Dodaj do ulubionych

Kask rowerowy

06.02.12, 13:56
Jaki kask rowerowy możecie polecić dla dwulatka?
Obserwuj wątek
      • beata_17 Re: Kask rowerowy 06.02.12, 15:46
        ja kupuje firmy Author, lekkie, z regulacja owodu, zabezpieczeniem przed przytrzasnieciem skory przy zapinaniu i przede wszytkim moglam je przymierzyc dziecku na glowe przed kupnemsmile) najlepiej idz do sklepu sportowego, rowerowego i zobacz co maja itp.
    • kinga_owca Re: Kask rowerowy 06.02.12, 17:21
      Mój miał z decathlonu
      jeszcze chyba będzie dobry na ten sezon
      --
      wierzę, że skoro coś się stało, to jest w tym jakiś cel...
      AniołekI , AniołekII , Tomek-mój ssak , AniołekIII
    • magdalenca78 Re: Kask rowerowy 06.02.12, 18:08
      Dla dwulatka kupowałam w GO Sport, z regulacją obwodu, więc jeszcze będzie dobry na ten sezon.
      Dokładnie taki:
      www.rowerekbiegowy.pl/kaski-rowerowe/87-kask-dzieciecy-b-skin-kidy-pro-2-twirly-blekitny.html
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15wot8it6d.png
    • listopadowka2008bis Re: Kask rowerowy 06.02.12, 23:40
      Przede wszystkim kask firm, ktore sie zajmuja produkcja tego typu akcesoriow i odpuscic sobie sieciowkowe czy z bohaterami bajkowymi. Ja przerabialam temat rok temu i wowczas z wielu rozmow ze 'specami' smile wyszlo, ze warto zawezic nasze poszukiwania do firm giro, kellys (troche nizsza polka), met budy ( troche nizsza polka), lazer, uvex. Ostatecznie wybralam lazer, bo mi ktos uvexa zwinal sprzed nosawink Uvexy dla takich malych dzieci ciezko dostac.
      Naturalnie najlepiej przymierzyc, ale nie zawsze jest mozliwosc, bo sklepy rowerowe rzadko maja po wiecej niz jednym kasku, a z dwulatkiem to roznie bywa. Wiekszosc z tych kaskow ma regulacje w obrebie kilku cm, wiec starcza na kilka lat.
      Moim zdaniem na takim produkcie nie warto oszczedzac.
        • listopadowka2008bis Re: a firmy SPOKEY? 29.03.12, 23:05
          firma spokey to taka taniocha - zarowno kaski, jak i hulajnogi. To bardziej wyglada, niz sluzy.
          Wazne w kasku, zeby byl wykonany metoda in-mold (obie czesci ze soba zgrzane). Takie za 30 pln raczej takie nie sa.
          Choc przyznaje, ze ladne wzornictwo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka