• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

H&M: rabat -30% na ubranka dla dzieci od 22.03

• 16.03.12, 08:14
    Wczoraj wybrałam się do h&m, by zrealizować słynny kuponik rabatowy z rossmana. Zrobiłam super zakupy, cała szczęśliwa, że trochę zaoszczędziłam, na sam koniec od pani sprzedawczyni dostałam gazetkę z dołączonym kuponem rabatowym na kolekcję dla dzieci. Rabat -30% obowiązuje od 22.03.
    No cóż.. w przyszłym tygodniu znów trzeba będzie odwiedzić h&m wink
    Edytor zaawansowany
    • 16.03.12, 08:28
      Hmmm co trzeba zrobic zeby dostac?
      • 16.03.12, 09:02
        chyba nic nie trzeba zorbilc.JA tez wczoraj robilam zakupy z kuponem z rosmana i spytallam czy będą jakies akcje promocyjne w ten lub nastepny wikend.A pan usmiechniety wyjal z pod lady gazetke z 30%rabatemsmile
        Ciesze sie bo maja juz polówki krotki rękaw po 29,9 i jak jest 30% tokupie dla synka bo jakosciowo sa b. dobresmile
        • 16.03.12, 09:11
          A nie wiecie czy jak się zrobi małe zakupy w H&M to też się dostaje ten kupon? chciałam kupić sobie lakier do paznokci i chustkę dla córci wink
          --
          nasz Tonio
          nasze bliźniaki Jaś i Tusia
          przed ślubem 4 lata, a po ślubie...
          • 16.03.12, 09:27
            Ja kupilam za 200zl.
            nmysle ze dostaniesz, zapytaj czy maja jakies promocje ze kolezanka dostala gazetke z kuponem.Jakby ci mowil ze to do wiekszych zakupow to powiedz ze tez kupowala jedna rzecz i dostala.
        • 16.03.12, 09:46
          ile zapłaciłaś? czy trzeba bylo korzystac z promocji z rossmana>>>?
          • 16.03.12, 10:10
            u Nas gazetki leżały przy wejściu do sklepu, ogólnodostępnesmile
            • 16.03.12, 10:13
              Dzięki Maja, jadę smile
              • 16.03.12, 10:31
                U mnie wczoraj też leżały na dziele dziecięcym
              • 16.03.12, 10:50
                Nie ma sprawy, ja byłam wczoraj po południu i było ich jeszcze sporo
                • 16.03.12, 12:31
                  Gazetki leżą widoczne przy kasie, ja robiłam akurat zwrot i gazetkę wzięłam.
                  Wystarczy poprosić smile
                  --
                  http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=33328
                  • 18.03.12, 18:21
                    Mi pani powiedziała, że min 100zł wydane na dziecięcym i ponad to można z innego działu i razem policzą rabat.
                    --
    • 16.03.12, 16:56
      Przy jednej kasie pani nie wiedziała o co chodzi, a przy drugiej kasie dostałam gazetkę bez problemu.
      • 16.03.12, 17:05
        A otrzymal ktos gazetke w Poznaniu bez robienia zakupow? Moja mama byla dzisiaj w Starym Browarze i mowi ze zadnych gazetek nie bylo uncertain
        • 16.03.12, 17:58
          W M1 przy wejściu są wystawione. Można się częstować do woli.
          • 16.03.12, 19:30
            reklamówek pod dostatkiem ile kto chce wyłożone na stojakach reklamowych - więc wybiorę się na zakupy przydadzą się rajstopy itp.
    • 16.03.12, 19:42
      W Wola Parku tez gazetki sa wyłozone na stojakach przy kasie. Można sobie podejść i wsiąść ile się chce. Z tym że rabat obowiązuje tylko przy zakupach pow. 100 zł a zwrot możliwy tylko na kartę wydawaną przy zwrocie.
    • 16.03.12, 20:30
      Pytałam dziś o tę promocję w sklepie i tak: jak zrobi się zakupy na dziecięcym za 100 zł, to z kuponem jest wtedy zniżka 30%, czyli zakupy dziecięce wychodzą 70 zł i dodatkowo ta zniżka obowiązuje na wszystkie działy w H&M. A gazetka to po prostu zwyczajowa oferta z dziecięcymi ubrankami, wydawana co sezon, na ostatniej stronie kupon.
      • 16.03.12, 22:42
        Gazetki leżą przy kasie na dziale dziecięcym.
      • 17.03.12, 18:47
        Czy na pewno rabat obowiązuje tez na ubrania damskie i męskie???
        Ktos jeszcze to potwierdzi? Bo ja zrozumialam, ze to tylko dziecięcego działu dotyczy.
        --
        http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15wot8it6d.png
        • 17.03.12, 19:14
          chyba że rabat jest na wszystko jak na dziecięcym wyda się min 100zł?
          --
          • 17.03.12, 19:53
            w swoim H&M uzyskałam informację, że rabat dotyczy tylko działu dziecięcego (oczywiście pow. kwoty 100zł)
            • 18.03.12, 09:20
              No właśnie ja też tak zrozumiałam (Lublin), szczególnie, ze gazetki z kuponami leżą tylko przy jednej kasie, tam, gdzie dział dziecięcy.
              --
    • 17.03.12, 20:10
      W Wawie w Reducie musialam kupic jakas rzecz obojetnie co i wtedy dawali 1 gazetke Bez kupna nie chcieli wydac nic.
      • 17.03.12, 20:24
        W Rzeszowie leżały przy kasie. Moim zdanie zniżka dotyczy tylko zakupu odzieży dziecięcej, ale może się mylę.
        • 17.03.12, 21:21
          Na kuponie treść: przy zakupie za min.100pln w dziale dziecięcym dostaniesz 30% rabatu. U nas leżą sobie przy kasie i można brać do woli ja wzięłam kilka sztuksmile
          • 18.03.12, 08:27
            A dla mnie zabrakło wczoraj. Pani ze sklepu oznajmiła, ze dawno już gazetek z kuponami nie ma! sad
          • 18.03.12, 08:39
            a jak myślicie to 100 zł to może być przed rabatem czy po?
            • 18.03.12, 18:44
              oczywiscie ze przed.
              --
              *****************************************************************************Czytanie książek jest zajęciem żmudnym i męczącym.
              Psuje wzrok,odrywa od innych zajęć i nie wspiera wzrostu PKB. *****************************************************************************
    • 18.03.12, 14:34
      Niestety nie wszedzie chca rozdawac gazetki uncertain poraz kolejny zawiodla mnie obsluga w Alfie. Maz byl dwukrotnie w piatek i w sobote, i obsluga usilnie wmawiala mezowi, ze gazetki nie moze dac, bo trzeba zrobic zakupy... wybralismy sie wiec do Manhattanu, a tam gazetek pod dostatkiem, obsluga z usmiechem rozdawala kazda ilosc. Ponadto przemila Pani powiedziala, ze owe gazetki maja byc tez rozdawane na placach zabaw i w innych 'dzieciecych' miejscach. Przykre ze kazdy H&m rzadzi sie swoimi prawami. smutne...
      • 18.03.12, 14:59
        w hm w któym robię zakupy gazetki leżały przy kasie, można było sobie wziąć.
      • 21.03.12, 11:05
        Kupon rabatowy jest również do pobrania ze strony Manhattanu
        gchmanhattan.pl/kolekcja_dziecieca-gch_manhattan_najemca-pl-40.html?f=promo&p=80&t=
    • 18.03.12, 15:06
      w Pasażu Łodzkim ekspedientka powiedziała, że pierwsze słyszy o czymś takim... jest tu ktoś z Łodzi i wie jak w innych ?
      • 18.03.12, 16:42
        w manufakturze gazetki leżą przy kasie, wziełam podczas zakupów, ale mogłabym i bez. i przy okazji - kupiłam córce sukienkę w rozmiarze 146/152, cena 99,90 - 24% zniżki, a w gazetce ta sama sukienka kosztuje 59,90. czy cena zalezy od rozmiaru? czy w gazetce są ceny obnizone juz o 30% (raczej nie?)
        • 18.03.12, 18:34
          skoro tak wszystkim rozdają te gazetki to po co ten kupon?wink to będzie 30% Z kuponem, czy 30% po prostu dla każdego?wink
          • 18.03.12, 18:44
            Cena jest uzalezniona od rozmiaru, od 134cm (starsze dzieci) rzeczy sa drozsze - nawet ten sam model ma przeciez inny kod towaru na metce i wyzsza cene.

Ceny mozna podgladnąć na niemieckiej www - po przeliczeniu z euro wiadomo co ile kosztuje i czy juz zawiera jakis rabat.

Kupon obowiazuje na rzeczy TYLKO dzieciece, przy minimalnym zakupie 100zł. Dopiero od min. 100zł udzielaja rabatu 30%. Przeciez to własnie jest na nim napisane.
            • 18.03.12, 18:53
              aha, czyli aby kupić rzeczy dziecięce w promocji należy:
              a. wydać conajmniej 100zł na dziale dzięcym
              b. mieć przy sobie kupon
              tak?
              co do ceny, to przecież jest polska strona z polskimi cenamiwink
              • 18.03.12, 19:05
                mmala6, dokładnie jak piszesz. pamietajcie ze zwor jest na ich karte, zeby znowu nie było narzekan...

Nie zagladam na polska strone bo nie ma tam połowy rzeczy (a w zwiazku z tym cen)
              • 18.03.12, 20:11
                na polskiej stronie nie widzę tej sukienki w mniejszych rozmiarach i cenach, a w gazetce cena nizsza. chodzi mi o taką prosta w kroju, lekko trapezową, jakby z koronki
          • 19.03.12, 08:08
            W Galerii Łódzkiej też leżą przy kasie-i na dziecięcym i na damskim-można sobie spokojnie podejść i wziąć.
            Jak znam życie, to w każdym Hmie jak zwykle wszystko zależy od intencji sprzedających. Pamiętam, że rok temu ( chyba) była promocja 3 w cenie 2 (albo coś podobnego smile) i też był kupon z gazetki-jak kupowałam w Manufakturze, pani sama naliczała i mówiła o promocji ludziom bez kuponu smile
            Teraz też trafiłam na suuuper kierowniczkę-przed Swietami kupiłam Młodemu 2 bluzy ze sławetnej akcji z kartami Avanti-wzięłam większy rozmiar, teraz się ocknęłam że nie ma bluz na tą wiosnę-wzięłam paragon z grudnia (!!) i bluzy i postanowiłam spróbować wymienić. W Manufakturze usłyszałam, że no way, w GŁ przemiła Pani bez problemu zrobiła wymianę.
        • 18.03.12, 18:42
          www.hm.com/pl/product/97007?article=97007-A#article=97007-A
          to nie jest ta sama sukienka co w gazetce chociaz podobna.
          ceny w gazetce to ceny regularne.
          --
          *****************************************************************************Czytanie książek jest zajęciem żmudnym i męczącym.
          Psuje wzrok,odrywa od innych zajęć i nie wspiera wzrostu PKB. *****************************************************************************
          • 18.03.12, 19:12
            Ta zalinkowana sukienka jest w sklepach w obu kolorach. Taka trochę sztucznawa wg mnie.
            • 18.03.12, 20:18
              ta z gazetki, a taka brałam, jest fajna, fakt, podszewka sztuczna, ale koronka wyglada szlachetniej smile ta z linku sztuczniej wyglada
          • 18.03.12, 20:16
            kupowałam właśnie taka jak w gazetce, nie taka jak w linku. cena w sklepie 99,90 a w gazetce nizsza, ale może faktycznie nizsza cena jest na mniejsze rozmiary. sprawdze to...
            • 19.03.12, 20:58
              www.hm.com/pl/product/97007?article=97007-A
              sukienka dla dziewczynek od wzrostu 134.czerwona i biała za 99,90 zł
              sukienka z gazetki jest za 59,90 zł w rozm.do 128.oraz ma inny wzór koronki.
              i tak, rzeczy do rozm. 128 sa tansze, np te sukienki- do 128-29,90 powyzej 39,90 zł.
              www.hm.com/pl/product/97694?article=97694-E
              --
              • 20.03.12, 06:30
                dziekuje za info o cenach przy rozmiarach. a sukienke kupiłam ze wzorem koronki jak w gazetce (czyli mniejsze kosztowałyby 59,90, a wieksze 99,90? spora róznica), nie taką jak na stronie w necie (takiej w sklepie nie widziała, ale może gdzieś była).
      • 18.03.12, 19:41
        Mąż 2 dni temu przywiózł mi rzeczoną gazetkę właśnie z Pasażu Łódzkiego. Fakt, że poprosił przy kasie i pani wyjeła spod lady, ale od razu wiedziała o co chodzi. Nic nie kupował.
    • 18.03.12, 20:02
      nie tylko na dziecięce więc ja dzis kupiałm sporo a 22 idę oddac i kupić taniej wink

iza
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h6w1vt6qz.png
      • 18.03.12, 20:06
        tak powiedziała mi kierowniczka działu damskiego h&m w Galerii Krakowskiej, upewniałam się, bo na kuponie napsiane,że na dzieci. Nie wiem jak oni to poustalali

Iza
        --
      • 19.03.12, 14:16
        a nie będzie z tym problemu? Tzn kupisz jeszcze raz te same rzeczy, tylko taniej? nie będą robili kłopotów, np. że przetrzymają rzeczy tak, żebyś nie mogła kupić?

Mam parę ciuszków na oku i mam nadzieję, że uda mi się kupić, zanim się skończą...
        --
        Well, they finally did it. They killed my fucking car.
      • 19.03.12, 21:55
        to u mnie tak się nie da zrobić.
    • 18.03.12, 20:42
      Witam, mam ogromną prośbę, czy ktoś mógłby wysłać mi jedną gazetkę z kuponem, oczywiście o ile ma więcej niż jedną. Zwrócę koszty przesyłki, ale musiałoby być to jutro, bo w czwartek jadę z dziećmi do Poznania do lekarza i przy okazji mogłabym je okupić, a nie ukrywam, że takie 30 % bardzo by mi to ułatwiło. Byłabym bardzo wdzięczna, nie mogę sama wziąć kuponu, bo do sklepu mam 90 km. Gdyby znalazła się jakaś dobra duszyczka proszę tutaj napisać i przeniesiemy się na maila, żeby nie zaśmiecać wątku.
      Bardzo dziękuję
      • 18.03.12, 20:57
        ja mogę wysłać, bo nie będę korzystała z tej promocji. Napisz na beakarp19@wp.pl
        --
        73/98

http://www.suwaczki.com/tickers/relg6iyessrnjxyc.png
        • 18.03.12, 21:06
          a czy ja mogę się podłączyć do prośby? mi wystarczy wysłany sam kupon w zwykłej kopercie, również zapłacę. byłabym bardzo wdzięczna!!
          • 23.03.12, 05:47
            Na facebooku są te kupony do wydrukowania.
    • 19.03.12, 12:33
      Jak ktoś ma na zbyciu jeden kupon to rownież byłabym chętna. We Wrocławiu w piątek ani w rynku ani w pasażu nie było śladu po gazetce. Wszystkie koszty pokryje.
      • 19.03.12, 13:26
        kupony są schowane pod kasą. Trzeba coś kupić, żeby dostać kupon. Rabat będzie naliczany za cały paragon (również za dział męski i damski), ale na tym samym paragonie muszą być rzeczy z dziecięcego działu za minimum 100 zł.
        --
        http://gify.klimacik.pl/mini/1850.gif
        • 19.03.12, 14:22
          We Wrocławiu na Bielanach w H&M gazetki są rozłożone po całym sklepie.Można sobie nabrać do woli
        • 19.03.12, 17:33
          Pytałam dziś w Manufakturze, czy faktycznie na cały paragon (łącznie z damskimi i męskimi), przy zakupie z dziecięcymi za min. 100 PLN - odpowiedź: NIE. Tylko na dziecięce.
          • 19.03.12, 18:46
            czyli tak jak zwykle - co sklep to inne zasady...
            --
            • 19.03.12, 19:23
              Pewnie się okaże, że co sprzedawca to inne zasady...
              --
      • 20.03.12, 18:47
        mnóstwo gazetek było wczoraj- ja mam chyba ze 3wink
    • 19.03.12, 14:24
      wzielam dzis dodatkowe gazetki, moge wyslac potrzebujacym po przelaniu kosztow wysylki. kontakt: kukowska@op.pl
      • 19.03.12, 20:13
        ja chętnie przyjmę jeden, napisałam pw
      • 19.03.12, 21:00
        dziewczyny, oddalam pierwszym 3 osobom, ktore do mnie napisaly. byc moze bede w H&M jutro, jesli beda jeszcze te gazetki to wezme ile sie da i napisze na forum.
        • 19.03.12, 21:41
          Jeszcze raz dziękuje za kupon!
          A mógłby ktos napisać do kiedy ważny jest ten kupon zniżkowy. Z góry dziękuje
          • 20.03.12, 06:19
            22.03 - 06.04.
            --
    • 20.03.12, 08:36
      Powiedzcie gdzie w Warszawie są jeszcze kupony, bo w Arkadii niestety wyszłysmile
      • 20.03.12, 08:49
        W niedzielę było jeszcze całkiem sporo w promenadzie.
        • 20.03.12, 08:59
          Dzięki, a może w Domach Centrum ktoś był?
          • 20.03.12, 09:20
            Tam przecież nie ma dziecięcego- kuponów nie będzie...
            • 20.03.12, 09:47
              dziewczyny, czy ma któras do oddania kupon?? niestety najbliższy sklep mam 50 km od domu, ale wybieram się na zakupy i nie ukrywam,że taki kupon by mnie poratowałsmile jak któraś może oddać to bardzo proszę o wiad na : mki10@interia.pl
              oczywiście zwrócę koszty wysyłki
              Magda
              --
              Kuba
              Maciek
            • 20.03.12, 09:47
              Dziewczyny pisały że w Łodzi i na damskim leżały więc myślałam, że w Warszawie podobnie...
              • 20.03.12, 10:21
                Ja bede miała pewnie jeden kupon do oddania, ale fizycznie będe go miała dopiero 23.03. Nastepnego dnia, w sobotę wybieram sie na zakupy, więc jesli do tej pory nie uda ci sie zdobyć, to możemy sie umówić na osobiste przekazanie kuponu np. w Złotych Tarasach. Jesli będziesz zainteresowana, odezwij sie w pt wieczorem (w sobotę może juz nie będę zagladać do poczty).
                • 20.03.12, 10:33
                  Dziki bardzo za odzew ale już nieaktualne, ciocia zdobyła mi w Łodzi 2 sztuki i wysłała pocztą.
                  Więc i ja i znajomi będziemy mieli smile
                  Jeszcze raz dzięki bardzo.
              • 20.03.12, 11:59
                Wczoraj w Wola Park leżało pełno gazetek przy kasie i na dziale dziecięcym.
      • 21.03.12, 13:55
        Dzisiaj lezaly jeszcze gazetki przy kasach na dziale dzieciecym w Zlotych Tarasach
    • 20.03.12, 10:04
      Ja robiłam zakupy w Piasecznie, gazetkę dostałam spod lady, gdy poprosiłam o jeszcze jedną sztukę dla koleżanki to dostałam bez problemu smile
      Jeśli się okaże, że kupon obowiązuje wszystkie kolekcje to wkurzę się jeszcze bardziej.. jakiś miesiąc temu zrobiłam w h&m spore zakupy dla siebie (marynarki, spodnie, drobiazgi) i nie było żadnych zniżek, a wydałam - jak na h&m - naprawdę sporo. Teraz już tych rzeczy nie ma, ewentualnie zostały duuuże rozmiary, więc ewentualne oddawanie i kupowanie na nowo nawet nie wchodzi w grę sad(
      • 20.03.12, 10:23
        Ale miesiąc temu kuponów nie było, a teraz z kolei juz nie ma tych ubran w twoim rozmiarze, więc ze zniżką i tak bys ich nie kupiła. Chyba, ze zlościsz się, ze H&M sie nie domyślił, żeby kupony wydac akurat wtedy, kiedy ty chcialas zrobić zakupy wink
        • 20.03.12, 11:30
          he he ale wkurzyć Polak się może taka natura. I nic, że już teraz TYCH konkretnych ciuchów w TYM konkretnym rozmiarze nie ma, plus do końca nie wiadomo czy dadzą z kuponem tez rabat na damska/męską, bo na kuponie o tym słowa nie ma.
        • 22.03.12, 10:50
          zgadłaś! wciąż nie mogę pojąć jak h&m nie wpadł na to, żeby kupony rozdawać miesiąc wcześniej, gdy będę robić zakupy?? wink)
    • 20.03.12, 11:02
      Wczoraj w Galerii Krakowskiej pani mi powiedziała, ze dostali tych gazetek bardzo mało i że najprawdopodobniej będzie tak, że każdy kto zrobi zakupy z działu dziecięcego w wyznaczonych dniach za ponad 100zł dostanie 30% zniżki.
      --
      http://www.suwaczek.pl/cache/cc15d89e3d.png http://www.suwaczek.pl/cache/d776dd1b19.png
      • 20.03.12, 11:39
        U nas trzeba było kupić choćby drobiazg z działu dziecięcego by dostać gazetkę, kupiłam spinki do włosów.
        --
        nasz Tonio
    • 20.03.12, 12:33
      W przypadku zwrotu rzeczy z promocji, zwrot pieniędzy następuje na ich kartę. Karta ma wazność 2 lata.
      Czy za środki z tej karty mogę pozniej kupowac rzeczy z kolejnych promocji, czy tylko te w regularnej cenie?

--
      Mój kochany synek
      • 20.03.12, 13:20
        Z promocji też, bez problemu.
        • 20.03.12, 15:22
          Pytalam sie dzisiaj w Arkadi ponoc mozna jakos wydrukwac z facebooka bon ale ja nie moge go namierzyc uncertain
    • 20.03.12, 15:17
      Mam upatrzone dwie pary spodni dla córki - z tym że jedna para w jednym sklepie , druga w innym sad
      Myślicie, że udałoby się gdybym kupiła jedną parę (bez rabatu, bo nie przekroczę kwoty 100zł ) , pojechała do drugiego sklepu i tam zwróciła i kupiła od razu i z rabatem dwie pary ?
      • 20.03.12, 15:38
        Możesz tak zrobićwink
        • 20.03.12, 17:58
          jeśli kupię dziecięce za 100zł i damskie to dostanę te -30%
          proszę dajcie znać jak u Was jest.Bo kupiłam parę dni temu sukienkę i chętnie bym ją oddała aby kupić z rabatem smile
          • 20.03.12, 18:15
            magdaomar napisała:

> jeśli kupię dziecięce za 100zł i damskie to dostanę te -30%
            > proszę dajcie znać jak u Was jest.

No tak mi właśnie powiedziała pani w hm w Reducie. Ale jak będzie gdy natrafię na inną panią to nie wiem...

--
            http://dl.glitter-graphics.net/pub/270/270601mreat66odd.gif
          • 20.03.12, 19:00
            Nie nie ma napewno rabat jest na 100% tylko na dziale dzieciecym,w h&m pracuje szwagierka i dzis dostali dokladny regulamin tej promocji,nie obejmuje ona odziezy damskiej i meskiej
            • 20.03.12, 19:11
              ach, to i tak pewnie co sklep to inna zasada. Tak jak pisałam wcześniej wczoraj pani (nie pytana przeze mnie o szczegóły) sama wyjaśniła, że jeśli kupię dziecięce rzeczy za minimum 100 zł i na tym samym paragonie będą oprócz tego damskie i męskie to rabat naliczą mi na wszystko, a nie tylko na dziecięce. No nic, zobaczymy jak to faktycznie wyjdzie w "praniu" smile
              --
              • 20.03.12, 19:18
                Mi szwagierka powiedziala ze wczoraj jeszcze nie bylo wiadomo co i jak ale dzis wszystkie sklepy dostaly regulamin jak korzystac z kuponu i jest wyraznie napisane ze rabat jest tylko na rzeczy z dzialu dzieciecego,ale mozna sie łudzic ze sprzedawca bedzie jakis niekumaty,nie przeczytal regulaminu i nabije na wszystko 30% hi hi smile)
    • 20.03.12, 18:25
      dzisiaj bylam w m1 w Poznaniu ale niestety gazetek juz nie bylo natomiast Pani podpytana w kasie powiedziala mi ze mozna kupon wydrukowac z ich strony...
      czy ktoras z Was moze gdzies widziala?
      szukalam na stronie ale nigdzie nie widze
      • 20.03.12, 18:57
        Ja tez szukalam i nic nie widze.
        • 20.03.12, 19:04
          Ja tez bylam dzis w M1 w Poznaniu,spytalam Pana przy kasie o gazetki,powiedzial ze juz nie maja,wszystkie rozeszly sie w weekend,ide na dzial chlopiecy patrze a tam jedna gazetka lezy na t-shirtach hi hi wiec strasznie sie ucieszylam,bo mimo ze szwagierka pracuje w king krosie gazetki dostali w weekend jak akurat miala wolne a dzis juz tez zadnej nie bylo,wiec szczescie mi dzis dopisalo warto sie rozgladac po sklepach smile)
        • 20.03.12, 19:16
          Może na Facebook'u będą?
          • 20.03.12, 19:20
            gazetek cała masa. Wzięłam garść dla siebie i koleżanek.
            btw gdzie we Wrocławiu jest największy wybór w dziale dziecięcym?Magnolia jakoś kiepsko wygląda jeżeli chodzi o ubrania chłopięce. Zależy mi na dużym wyborze t-shirtów a tam tylko kilka modeli.
            • 20.03.12, 20:32
              Wydaje mi się, ze najwięcej jest na Bielanach i Pasażu Grunwaldzkim, potem przy Świdnickiej, a po równo w Magnolii i w Arkadach.
              • 20.03.12, 20:49
                w Pasażu byłam raz w życiu, to nie moje rejonywink Najbliżej mam do Magnolii i Bielan. Arkady zazwyczaj zaliczam jakoś 'po drodze'. A w H&M na Świdnickiej to byłam jak jeszcze działu dzieciowego tam nie byłowink Jak już mam wydać te 100zł (obywink)i skorzystać z kuponu, to muszę się zdecydować na jeden sklep. Może to kwestia powierzchni, bo na Bielanach dział dziecięcy jest mniejszy niż w Magnolii ale chyba więcej tam wcisnęliwink W każdym razie dzisiaj pobieżnie spojrzałam na t-shirty chłopięce 86-128 w Magnolii i w porównaniu z oferty ze strony H&M to bieda z nędzą.
                • 21.03.12, 09:05
                  A gdzie oprócz Arkad jest dział ciążowy? Bo Magnolia nie ma a Świdnicka?
          • 21.03.12, 20:34
            juz jest www.hm.com/pl/coupon-kids-pl
            --
            9kasiar@wp.pl
        • 26.03.12, 14:20
          www.hm.com/pl/coupon-kids-pl
          Z tego linku można wydrukować kuponik na 30% rabat.

Pozdrawiam

Mama (lubiąca ubranka dziecięce z H&M)
    • 20.03.12, 19:23
      a czy za te zakupy można zapłacić tą ich szarą kartą podarunkową?
      • 20.03.12, 19:36
        proszę bardzosmile

--
        Iwona
        Mama Aniołka Zuzanki (17.12.06-01.05.07) i Aniołka *09.07.2010
        http://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44jwyyidl2p.png[/url]
        http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bpx9i9ony5lpp.png[/url]
        • 20.03.12, 19:45
          dziekuje bardzosmile) nie widzialam a chetnie skorzystamsmile
          • 20.03.12, 20:23
            dziekuje dziekuje dziekuje smile
            • 20.03.12, 21:49
              mnie dziś szefowa h&m w radomiu powiedziała, że za zakupy na dziale dziecięcym za min 100zł zniżka -30 % na wszystko,tj;męski,damski.
              zresztą,chwilę wcześniej to samo powiedział pani na kasie,ale ja tam swoje,że to chyba tylko na dziecięcy,ble ble. a ta na to; to ja pójdę po szefową.no i tamta potwierdziła smilesmile
              • 21.03.12, 06:53
                Czy ma ktoś może kupon do odstąpienia, pokryję oczywiście koszty wysyłki. Bardzo proszę!!!
                • 21.03.12, 07:18
                  chwilę wcześniej jest do wydrukowania smile
                  --
    • 21.03.12, 10:02
      ... Wystarczy, że wydasz min. 100 złotych na kolekcję dziecięcą, a dostaniesz 30% rabatu na całe zakupy! ... big_grin
      • 21.03.12, 10:58
        a mogę oddać i kupić odrazu tą samą sukienkę?czy musze inna zabrać z wieszaka?
        • 21.03.12, 11:22
          możesz, ja już kilka razy tak zakupy robiłam i teraz tez kupiłam żeby później nie szukac rozmiaru wink

iza
          --
          • 21.03.12, 21:36
            kurcze, co sklep to inaczej - u mnie nie ma takiej opcji - pytałam w 2 sklepach
          • 21.03.12, 22:00
            A jak wyglada procedura zwrotu i ponownego zakupu ze zniżka jeśli wcześniej płaciło się karta? Sprzedawcy się nie krzywia.? wink
            Fajnie, ze kupon jest online.
    • 21.03.12, 19:22
      To ja już zgłupiałam całkowicie.sad Byłam w H&Mie i dowiedziałam się, że najpierw muszę kupić dziecięce za 100zł na 1 paragon i na pozostałe zakupy ze wszystkich działów dostanę te -30%, a na te dziecięce za 100zł - nie. Ciekawa jestem jak jutro będą liczyć?
      • 21.03.12, 19:33
        ewcikm napisała:

> To ja już zgłupiałam całkowicie.sad Byłam w H&Mie i dowiedziałam się, że najpie
        > rw muszę kupić dziecięce za 100zł na 1 paragon i na pozostałe zakupy ze wszystk
        > ich działów dostanę te -30%, a na te dziecięce za 100zł - nie. Ciekawa jestem j
        > ak jutro będą liczyć?

juz bardziej nie mozna chyba zamotac warunków tej promocji......
        --
        • 21.03.12, 20:36
          Info z facebooka.Rabat udzielany jest na cale zakupysmileWarunkiem jest że 100zł będzie wydane na rzeczy z działu dziecięcego,cała reszta może byc z innych działówsmile
          • 21.03.12, 20:39
            H&M ‎: tak jak jest napisane na kuponie - zwrot jest możliwy tylko na kartę wydawaną przy zwrocie towaru. Tak samo będzie w przypadku zwrotu tylko części zakupów - kwota odpowiadająca ich wartości, pomniejszona o wysokość... rabatu, będzie oddana na karcie.
            Zniżka 30% będzie udzielona na cały paragon - także na rzeczy z innych działów, pod warunkiem, że wartość rzeczy dziecięcych będzie min. 100 złotych.
            • 21.03.12, 22:20
              Czy możecie zalinkować informację z facebooka? Wydrukuję i będę z nią chodzić.wink
              • 21.03.12, 22:30
                Sorki, już mam.smile
                • 22.03.12, 14:16
                  Bylam kupilam jestem happy smile zaoszczedzilam 60 zł.
                  • 22.03.12, 14:29
                    mariannamm napisała:

> Bylam kupilam jestem happy smile zaoszczedzilam 60 zł.

a jak ten rabat dziala: 100 zł trzeba wydać i dopiero potem - przy kolejnych zakupach licza rabat, czy od tych 100 z hakiem tez sie juz nalicza?
                    • 22.03.12, 14:30
                      Od tego zakupu
                    • 22.03.12, 14:34
                      janka39 napisała:
                      czy od tych 100 z hakiem tez sie juz nalicza?

Własnie tak smile

--
                      • 22.03.12, 14:50
                        A czy żeby skorzystać z promocji można kupić ubrania z działu młodzieżowego? Teoretycznie powinny byc traktowane jako dziecięce skoro na stronie są w dziele dziecko do 170 cm.
                        • 22.03.12, 14:55
                          Bylam dzisiaj - planowalam wydac max stowke, wydalam nieco ponad 200.
                          Piekna maja kolekcje tego roku smile
                      • 22.03.12, 15:05
                        mar-ta29 napisała:

> janka39 napisała:
                        > czy od tych 100 z hakiem tez sie juz nalicza?
                        >
                        > Własnie tak smile
                        >
                        >
                        dzieki smile
    • 22.03.12, 16:30
      Dzisiaj w ZT w Wawie bardzo duzo zainteresowanych smile Nie wiem jak u Was ale w ZT tylko promocja byla w dziale dzieciecym. Nie bylo znizki na zakupy dla mamy smile
      • 22.03.12, 16:34
        Byłam i... nic nie kupiłam. Owszem kolorowo, ale nic dla córki ciekawego nie znalazłam sad
        • 22.03.12, 17:33
          Mi Pani przy kasie powiedziala, ze na dzial damski tez obowiazuje ale trzeba kupic dzieciece za 100 zł.W promenadzie tez masa ludzi ale Panie mowia, ze dostawy teraz maja codziennie.Ja jeszcze pojade po weekendzie moze cos jeszcze dorzuca czego teraz nie bylo.
          • 22.03.12, 20:37
            Ja jestem baaardzo zadowolona. i tak chciałam kupić sobie buty i koszulę dżinsową za 160 zł.Początkowo nie planowałam żadnych zakupów dla małego,ale po przeliczeniu wyszło że za jego ciuszki,tj;spodnie chinosy,polówkę w paseczki,tiszert z rekinem i okularki wyszło 35zł,więc jak tu nie brać winkwink
            może jeszcze coś dorzucą to bym z wielką chęcią ponownie skorzystała
      • 22.03.12, 21:45
        Byłam dzisiaj w ZT i też nie chcieli mi dać tej zniżki ale ją wywalczyłam, stwierdzili że mogą mi dać zniżkę tylko powyżej kwoty 100 zł (czyli straciłabym już 30 zł)ale ja się z tym nie zgodziłam i w końcu dali mi na wszystko na dziecięce i damskie.Ogólnie obsługa nie do końca wiedziała jakie są zasady tej promocji.
      • 23.03.12, 08:06
        Wczoraj o 13 w ZT, Panie nie mialy pojecia o upustach ,upieraly sie ze tylko dzial dzieciecy Dlatego ja zrezygnowalam ze swoich zakupow, wiedzialam ze jak promocja bedzie to po kilku dniach to sie wyjasni smile i 30% bedzie naliczane na cale zakupy

