Kurtki po 49,99 w Cubusie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jak w temacie kupiłam taką :
    cubus.com/pl/Dzieci/Chopiec/Chopiec/Kurtki/7104681/
    przeceniona z 199
    • jest tez sporo innych dla dziewczynek i kilka modeli dla chłopców między innymi takie "puchate"
      cubus.com/pl/Dzieci/Chopiec/Chopiec/Kurtki/7103004/71030042/
      nawet nie najgorsze a na pewno fajniesze niz te w h&m
    • A z czego są wykonane wypełnienia? One typowo zimowe są? A jak wyglądają mankiety - są wewnętrzne w tych kurtkach?

dzięki smile
      • też kupiłam tą niebieską dla chłopca. Jest ona zimowa, ale nie wyjątkowo ciepła. Dużo robi ten kaptur z futerkiem, jest on na podszewce polarowej. Kaptur i futerko można odpiąć. Ja wzięłam na zimę, ale na wyjątkowo duże mrozy uważam, że trzeba pod kurtkę włożyć jakiś polar. W rękawkach ma takie fajne nakładane elastyczne mini-rękawiczki, dzięki czemu śnieg nie wejdzie pod rękaw. Ogólnie na dziecku prezentuje się bardzo fajnie wink
        • Uprzejmie proszę o pomoc w zakupie kurtki SID Parka (niebieksa w futrzanym kołnierzem, 4 kieszeniami na przodzie i czerwoną pieczątką na prawym rękawie - zalinkowana na początku wątku).
          cubus.com/pl/Dzieci/Chopiec/Chopiec/Kurtki/7104681/
          Interesuje mnie rozmiar na 4latka - 98 lub 104cm.
          W moim rejonie - Gliwice i Katowice poszukiwanego rozmiaru brak!
          Pokryję wszelkie koszty i będę wdzięczna do następnego sezonu zimowego big_grin
          pzdr, krasulas
          • Ja byłam dzis w Cubusie i rozmiary wszystkich kurtek mocno przebrane. Tylko 86, 92 i jedna kurtka na 122 cm - słowem lipa. A w zeszłym tygodniu w sobote były wszystkie prawie rozmiar, ale w cenie 99 zł.
            • chętnie bym ci kupiła ale w Bielsku już dawno nie ma tych kurtek są tylko Alpin narciarskie niebieskie i zielone w cenie nadal ok 130-140 zł, w zeszłym roku zeszły do 60zł
              • ja też czkam aż przecenią te narciarskie kurtki i spodnie !!!
                • dziękuję za reakcję!
                  w katowickiej Silesi coś wisiało tydzień temu i co ciekawsze ceny z gliwickim Forum nie pokrywały się
                  te zielone również wpadły mi w oko, ale ceny nadal były za wysokie jak na okazję przyszłosezonową

tak naprawdę, nie ma sklepu/sieciówki w którym kupię średniej klasy kombinezon na przyszły sezon w dobrej cenie (kurtki Authority są ciekawe w jednym z modeli, ale cena nadal za wysoka)

no i w weekend wyjeżdżam z dzieciorami na ferie, więc to ostatni dzwonek na zakupysmile
                  wiem... pazerna jestemsmile
          • Oba rozmiary widziałam dziś w sosnowieckiej Plazie, zadzwoń i spytaj czy jeszcze są, mogę jutro podejść smile

• Po dzwon po sklepach cubus i zamów kurtke na sklep w Gliwicach , katowicach gdzie masz blizej mi dla córki sciagaja z Piotrkowa trybunalskiego do Forum Gliwice przesuwaja ze sklepu na sklep.
            Zamawiasz np. poznan oni wysylaja to do gliwic a w dniu zamawiania tylko dzwonisz do gliwic zostawiasz swoje namiary i oni jak dostana oddzwaniaja do ciebie

--
            syka7 Zabrze
            • udało sięsmile
              sosnowiec, dąbrowa - małe rozmiary (ale obsługa telefoniczna superowa!)
              udało się w Rybniku!
              i na szczęście mąż jedzie jutro w okolice R. (choć jeszcze nie wie, że ma dodatkowe zadanie bojowe), więc nie robię przesunięciasmile

dzięki za pomoc i motywację
            • krasulas
              jak chcesz to ja mam blisko do plazy w sosnowcu--jakby była 110 niebieska-to bym pojechała--jak chcesz to zadzwon i spytaj o oba rozmiary--ja bym moż ejutro-ewentualnie w środe podjechała.

