• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Lalki Monster High za 13,04 zł w Smyku Dodaj do ulubionych

• 11.04.12, 16:21
    Dziewczyny w Smyku 13.04 w piatek lalki Monster High (ale tylko te trzynastego w piątek) mają byc po 13,04 zł, na 100% będą w Smykach , ale czy w innych sklepach też, może to jakaś akcja Mattel? słyszał ktoś o tym?
    Zaawansowany formularz
    • 11.04.12, 16:38
      forum.gazeta.pl/forum/w,583,134898999,134898999,Monster_high_w_piatek_13_.html
      --
      Asia mama Sandry (10.03.2005) i Emilki (12.08.2007)
      • 11.04.12, 16:58
        forum.gazeta.pl/forum/w,583,134376988,134376988,monster_high_sa_teraz_w_wawie_gdzies_.html
        --
        Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
        nie obleka tego faktu w słowa.
        • 11.04.12, 17:04
          W Realu w piątek 13 będzie po 66zł(widziałam w gazetce),też mi promocjasmile
          --
          • 12.04.12, 10:25
            www.e-leclerc.pl/gazetab.php?dir=2568&diri=2
            • 12.04.12, 10:27
              strona 16 w gazetce

dora1211 napisała:

> www.e-leclerc.pl/gazetab.php?dir=2568&diri=2
              • 12.04.12, 10:32
                hej dziewczyny jakby któras z was była w jakims z tych sklepów i kupiłam mi dwie te lalki byłabym ogromnie wdzieczna ja mam koło siebie tylko małego smyka i tam dzwoniłam i niestety lalek jutro nie beda mieli oczywiscie pokrywam wszystkie koszty z góry dziekuje
    • 12.04.12, 11:19
      jakaś ściema z tymi lalkami jest... jak dzwonię to ich nie mają... wiecie gdzie w krakowie je mają???
      • 12.04.12, 11:59
        u nas są ale mało w smyku, ale będą równiez w marketach .
        • 12.04.12, 12:26
          Zamowiłam u siebie w Smyku. Jestem 3-cia w kolejce wink
          • 12.04.12, 13:00
            Na Śląsku nie ma ...
            nigdziesmile
            może będą w jutrzejszej dostawie, może Panie zmyłkowo/celowo tak informują
            w każdym razie - lalki te były NIBY w dostawie zeszłotygodniowej i sprzedały sę co do jednej
            dostawa jest wszędzie jutro, czy będą właśnie te... nie wiadomo...
            trzeba dzwonić/podjechać
            • 12.04.12, 18:38
              W silesi są , mi Panie odłozyły 2 lalki w jednym ze Smyków na Zagłębiu
              • 12.04.12, 20:27
                w Silesi??? dzowniłam w godz. popołudniowych i nie ma
                były owszem, ale poszły w regularnej cenie - i to info nie tylko od sprzedawcy (leżały parę dni temu na półce może 2 dni)
                • 12.04.12, 20:50
                  No może tak, bo wczoraj były, osobiscie widziałam na półce chyba z 5 sztuk
    • 12.04.12, 15:07
      Anyx w jakim mieście mieszkasz?
      --
      Zuzania lipiec 2001
      Jasio wrzesień 2006
      • 12.04.12, 19:44
        W Kielcach w Smyku lalek nie ma sad
        • 12.04.12, 21:04
          Coś mi sie widzi, że tych lalek po 13,40 to nikt na oczy nie zobaczy. Ja jutro rano pojadę, ale na cuda nie liczę.
          • 12.04.12, 21:10
            W wielu centarch handlowych jest tak, że jest otwart sklep 15 min wczesniej dla pracowników galerii.Sklep normalnie otwarty od 10, to o 9,45 moga już robic zakupy pracownicy z innych sklepów, tak więc "normalni" klienci nie mają szansy, po drugie pracownicy też pewnie mają dzieci i pewnie też kupią. W jednym ze Smyków wiem,że dostałay 5 sztuk tych lalek tylko, tak więc , ze małe szanse są że te lalki beda
      • 12.04.12, 21:13
        We Wrocławiu.
        • 12.04.12, 21:20
          A który wrocławski Smyk Ci odłożył?
    • 13.04.12, 07:57
      Pierwszy raz słysze o odkładaniu lalek,chytresmile
      Wyślę dziś męża,a niech zobaczy(ma 2 kroki z pracy,ale watpię czy sie uda).Jak była promocja w Realu to wykupione zostały wszystkie kolorowe lalki,a te czarno białe stały(może z 20 szt).Moja córka tez wybrałaby kolorową,a tej czarno-białej nie bardzo chce.Jutro idzie na ur do starszej koleżanki,więc ją oddam(kupiłam za 69zł).W każdym razie gdyby były to kupiłabym 2-3 szt na prezenty koleżankomsmile
      --
      • 13.04.12, 08:41
        Właśnie wróciłam z Leclerca,tłum stał przy drzwiach przed otwarciem, udało mi się drapnąć przedostatnią, kobiety mnie mało nie stratowały. Po 5 szt. brałysmile)
        • 13.04.12, 08:47
          To teraz będzie ich od zatrzęsienia na allegro.
          Ja mam sąsiadkę w galerii, gdzie jest smyk, ma popatrzeć na otwarcie, ale na cuda nie liczę. Będzie to będzie, nie,to też przeżyję.
    • 13.04.12, 08:40
      w Leclearcu w Bydgoszczy ludzie stali pod drzwiami od 6:00
      (sklep otwierają o 7:00) więc oczywiście o 8:00 już nie było śladu
      • 13.04.12, 09:03
        W Leclercu we Wrocławiu nie było ani jednej, na ściemniają biednym dzieciom rodzice lecą kupić a tu d...!!! Oszuści a na allegro są już owszem ale od 80 zł do 159!!!
    • 13.04.12, 09:07
      Właśnie zadzwonił mąż,że nie dowieźli ani jednej sad
      • 13.04.12, 09:16
        w żadnym z 2 bydgoskich Smyków nie było (przynajmniej oficjalnie) ani jednej
      • 13.04.12, 09:18
        aha i jeszcze W-wa Złote tarasy 6szt
        Wieć ogólnie kicha po co robić taką akcję dla mnie nie ma to sensu
    • 13.04.12, 09:17
      heheh mój m też zadzwonił,że kolejka była przed sklepem,a dobiegł pierwszy jakiś facet.Była tylko jedna sztukabig_grin Drugi facet rozwrzeszczał się,że on stał pierwszy i to jego lalka powinna byc,że ma ją oddać.Mój m w szoku wyszedł czym prędzej i nie mógł uwierzyć,że to się dzieje i to dorośli faceci,wojna o jedyną głupią lalkę ech....(Białystok Galeria biała)

--
      • 13.04.12, 09:34
        że jesteście zaskoczone wink
        czekałam z niecierpliwością na dzisiejsze opisy z polowań big_grin
        • 13.04.12, 10:10
          ja też big_grin
    • 13.04.12, 09:40
      W Galerii Bałyckiej w Gdańsku, to jakaś ściema była. Byłam chwilkę po otwarciu, w sklepie pusto. Ekspedientka powiedziała najpierw, ze dostali 2 !!!! lalki ale juz sie sprzedały, potem powiedziała, że przyszło 8, ale sprzedawali je już wcześniej w tygodniu??? Ściema jak nicsad Spytałam jej jakim cudem, skoro promocja miała być 13.04, a nie wcześniej? Powiedziała, że jak towar przyjdzie to od razu go sprzedają. Ciekawe... Nie wierzę w te pokrętne tłumaczenia.
      • 13.04.12, 10:10
        wiesz pracownicy też ludzie, mają dzieci, któr pewnie tak samo jak dzieci forumek chcą mieć takie lalki a przy tej cenie.......
        --
        Sygnaturka się zgubiła....
      • 13.04.12, 10:11
        W Smyku na Matarni tez ani jednej. Pani tłumaczyła że miesiąc temu wszystkie się sprzedały. Co za ściema!
        • 13.04.12, 10:16
          Dziewczyny to nie sciema, ja tydzień temu kupiłam jedną w cenie normalnej 79,99 zł normalnie w jednym ze Smyków stała na półce.To wtedy Panie mi powiedziały, że będą lalki za 13,04 zł w ten piątek, ale powiedziały, ze one same się sprzedają bez promocji, i jak tak dalej pójdzie to wszystkie im sie sprzeda za 79,99 a do promocji nie będą miały nic .
          • 13.04.12, 10:18
            w Leclercu na Ursynowie było 5 szt. , a mnie udało się kupić w Smyku w Promenadzie, był 1 szt. smile
            --
            • 13.04.12, 10:25
              Kupiłam 2 w realu i 1 w Leclercu. W Smyku było tylko kilka sztuk.
              A realu chyba mało osób wie, bo stały na półce.
              • 13.04.12, 10:32
                no cena w realu jednak "nieco" wyższa, więc trudno sied ziwić że nie ma szału takiego jak w smyku czy leclerecu...
                --
                • 13.04.12, 10:34
                  nieco?? czyli? bo ja płaciłam 13,04 zł
                  • 13.04.12, 10:37
                    a to sorry w wątku tutaj było o cenie 66 bodajże...i pewnie dlatego nie było szału na realsmile
                    --
                    • 13.04.12, 10:49
                      aaa, nie, nie, są w cenie 13,04 smile
                      • 13.04.12, 10:58
                        w aktualnej gazetce realowskiej są po 66
                        --
                        Julia 01.03.2001 i Ania 17.02.2005
                        • 13.04.12, 11:02
                          aa, może dlatego nie ma zainteresowania,
                          są po 13,04 na 100000%
                          zakupiłam 2, dzisiaj rano.
                      • 13.04.12, 11:00
                        w którym realu? w Markach w M1?
    • 13.04.12, 11:02
      Przyszłam zaraz po otwarciu, awanturowało się 10 osób, mieli 4 lalki, ale wszystkie odłożone dzień wcześniej.
    • 13.04.12, 11:09
      Byłam przed 10-tą,są tylko w regularnej cenie.
      Ponoć było kilka sztuk promocyjnych RANO.Otworzyli o 9-tej.
    • 13.04.12, 11:13
      Nie wszystkie Reale dostały je w cenie 13,04 zł tylko niektóre.Podobnież są jeszcze w Szczecinie.
      • 13.04.12, 11:38
        W realu na Jubilerskiej w Warszawie są. Przed pięcioma minutami mój chłopak tam kupił 3 sztuki i mówił, że jeszcze sporo jest.
        • 13.04.12, 11:58
          Tłum stał godzinę przed otwarciem a w sprzedaży była 1 sztuka. Porażka...
          • 13.04.12, 12:16
            No nie przesadzaj. Fakt była jedna sztuka smile, ale podeszłam jakies góra dziesięc minut przed 9.00 i było dosłownie kilka osób. Natomiast zachowanie kilientów powalajace. Warte obejrzenia, czołganie sie niemal po podłodze, żeby przejść pod kratą jak najwcześniej...
            • 13.04.12, 16:20
              To co napisałam powiedziała mi ekspedientka, widać była pod wrażeniem "tych kilku osób". Mnie nie przyszło do głowy, żeby lecieć pod sklep przed otwarciem, ale jak widać i to nie zawsze skutkowało.
        • 13.04.12, 16:22
          Jak były to już nie ma. Sprawdzone.
    • 13.04.12, 11:26
      Ktos załozyl nawet watek o tej g..nianej promocji:

www.smyk.com/promocja-monster-high,399565,ft
      Nie wiem, czy ktos z firmy to czyta, ale moze warto tam sie wpisać, kto jest roczarowany promocją. Ja sie nawet nie wybierałam, zresztą moje dzieci jakos nie szaleją na punkcie tych lalek, a w szkole MH są nawet zabronione wink Ale tak na zaś, na prezent to tez bym chętnie kupiła w takiej cenie...
      • 13.04.12, 12:01
        gratulacje dla Mattel, za głupią i nieodpowiedzialną promocję, to pokazuje jak gó...to firma, promocja 2 lalki na miasto, to wybitny pomysł, gó... promocja, ale dziwie się sieciom handlowym, które daly sie nabrać, okazuje się, że bezmyślni spece od marketingu sieci handlowych to ,, ci wybitni fachowcy'',
        • 13.04.12, 12:08
          W Leclerku , w którym udało mi się lalkę kupić jako przedostatnią , zanim dobiegłam do półki widziałam z daleka naprawdę ich sporo, jedna kobieta przy mnie wzięła 5 szt, ale było sporo ludzi co brali po 2, także musiała być ich naprawdę duża ilość w porównaniu z tym co piszą dziewczyny. Miałam szczęściesmile
          • 13.04.12, 13:07
            dora1211 napisała:

> W Leclerku , w którym udało mi się lalkę kupić jako przedostatnią , zanim dobie
            > głam do półki
            widziałam z daleka naprawdę ich sporo, jedna kobieta przy mnie wz
            > ięła 5 szt, ale było sporo ludzi co brali po 2, także musiała być ich naprawdę
            > duża ilość w porównaniu z tym co piszą dziewczyny. Miałam szczęściesmile

Bravo!
            polowanie udane big_grin

• 13.04.12, 14:01
              [b[/b]atena12345 napisała:

> dora1211 napisała:
              >
              > > W Leclerku , w którym udało mi się lalkę kupić jako przedostatnią , za
              > nim dobie
              > > głam do półki
              widziałam z daleka naprawdę ich sporo, jedna kobieta pr
              > zy mnie wz
              > > ięła 5 szt, ale było sporo ludzi co brali po 2, także musiała być ich nap
              > rawdę
              > > duża ilość w porównaniu z tym co piszą dziewczyny. Miałam szczęściesmile
              >
              > Bravo!
              > polowanie udane big_grin
              >

A żebyś wiedziała, czułam się jak w dżunglismile Z tym dobieganiem to może przesadziłam, szłam szybkim krokiemsmile
              • 13.04.12, 15:58
                ciekawe, we Wroclawiu byłem w Leclercu o godzinie 8.00, otwarcie o 8.00, przede mną było z 6-8 rodziców, kótrzy odbili się od półek sklepowych, w punkcie informacji dowiedzielismy się, że na cały sklep były dwie lalki, ciekawe jakim cudem mółg Ktos brać 5 sztuk, podobnie w Smyku we Wrocławiu były 2 lalki na cały Wrocław ( w Magnolii), to co piszesz to sciema i bzdura
                • 16.04.12, 10:09
                  karolinamarcin napisał:

> ciekawe, we Wroclawiu byłem w Leclercu o godzinie 8.00, otwarcie o 8.00, przede
                  > mną było z 6-8 rodziców, kótrzy odbili się od półek sklepowych, w punkcie info
                  > rmacji dowiedzielismy się, że na cały sklep były dwie lalki, ciekawe jakim cude
                  > m mółg Ktos brać 5 sztuk, podobnie w Smyku we Wrocławiu były 2 lalki na cały Wr
                  > ocław ( w Magnolii), to co piszesz to sciema i bzdura

