedz
      Chętnie kupiłabym taką niebieską z futerkiem na 110 ale w Warszawie niestety nie ma sad Gdyby ktoś był tak miły i kupił dla mnie byłabym wdzięczna. W zamian mogę sprzedać taką kurtkę narciarską H&M jak ze zdjęcia poniżej tylko w kolorze granatowym w rozmiarze 104. Te kurtki narciarskie H&M są bardzo fajne, tylko nie jestem pewna czy 104 będzie dobre na przyszły rok, wolałabym 110. H&M udało mi się kupić w promocji za 30 zł.

http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/72/51/12/2072511221
      • 24.01.12, 09:36 Odpowiedz
        krasulas, wiadomo coś? smile
        jeśli M krasulas nie kupi dla mnie może jakaś dziewczyna ze Szczecina mogłaby...
        Please..
        122 lub 116 smile
        Koszty wszelkie oczywiście pokrywam.
    • 24.01.12, 09:52 Odpowiedz
      A widziała któraś gdzieś taka niebieską z futerkiem w rozmiarze 128?
      • 24.01.12, 12:08 Odpowiedz
        W_warszawie_nie_ma_dzwoniłam_i_pytałam_sięsad
        • 24.01.12, 14:32 Odpowiedz
          Przed południem było: tych niebieskich z 10 sztuk, największą jaką ja widziałam to było 110 cm, były też przecenione te dla starszych z tym futerkiem - około 5-6 sztuk na 164 cm (czarne i czerwone).
          • 24.01.12, 14:48 Odpowiedz
            dziewczyny... mąż owszem był, kurtkę kupił (choć jej jeszcze nie widziałam) i tyle...
            prosiłam żeby poprosił o pomoc obsługę (bo on czasowo nie bardzo i po wieszakach szukać nie będzie)
            przepraszam... ale nie poprosił - zwyczajnie zapomniał, sto telefonów miał po drodze i ... nic z tego
            co lepsze - wysyłałam mu celowo sms'a
            ale to inny świat... nie zakupów w każdym razie...
            • 24.01.12, 14:55 Odpowiedz
              krasulas,
              A Ty nie z Warszawy aby? Bo ja miałam odłożone kurtki i pani mi przed chwilą powiedziała, że męża wysłałam i że kupił...
              • 24.01.12, 15:02 Odpowiedz
                jakby_która_z_dziewczyn_widziała_na_128_to_proszę_o_kupno_oddam_za_wysyłkę.z_góry_dziękujęsmile
                • 24.01.12, 17:45 Odpowiedz
                  Niebieska kurtka z misiem w rozm. 128 jest odłożona na tydzien w cubusie w Piotrkowie Trybunalskim, na priv wysylam Ci info na jakie nazwiskosmile Moze znajdziesz kogos kto Ci tam odbierze, bo niestety nie mogą zrobic przesunięcia bo nie maja kierownika. Ja znalazlam jeszcze w innym sklepie i mi wyslą do Warszawy wiec tej z Piotrkowa juz nie potrzebuje.
                  • 24.01.12, 18:07 Odpowiedz

Ciekawe co piszesz bo ja z Piotrkowa trybunalskiego robie przesuniecie na gliwice
                    dzwonilam w niedziele do nich i powiedzieli ze przesla
                    edzia321 napisał:

> Niebieska kurtka z misiem w rozm. 128 jest odłożona na tydzien w cubusie w Piot
                    > rkowie Trybunalskim, na priv wysylam Ci info na jakie nazwiskosmile Moze znajdzie
                    > sz kogos kto Ci tam odbierze, bo niestety nie mogą zrobic przesunięcia bo nie m
                    > aja kierownika. Ja znalazlam jeszcze w innym sklepie i mi wyslą do Warszawy wie
                    > c tej z Piotrkowa juz nie potrzebuje.

--
                    syka7 Zabrze
                    • 24.01.12, 18:14 Odpowiedz
                      Ja dzwonilam pół godz. temu. Z odłożeniem na tydzień nie było problemu, ale wysłać do innego sklepu podobno nie mogą, bo kierownik od wczoraj na 2 tygodniowym urlopie, a bez kierownika podobno sie nie da tego zalatwic..... Nie wiem ile w tym prawdy, ale tak mi powiedzieli. Znalazlam wiec w innym sklepie gdzie mi zrobia przesunięcie bez problemuwink
            • 24.01.12, 15:01 Odpowiedz
              Już wiem, że to nie Ty smile Natomiast obsługa bombowa, mam odłożone, jadę zobaczyć czy cokolwiek wezmę, bo zostawiałam przy kasie w ciemno wink

• 24.01.12, 16:48 Odpowiedz
      stan z 15:30
      chlopiece w kratke, wszytskie rozmiary, panie mówią, ze jak nie ma na wieszakach to na magazynie maja,
      tych z misiem nei widzialam,
      dziewczece: czarne, fioletowe, w kratke rozwe, blekitne do wyboru do koloru
      • 24.01.12, 18:01 Odpowiedz
        stan z 14:30 rzeszów wink
        niebieskie narciarskie chłopięce w rozm od 86 do 128, jak nie ma na wieszaku pani przynosi z magazynu, kupiłam rozm.122na przyszlą zimę, jest duuuuża moim zdanim. dla córki bardzo podobny fason wzięłam w kolorze czerwonym za 49 zł,byly tez białe i czarne. te chłopięce z futerkiem tylko niebieskie.
        http://cdn.varner.eu/Global/Cubus/Collection/2011_fall/111025_boys_cu/7104681_Sid_parka_Blue_Jacket_A.png.transform?w=288&cp=true

--
        **********Czytanie książek jest zajęciem żmudnym i męczącym.
        Psuje wzrok, odrywa od innych zajęć i nie wspiera wzrostu PKB. ***************************************************************
        • 24.01.12, 18:10 Odpowiedz
          na przyszly rok dla 4-ro latka to jaka 110?