--
              ......................................................................
              Daniel,Dawid,Patrycjasmile-moja Trójca świetasmile
    • Dla mniejszych dziewczynek przecenione są takie:
      www.we-dwoje.pl/rozowa;kurtka;cubus;w;kratke;-;jesien;zima;2010;2011,31,foto,3475.html
      + podobne w kolorze biało- błękitnym oraz najładniejsze moim zdaniem całe fioletowe
    • Wczoraj w Kaskadzie kurtek był cały wieszak. Ja sie skupiłam na poszukiwaniu na 110 cm i na pewno były kurteczki na 98 cm, 104 cm i jakieś większe od naszej 110.
      • Czyli na 110 nie było? sad Szkoda, bo chyba bym potrzebował na 110 i chciałam się jutro wybrać. Ale w sumie chyba zaryzykuję i wezmę na 116, bo ta moja córcia rośnie w bardzo szybkim tempie smile
    • Jeszcze zapytam przez ciekawość sa u Was przecenione te
      cubus.com/pl/Dzieci/Chopiec/Chopiec/Kurtki/7103144/71031441/
    • Chętnie kupiłabym taką niebieską z futerkiem na 110 ale w Warszawie niestety nie ma sad Gdyby ktoś był tak miły i kupił dla mnie byłabym wdzięczna. W zamian mogę sprzedać taką kurtkę narciarską H&M jak ze zdjęcia poniżej tylko w kolorze granatowym w rozmiarze 104. Te kurtki narciarskie H&M są bardzo fajne, tylko nie jestem pewna czy 104 będzie dobre na przyszły rok, wolałabym 110. H&M udało mi się kupić w promocji za 30 zł.

http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/72/51/12/2072511221
    • A widziała któraś gdzieś taka niebieską z futerkiem w rozmiarze 128?
      • W_warszawie_nie_ma_dzwoniłam_i_pytałam_sięsad
        • Przed południem było: tych niebieskich z 10 sztuk, największą jaką ja widziałam to było 110 cm, były też przecenione te dla starszych z tym futerkiem - około 5-6 sztuk na 164 cm (czarne i czerwone).
          • dziewczyny... mąż owszem był, kurtkę kupił (choć jej jeszcze nie widziałam) i tyle...
            prosiłam żeby poprosił o pomoc obsługę (bo on czasowo nie bardzo i po wieszakach szukać nie będzie)
            przepraszam... ale nie poprosił - zwyczajnie zapomniał, sto telefonów miał po drodze i ... nic z tego
            co lepsze - wysyłałam mu celowo sms'a
            ale to inny świat... nie zakupów w każdym razie...
            • krasulas,
              A Ty nie z Warszawy aby? Bo ja miałam odłożone kurtki i pani mi przed chwilą powiedziała, że męża wysłałam i że kupił...
              • jakby_która_z_dziewczyn_widziała_na_128_to_proszę_o_kupno_oddam_za_wysyłkę.z_góry_dziękujęsmile
                • Niebieska kurtka z misiem w rozm. 128 jest odłożona na tydzien w cubusie w Piotrkowie Trybunalskim, na priv wysylam Ci info na jakie nazwiskosmile Moze znajdziesz kogos kto Ci tam odbierze, bo niestety nie mogą zrobic przesunięcia bo nie maja kierownika. Ja znalazlam jeszcze w innym sklepie i mi wyslą do Warszawy wiec tej z Piotrkowa juz nie potrzebuje.

• Ciekawe co piszesz bo ja z Piotrkowa trybunalskiego robie przesuniecie na gliwice
                    dzwonilam w niedziele do nich i powiedzieli ze przesla
                    edzia321 napisał:

> Niebieska kurtka z misiem w rozm. 128 jest odłożona na tydzien w cubusie w Piot
                    > rkowie Trybunalskim, na priv wysylam Ci info na jakie nazwiskosmile Moze znajdzie
                    > sz kogos kto Ci tam odbierze, bo niestety nie mogą zrobic przesunięcia bo nie m
                    > aja kierownika. Ja znalazlam jeszcze w innym sklepie i mi wyslą do Warszawy wie
                    > c tej z Piotrkowa juz nie potrzebuje.

