Bądź świadoma i bezpieczna w ciąży! Moja Ciąża z eDziecko.pl

ile kosztuje wystawienie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • na allegro z wystawieniem też na tablica.pl?
    Skoro tam np są towary wystawione nawet na 60dni?
    • Sama tablica.pl jest bezpłatna,
      wiem, bo wystawiłam właśnie mieszkanie.
      • tablica to wiem,że jest bezpłatna.Ale pytam o to,czy?
        Wystawiam w sumie na allegro i pokazuje mi pytanie czy jednocześnie wystawić na tablica.pl?Nigdy tego nie robiłam,ale np jak zaznaczam opcję kupna na all?Czy to jest "kup teraz"? i jaka jest wtedy opłata za wystawienie danego przedmiotu skoro ogłoszenie widoczne jest np własnie te 60dni?
        • To co się pokazuje, czy allegro czy tablica to w praktyce wygląda tak:
          - tablica - ogłoszenie bezpłatne widoczne też na allegro z ustalona ceną ale tylko z odbiorem osobistym (nie ma ochrony kupujących tak jak na all), choć spotkałam się z podaną kwota za wysyłkę w treści ogłoszenia
          - allegro - licytacja, kup teraz i takie tam z opłatą za wystawienie, prowizja od sprzedaży z możliwością przesyłki
          Osobiście nie zdecydowałabym się na zakup z tablicy z opcją przesyłki, no bo różnie to bywa, wpłacę pieniądze, towaru nie dostanę i co dalej???

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.