Panie informowaly ze jesli beda zwroty ubranek z tej promocji, to tylko zwrot pieniedzy na ich karte wazna 2 lata
    • 22.03.12, 21:15
      Spotkałyście się, że nie można oddać i od razu kupić ? Mnie poinformowano, że owszem mogę oddać i kupić z rabatem, ale takie same rzeczy wzięte ze sklepu, bo te, które oddaję idą do magazynu i dopiero kierownik po rozliczeniu podejmuje decyzję o ponownym wystawieniu ich na sklep. Także nici z rabatu ...
      • 22.03.12, 22:06
        O tym, że zwracane rzeczy wracają do magazynu i dopiero później wracają do sklepu słyszałam już jakiś czas temu. Dziwi mnie to co piszecie o zakupach w ZT. Byłam po 16:00, kupowałam na dziale dziecięcym ( za ponad 100 pln ) i na dziale damskim. Rabat naliczono od ogólnej kwoty rachunku, a więc od wszystkich kupionych rzeczy. Dokładnie tak samo było w H&M w Piasecznie.
        • 22.03.12, 23:31
          Ja robiłam zakupy w ZT rano o 10:00 , nikt nie wiedział do końca jakie są zasady promocji
          • 23.03.12, 06:56
            To mnie chyba oszukano.Bo wczoraj robiłam zakupy w HM na Bielanach we Wrocławiu.Pani przy kasie powiedzial , że najpierw muszę wydać min.100zl na zakupy, a dopiero później ten kupon 30% będzie uwzględniony na reszte zakupów.Czyli najpierw kupuje za 100zł-płacę.po czym na kolejne zakupy będzie naliczony rabat.czytając wasze wątki mam wrażenie , że ktoś mnie oszukał.
            • 23.03.12, 08:18
              meg1108- idź i oddaj i powiedz, ze chcesz to kupić tak jak się należy. Czyli np. kupujesz za 100 płacisz 70. I za pierwsze zakupy a nie kolejne wink
            • 23.03.12, 11:32
              Ja dziś zrobiłam zakupy z wydrukowanym kuponem, przed zakupem zapytałam o zasady i kasjerka powiedziała, że wybieram rzeczy z działu dziecięcego, sumując ceny z metek musi być minimum 100zł i do tego paragonu można dobrać dowolną odzież z działu damskiego, na cały paragon będzie rabat 30%, od pierwszego zakupu, a nie tak, że najpierw zakupy na min. 100zł a potem od kolejnych dopiero rabat.
              --
              pomoz-amelce.pl
    • 23.03.12, 07:32
      A ja wczoraj miałam dylemat i stałam w H&M i nie miałam co kupićsmileDoszłam do wniosku,że już większość mambig_grinW końcu pojechałam tylko po sandałki(takie białe,różowe lub tęczowe z kokardkami,córka bardzo zadowolona)Skusiłam się na słomkowy kapelusz,spodnie z serduszkami na kolanach w kawiatuszki,apaszkę pod szyje i chusteczkę na głowe młodszej.
      Przy kasie wyszło około 134 zł,a pani mi mówi,że mam zapłacić 124?Mówię,że nawet głupi po odjęciu 30 procent będzie wiedział,że coś nietaksmilePani mówi,że tak "kasa"mówibig_grin.To ja ,żeby jeszcze raz porozmawiała z kasą,bo się z nia nie zgadzambig_grin
      No i po rozmowie z kasą wyszło,że musiała anulować transakcję i zapłaciłam 94zł,a to jednak duża różnicasmile
      --
      Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
      nie obleka tego faktu w słowa.
      • 23.03.12, 07:51
        W Promenadzie Panie same zachecaly zeby korzystac jeszcze z dzialu damskiego i sie obkupic a nie tylko pociechy smile
        • 23.03.12, 09:28

--
          http://lb2m.lilypie.com/HC3vp1.png
          • 23.03.12, 10:18

--
            nasz Tonio
            • 23.03.12, 10:25

--
              http://lb2m.lilypie.com/HC3vp1.png
              • 23.03.12, 11:16
                W Galerii Krakowskiej nie dość że zaoszczędziłam 70 zł, to dodatkowo dostałam karte upominkową na kwotę 20 zł wazną bodajże od 10-17 kwietnia. Zrobiłam zakupy za 224 zł(przed rabatem). Ale dokładnych zasad co do otrzymania karty nie znam smile
                • 23.03.12, 12:38
                  Dziewczyny, mam zamiar jechac dzisiaj do h&m, ale wczesniej chce byc uzbrojona w wiedze smile
                  Prosze Was o opcje rachunkowa wink
                  kupuje dzeciece za 101 pln + dzial damski 150 pln = 251
                  Pytanie brzmi - ile zaplace?smile
                  a)czy okolo 176 pln, czyli 30 procent odejmuje od calosci rachunku, czyli 251 pln?
                  b)czy tez 70 pln za dzieciecy + 150 za damski czyli 220 pln?

smile
                  • 23.03.12, 13:30
                    30% od całości rachunku

Iza
                    --
                  • 23.03.12, 13:46
                    30% od całego rachunku - od podsumowanej kwoty, na paragonie musi być 100zł z dziecięcych. Tak mi naliczyli dziś w Alfie.
                    --
                    pomoz-amelce.pl
                • 23.03.12, 13:11
                  A ja w G. Krakowskiej zrobilam wczoraj zakupy za ok. 450 zl po rabacie i zadnej karty upominkowej nie dostalamsad
                  • 23.03.12, 16:16
                    To nie karta tylko kupon z ich strony juz byl podawany link wrzucam teraz ja
                    • 23.03.12, 16:32
                      w Gdyni wszystko zgodnie z zasadami, bez kombinowania,
                      30% rabatu od razu, przy zakupach z działu dziecięcego rzeczy o wartości min 100zł,
                      panie same zachęcają, żeby wybrać jeszcze coś z innych działów,
                      bo będzie zniżka przy okazji
                    • 23.03.12, 16:36
                      mariannamm napisała:

> To nie karta tylko kupon z ich strony

Ale wcześniej która śnapisała, że przy zakupach z tym kuponem dostała jeszcze ekstra kartę upominkową.