--
                    syka7 Zabrze
                    • Ja dzwonilam pół godz. temu. Z odłożeniem na tydzień nie było problemu, ale wysłać do innego sklepu podobno nie mogą, bo kierownik od wczoraj na 2 tygodniowym urlopie, a bez kierownika podobno sie nie da tego zalatwic..... Nie wiem ile w tym prawdy, ale tak mi powiedzieli. Znalazlam wiec w innym sklepie gdzie mi zrobia przesunięcie bez problemuwink
            • Już wiem, że to nie Ty smile Natomiast obsługa bombowa, mam odłożone, jadę zobaczyć czy cokolwiek wezmę, bo zostawiałam przy kasie w ciemno wink

• a_ty_skąd_jesteś??zobacz_czy_jest_jakaś_na128_to_poproś_żeby_zostawili_mismilechodzi_mi_o_niebieską_kurtkęsmilez_góry_dziękujęsmile
                • Jest i to dosc spory wybor w kolorze czarnym fioletowym czerwonym i w kratke po 49,99
                  ja kupilam corce na 116 i 122 dwa rozne modele w fiolecie.Rozmiary rozne nie pamietam teraz jakie sa dostepne ale zawsze mozna tam zadzwonic i napewno panie pomoga.
                  • a chłopięce jakies były?
                    --
                    wierzę, że skoro coś się stało, to jest w tym jakiś cel...
                    AniołekI , AniołekII , Tomek-mój ssak , AniołekIII
                  • Dziewczyny u nas w Bydgoszczy były fioletowe tylko takie pikowane z kapturem obszytym futerkiem z białą naszywką na rękawie, a jakie jeszcze były fioletowe bo nie mogę nigdzie znaleźć zdjecia sad
                    Kupiłam córce ta fioletową w rozmiarze 122 ale do niedzieli mam odłożoną w Jankach 116 - myślę że na przyszły rok będzie lepsza na drobnę 6 latkę.
                    --
                    Madzia jest już z nami od Mikołajek 2006 smile))
                    Michałek urodził się 13 września 2008 smile))
    • stan z 15:30
      chlopiece w kratke, wszytskie rozmiary, panie mówią, ze jak nie ma na wieszakach to na magazynie maja,
      tych z misiem nei widzialam,
      dziewczece: czarne, fioletowe, w kratke rozwe, blekitne do wyboru do koloru
      • stan z 14:30 rzeszów wink
        niebieskie narciarskie chłopięce w rozm od 86 do 128, jak nie ma na wieszaku pani przynosi z magazynu, kupiłam rozm.122na przyszlą zimę, jest duuuuża moim zdanim. dla córki bardzo podobny fason wzięłam w kolorze czerwonym za 49 zł,byly tez białe i czarne. te chłopięce z futerkiem tylko niebieskie.
        http://cdn.varner.eu/Global/Cubus/Collection/2011_fall/111025_boys_cu/7104681_Sid_parka_Blue_Jacket_A.png.transform?w=288&cp=true

--
        **********Czytanie książek jest zajęciem żmudnym i męczącym.
        Psuje wzrok, odrywa od innych zajęć i nie wspiera wzrostu PKB. ***************************************************************
        • na przyszly rok dla 4-ro latka to jaka 110?

