Gripe water - woda koperkowa - gdzie kupić Wawa?? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • HELP!!!
    Potrzebuję nabyć drogą kupna Gripe water czyli wodę koperkową na kolkę. Byłam w 3 aptekach - nic. Podobno w hurtowniach też nie ma, na alle też brak!! Potrzebuję na "wczoraj" - może któraś z Wam widziała w jakiejś aptece w Warszawie lub okolicach??
    Będę BARDZO wdzięczna za Wasze wszelkie wskazówki, podobnie jak mały Adam.
    liveveb
    • Dla wszystkich szukających gripe water - w PL nie do kupienia w oficjalnych kanałach sprzedaży.
      Dla mających czas - od kupienia na portalach, m.in w UK, USA,
      Ja BARDZO DZIĘKUJĘ Justynie27 za okazaną pomoc!!!!
    • Vóż, pozostaje tylko allegro.
    • Wodę koperkową, ale taką prawdziwą a nie ten gripe z benzoesanami i parabenami, robi apteka w ursusie.
      CIekawe, ze innym aptekom sie nie chce. A gripe zawiera owszem olejek koperkowy i wodę, ale tez sodę oczyszczoną, benzoesany i parabeny ukryte pod znakami E. Warto sie nad tym zastanowić.
      Wiem, ze ta robiona woda tego nie zawiera, bo jest ważna tylko 3 miesiące. W skladzie ma olejek, talk i wodę destylowaną.
      Apteka jest w ursusie przy stacji po stronie lidla.
      Ja polecam - mojemu malenstwu pomogło.
      • mąż pracuje w firmie farmaceutycznej i potwierdza, ze wycofane ze sprzedaży w Polsce ok rok temu
        • kasiek-kd napisała:

> mąż pracuje w firmie farmaceutycznej i potwierdza, ze wycofane ze sprzedaży w P
          > olsce ok rok temu

Jeśli wycofane ze sprzedaży w Polsce, to chyba powinno dać do myślenia. W życiu bym się nie odważyła podać niemowlakowi w takiej sytuacji.
          Nie prościej kupić coś co nie posiada żadnych dziwnych dodatków, czyli herbatę z kopru włoskiego ? Zawiera wyłacznie ziarna kopru.
          • Wszyscy macie problem ze zrozumieniem tekstu czytanego.
            Napisała Wam jedna wyżej, że dostępna jest w aptece woda koperkowa bez dodatków robiona na miejscu.
            Odpisuje pierwsza gwiazdka, że jest wycofana w całym kraju. Myśl kobieto - oni robią na miejscu, więc nic nie jest wycofane.
            Druga gwiazda mówi, że jak wycofane to daje do myślenia. No daje. Bo oryginalny skład zawiera trzy parabeny i benzoesan sodu, co się rozkłada w butelce na słońcu do fenolu.
            Mimo wszystko nadal pchacie się po ten brytyjski szajs co jest na krzywy ryj sprowadzany do kraju, który go wycofał, a ignorujecie miejscową aptekę, która robi lek bez konserwantów i innych dodatków.
            Co za porąbany kraj wierzący w kolorowe pudełeczka i zagraniczne czary mary. Czy to się kiedyś skończy??
            Jeszcze na koniec walnij się mocno w pusty łeb ty co polecasz parzenie herbatki z kopru niemowlęciu. Czy chcesz podawać dziecku herbatkę ze wszystkimi syfami, które ona zawiera?
            Czy myślisz, że zioła nie zawierają niebezpiecznych dodatków, które szkodzą dzieciom? Właśnie po to robi się wodę koprową aby końcowy lek był wolny od balastu ziołowego!!!
            To są niuanse, których nie skumacie. Może prościej - nie parzcie dzieciom kopru. A jak chcecie je truć parabenami to już wasz wybór.
    • allegro.pl/woodward-s-woda-koperkowa-na-kolke-wzdecia-i3022199577.html
      --
    • może się komus przyda
      green-a.pl/product.php?id_product=34
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b82c3bc7b00a2.png
    • Zamiast Gripe water można nabyć Sab Simplex - kropelki sprowadziliśmy z austrii koszt 30ml -5,20 euro a efekt po 24godzinach 8godzinny sen malucha... i uszy odpoczęły i mama i maluch smile

teraz 3xdziennie i ciąg;e mamy spokój

P.S. pierwsza butelka wystarczyła nam na prawie miesiąc myślę że druga będzie dłużej smile
    • 29.04.13, 10:59
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.