--
                      • 23.03.12, 18:15
                        a to nie wiedzialam jakos mi nikt tez nic niedal a 2 razy kupowalam
                        • 23.03.12, 19:43
                          A ja dzisiaj byłam na zakupach w Magnolii i tam bardzo niemiła Pani przy kasie nie chciała mi naliczyć rabatu na sukienkę damską chociaż z dziecięcego miałam wybrane rzeczy na 190 zł. Upierała się że ten rabat to tylko na rzeczy dziecięce. W końcu z wielką łaską powiedziała że wyjątkowo da mi ten rabat.... bez komentarza..... Jutro jadę do Arkad do h&m, tam przynajmniej mają sympatyczniejszą obsługę.
                          • 24.03.12, 07:23
                            Widać tylko mnie się trafiło na "niedouczoną" ekspedientke.Najgorsze jest to, że wszystkie ciuchy poszły już do prania .I nie mam jak ich wymienić.ale chyba przejdę się do sklepu i zażądam wyjaśnień.Jakby nie było wydałam najpierw 120 zł bez rabatu,a za upust mogłam cos jeszcze kupić córce.My to chyba w tym kraju zawsze mamy pod górkę.Ale fakt najmilszą obsługe to mają w Arkadach
                            • 24.03.12, 08:44
                              ja bym na twoim miejscu złożyła pisemną reklamację. Jako załącznik info z facebooka, gdzie hm podaje zasady promocji. I w piśmie napisz, że oczekujesz zwrotu różnicy w cenie. Nawet niech ci na ich kartę to oddadzą, ale powinni moim zdaniem bezwzględnie oddać ci kasę. CO z tego, że ciuchy w praniu. Ty ciuchów nie chcesz oddać tylko oczekujesz zgodnego z zasadami promoccji naliczenia ceny.
                              --
                              http://dl.glitter-graphics.net/pub/270/270601mreat66odd.gif
                              • 24.03.12, 12:24
                                Tez bym napisała reklamację na piśmie.
                                A co do obsługi, to ja nie narzekam na Magnolię, wczoraj zrobiłam zakupy dla dziecka - było bardzo miło smile, ale faktycznie nie kupowałam nic na dziale dla dorosłych. Natomiast Panie z tamtejszej obsługi już jakiś czas temu uświadomiły mi, ze jak jakaś rzecz jest ostatnia to mogę prosić o rabat - i tak robię smile
                                • 24.03.12, 19:56
                                  Pia, w jakim przypadku obsługa obniżyła cenę? nie spotkałam się jeszcze z taką praktyką, a chętnie się dowiemwink
                                  • 24.03.12, 20:43
                                    Była ostatnia bluzeczka, którą chciałam kupić, ale miała maleńką dziurkę, spytałam się, czy nie mają więcej, albo czy mi nie obniżą. Sprzedawczyni sprawdziła, powiedziała, ze to ostatnia sztuka i w takim przypadku (jak zostanie ostatnia sztuka z danego modelu) zawsze można prosić o obniżkę. Przyszła kierowniczka i spytała się ile mogę za nią dać, bluzka kosztowała 49 zł, ja zaproponowałam 25 zł, kierowniczka 30 zł. Bardzo mi zależało, więc stwierdziłam, że może sama zaszyję tę dziurkę, kierowniczka jak zobaczyła udszkodzenie zaproponowała 20 zł smile.
                              • 26.03.12, 09:47
                                Opisałam całą sytuację i wyslałam maila przez ich strone.Zobaczymy czy bedzie jakis odzew.Jak nie to wyśle poleconym.Nie odpuszczę.tyle człowiek zostawia u nich kasy-szczególnie dział dziecięcy a tu takie numery.Ja też troche dałam "ciała", ze od razu przy kasie nie dopytałam-ale przecież to nie ja a obsługa ma szczegółowe informacje.Jak widać w praktyce wygląda to inaczej.Czekam na jakąś odp. od HM-zobaczymy
                                • 26.03.12, 09:48
                                  I dziękuję za wasze rady-jak zwykle nieocenione!
                                  • 26.03.12, 11:32
                                    Ja bym na twoim miejscu zaniosła pisemko do sklepu w którym robiłaś zakupy i zostawiła z potwierdzeniem przyjęcia na kserokopii. I dopisała oczywiście, że oczekujesz odpowiedzi i wyjaśnień w ustawowym terminie. Ciekawa jestem jak hm zamierza rozwiązać tą sytuację. Mam nadzieję, że oddadzą ci różnicę smile
                                    --
      • 29.03.12, 14:29
        Ja miałam podobną historię przy zakupach z rabatem 24%. za zakupy 400 zł z hakiem pani skasowała mnie 390. Zapytałam grzecznie czy rabat jest na całe zakupy stwierdziła, że tak i skasowała mnie prawie 400 zł. Jednak przestudiowałam paragon i wyszło na moje kasa naliczyła zniżkę tylko na jedną rzecz, więc trzeba uważać
        --
        http://suwaczki.maluchy.pl/li-44757.png
    • 24.03.12, 21:43
      Co 5min oglaszaja, ze za zakupy pow 100zl na dziale dzieciecym rabat daja 30% na CALE zakupy (z kuponem).
      • 26.03.12, 12:03
        w praktyce tak to wygląda, że klienci edukują pracownikow big_grin
        razem z zakupami (dziecięce na ok 150 zł, pozostałe ok. 200) podaję pani przy kasie kupon z fb, dla formalności rzucam pytanie czy rabat naliczy od całości, pani czyta napis na kuponie i informuje, że tylko od rzeczy z działu dziecięcego, przecież tak jest napisane; to ja na to, że napisane jest że rabat należy się od całości, pani udaje się na zaplecze i wraca przyznając mi rację big_grin
        • 26.03.12, 12:05
          cd:
          na to klientka stojąca za mną w kolejce do kasy oddaje rzeczy do odlożenia i pędzi po kupon smile)
          • 26.03.12, 12:41
            Kasjerka nie wiedziała o promocji, ale wykonała telefon i wszystko się wyjaśniło, dostałam rabat na wszystkie rzeczysmile
            --
            http://lb5m.lilypie.com/Dz54p2.pnghttp://lb4m.lilypie.com/O4N0p1.png
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.