--
          ......................................................................
          Daniel,Dawid,Patrycjasmile-moja Trójca świetasmile
        • Jak wychodza te kurtki niebieskie z futerkiem w rozmiarowce ?
          Mam w domu dzieciaka w kwietniu bedzie miał dwa lata nosi 86/92 czy na zime kupic taka 98 czy 104 doradzcie

--
          syka7 Zabrze
        • Czy ktoś widzial parke niebieska w rozmiarze 98 nie mam sil dzwonic juz po sklepach od niedzieli szukałam dziewczecej rozowej w krate i znalazłam nie mam sił dzwonić już
          poratujcie zakupem tego rozmiaru + koszty
          --
          syka7 Zabrze
          • syka7 napisała:

> Czy ktoś widzial parke niebieska w rozmiarze 98 nie mam sil dzwonic juz po skl
            > epach od niedzieli szukałam dziewczecej rozowej w krate i znalazłam nie mam sił
            > dzwonić już
            > poratujcie zakupem tego rozmiaru + koszty

na 100% kilka niebieskich w rozm. 98 było dzisiaj w millenium hall w rzeszowie. zadzwon, jak ci odłoża bede jutro, moge kupic.pisz na patatajowa@gazeta.pl. wieczorem wyjatkowo sprawdze tam poczte.
            --
            Psuje wzrok, odrywa od innych zajęć i nie wspiera wzrostu PKB. ***************************************************************
          • Niebieskie Parki w rozmiarze 98 były wczoraj wieczorem w Gdańsku Matarnii. Nie dam rady podjechać tam w najbliższych dniach, ale może uda Ci się ją zarezerwować i przenieść do odpowiadającego Ci sklepu.
      • Moze komuś potrzebna, bo są w fajnej cenie po 29,9 oba kolory
        cubus.com/pl/Dzieci/Dziewczynka/Dziewczynka/Sukienkispodnice/7103107/7103284/
        i piżamki a hello kitty po19,9
    • Czy któraś dobra dusza mogłaby zmierzyć tę zalinkowana kurtkę niebieską z futerkiem dla chłopca w rozmiarze 122 i 128?
      Baaardzo proszę smile

A autorce dziekuję za cynk !
    • Kupiłam smile z niebieskich na wieszaku są 86, 92, 98, 116 i 122. Nie ma żadnej 104, 110 pani przyniosła mi z magazynu, więc na magazynie cuś tam jeszcze pewnie mają.
      Wolałabym 104, jak przymierzyliśmy 98 to była akurat na teraz, 110 pewnie będzie za duża na przyszły rok, no ale zobaczymy...Ewentualnie, gdyny któraś miała do zamiany 104 na 110 to jestem chętna smile
      Wisiało kilka tych ala puchówek, niebieskich i czerwonych, też po 49.90, za to tych kraciastych pełny wieszak.
      Dużo wisiało tej parki na wieszaku dla większych rozmiarów-i czerwone i niebieskie.
      Pytałam o przecenę tych narciarskich, ale pani powiedziała, że narazie się nie zanosi bo jeszcze ferie itp.
    • Jeśli chodzi o kurtki narciarskie czyli takie: cubus.com/pl/Dzieci/Chopiec/Chopiec/Kurtki/7103144/71031442/, to w Gdańsku, w Galerii Bałtyckiej kupiłam wczoraj zieloną w rozmiarze 104 za 49pln. Niebieskie i czarne były w cenie 99pln. Wczoraj była chyba jeszcze jedna zielona na 104 i jedna na 86 o ile dobrze pamiętam. Ekspedientka chyba się sama dziwiła, bo poszła sprawdzać na wieszak czy cena wynosi rzeczywiście 49, ale wszystkie 3 zielone miały tą samą cenę i za tyle ją kupiłam. Na Matarnii te zielone były po 99pln, a pozostałe kolory chyba nawet po 149. W cenie 49 nie było tam wczoraj na pewno żadnego koloru.
      --
      http://lb2f.lilypie.com/dj5ap1.png
    • czy to o tych dziewczęcych piszecie?
      allegro.pl/kurtka-dziecieca-nowa-cubus-r-86-i2075099856.html?source=oo
    • Czy u was sa dostepne te zalinkowane kurteczki rozowe z futerkiem? U mńie tylko niebieskie dla dziewczynek byly, a mi zalezy na rozowej wlasnie...
      • kupiłam Ci r.98, kurtke jutro wysle.reszte na priv.
        ktos jeszcze prosił o rozm. 104 ale były juz tylko najwieksze 98. chyba dwie 92 i trzy 86. sama chciałam wziac wieksza na 128 ale juz nie było.
        --
przejdź do: 1-100 101-155
(101-155)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.