--
          ......................................................................
          Daniel,Dawid,Patrycjasmile-moja Trójca świetasmile
        • 24.01.12, 18:11 Odpowiedz
          Jak wychodza te kurtki niebieskie z futerkiem w rozmiarowce ?
          Mam w domu dzieciaka w kwietniu bedzie miał dwa lata nosi 86/92 czy na zime kupic taka 98 czy 104 doradzcie

--
          syka7 Zabrze
        • 24.01.12, 19:12 Odpowiedz
          Czy ktoś widzial parke niebieska w rozmiarze 98 nie mam sil dzwonic juz po sklepach od niedzieli szukałam dziewczecej rozowej w krate i znalazłam nie mam sił dzwonić już
          poratujcie zakupem tego rozmiaru + koszty
          --
          syka7 Zabrze
          • 24.01.12, 19:21 Odpowiedz
            syka7 napisała:

> Czy ktoś widzial parke niebieska w rozmiarze 98 nie mam sil dzwonic juz po skl
            > epach od niedzieli szukałam dziewczecej rozowej w krate i znalazłam nie mam sił
            > dzwonić już
            > poratujcie zakupem tego rozmiaru + koszty

na 100% kilka niebieskich w rozm. 98 było dzisiaj w millenium hall w rzeszowie. zadzwon, jak ci odłoża bede jutro, moge kupic.pisz na patatajowa@gazeta.pl. wieczorem wyjatkowo sprawdze tam poczte.
            --
            Psuje wzrok, odrywa od innych zajęć i nie wspiera wzrostu PKB. ***************************************************************
          • 25.01.12, 14:36 Odpowiedz
            Niebieskie Parki w rozmiarze 98 były wczoraj wieczorem w Gdańsku Matarnii. Nie dam rady podjechać tam w najbliższych dniach, ale może uda Ci się ją zarezerwować i przenieść do odpowiadającego Ci sklepu.
      • 24.01.12, 19:20 Odpowiedz
        Moze komuś potrzebna, bo są w fajnej cenie po 29,9 oba kolory
        cubus.com/pl/Dzieci/Dziewczynka/Dziewczynka/Sukienkispodnice/7103107/7103284/
        i piżamki a hello kitty po19,9
    • 24.01.12, 18:36 Odpowiedz
      Czy któraś dobra dusza mogłaby zmierzyć tę zalinkowana kurtkę niebieską z futerkiem dla chłopca w rozmiarze 122 i 128?
      Baaardzo proszę smile

A autorce dziekuję za cynk !
    • 25.01.12, 14:26 Odpowiedz
      Kupiłam smile z niebieskich na wieszaku są 86, 92, 98, 116 i 122. Nie ma żadnej 104, 110 pani przyniosła mi z magazynu, więc na magazynie cuś tam jeszcze pewnie mają.
      Wolałabym 104, jak przymierzyliśmy 98 to była akurat na teraz, 110 pewnie będzie za duża na przyszły rok, no ale zobaczymy...Ewentualnie, gdyny któraś miała do zamiany 104 na 110 to jestem chętna smile
      Wisiało kilka tych ala puchówek, niebieskich i czerwonych, też po 49.90, za to tych kraciastych pełny wieszak.
      Dużo wisiało tej parki na wieszaku dla większych rozmiarów-i czerwone i niebieskie.
      Pytałam o przecenę tych narciarskich, ale pani powiedziała, że narazie się nie zanosi bo jeszcze ferie itp.
    • 25.01.12, 14:43 Odpowiedz
      Jeśli chodzi o kurtki narciarskie czyli takie: cubus.com/pl/Dzieci/Chopiec/Chopiec/Kurtki/7103144/71031442/, to w Gdańsku, w Galerii Bałtyckiej kupiłam wczoraj zieloną w rozmiarze 104 za 49pln. Niebieskie i czarne były w cenie 99pln. Wczoraj była chyba jeszcze jedna zielona na 104 i jedna na 86 o ile dobrze pamiętam. Ekspedientka chyba się sama dziwiła, bo poszła sprawdzać na wieszak czy cena wynosi rzeczywiście 49, ale wszystkie 3 zielone miały tą samą cenę i za tyle ją kupiłam. Na Matarnii te zielone były po 99pln, a pozostałe kolory chyba nawet po 149. W cenie 49 nie było tam wczoraj na pewno żadnego koloru.
      --
      http://lb2f.lilypie.com/dj5ap1.png
    • 25.01.12, 18:13 Odpowiedz
    • 25.01.12, 20:15 Odpowiedz
      Czy u was sa dostepne te zalinkowane kurteczki rozowe z futerkiem? U mńie tylko niebieskie dla dziewczynek byly, a mi zalezy na rozowej wlasnie...
      • 25.01.12, 20:46 Odpowiedz
        kupiłam Ci r.98, kurtke jutro wysle.reszte na priv.
        ktos jeszcze prosił o rozm. 104 ale były juz tylko najwieksze 98. chyba dwie 92 i trzy 86. sama chciałam wziac wieksza na 128 ale juz nie było.
        --
przejdź do: 1-100 101-155
(101-155)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.