No to miałeś pecha!!
                  A niby dlaczego miałabym ściemniać. Napisałam jak było, lalek było sporo, rozeszły się w ciągu 10 sekund.
      • 13.04.12, 12:12
        a ja z innej beczki...czy Wasze panny naprawdę bawią się tymi lalkami ?wink kurcze moja ma 4 sztuki i stoją trochę nawet przykurzonewink..więc nawet taka promocja mnie nie przekona i nie wydam 13,04 na kolejką.....
        • 13.04.12, 12:13
          kolejną* wink
        • 13.04.12, 12:19
          Moja córka w ogóle nie lubi lalek - żadnych, a gdyby było inaczej to ta juz dawno by stała na półce smile Gdyby była jakas super promocja na Schleichy czy Sylvaniany to może bym się dała skusić
          • 13.04.12, 12:25
            Moja 5,5 latka się bawi głównie z rok starszymi sąsiadkami,bo od tego się zaczeło.Dziewczynki przynosiły po lalce i tylko moja nie miała,więc kupiłam jej,ale jeszcze za 36,60 w Selgrossie i jedną za 56 zł(córkę Wilkołaka w zeszłe wakacje).Dopiero przed świętami zaczeło się szaleństwo cenowe i jestem w szoku.Wtedy kupiłam tez komplet Cleo i Duce za 90zł i leży schowane jak już się nacieszy i dorośnie do wieku kiedy naprawdę zainteresuje się tymi lalkami.Ostatnio w Realu kupiłam Nefere za 66zł.Drożej nie dałabym za te lalki.Młoda ma ok 20 sukienek z innej lalki,więc te też przebiera i stroi.
            Córka ma też kolczyki i naszyjnik z Córką Wilkołaka,no i ostatnio bluzeczkę jej kupiłam.Jest niby fanką,ale bajke raz na oczy widziała(na you tubie i właściwie nie bardzo jej się podobałasmile)
            allegro.pl/show_item.php?item=2254623479
            --
        • 13.04.12, 12:55
          Moja panna(6 lat) nawet nie wie co to i że takie coś istnieje więc mogę na luzie sobie czytać wątek i cieszyć się, że ten szał mnie kompletnie nie dotyczy...jeszcze zapewne...bo może za rok też będę stała w jakiejś kolejce....
          --
          • 13.04.12, 13:48
            moja tak samowink ja sama nie wiem, skąd te lalki - to jakiś serial/film czy co?
            • 13.04.12, 16:18
              Moja ma 4 i juz niestety wiesad ale takie sa uroki posiadania starszej siostrywink
          • 13.04.12, 16:23
            A już w szkole?
            Bo moja się zaraziła tym brzydactwem w świetlicy. Aktualnie ma zamówioną jedną, jak na mój gust koszmarną, ale i tak jej kupię. Pamiętam jeszcze z dzieciństwa, jak długo marzyłam o pannie młodej i to rozczarowanie, kiedy dostałam przepiękną i prawdopodobnie bardzo drogą góralkę z cepelii w ręcznie haftowanym serdaku i skórzanych trzewikach. Nie będę dziecku kształtować gustu na siłę. Bajzel ma w pokoju, to może się nie będzie w oczy za bardzo rzucała wink.
            --
            Moja Mama (z namysłem, usiłuje sobie przypomnieć): "Wyjmij belkę ze swego oka i..."
            Mój Tato (pomocnie): "i wsadź ją bliźniemu swemu!"
            • 13.04.12, 17:05
              > A już w szkole?

moja ma 7 lat ..do szkoły idzie od wrześniawink ...jak się jej pytam czy koleżanki mają to nie albo nie pytałam więc tematu w zerówce nie mawink....może jak do szkoły pójdzie i pozna nowe..to i lalki się odkurzywink
              • 13.04.12, 17:24
                hehe, wysłałam mamę do reala w Szczecinie - mieszka tuż obok.
                Poszła zapytać w informacji i oto co jej powiedzieli:
                "te lalki dzisiaj 13.04 były u nich w promocyjnej cenie 66zł, bo normalnie to kosztują nawet i 199zł"
                Ale i tak nawet tych za 66zł juz nie było.
            • 13.04.12, 18:54
              > A już w szkole?

W pierwszej klasie. Moga przynosic w poniedziałki swoje ulubione zabawki i jeszcze nie widziałam, żeby któras przyniosła tego typu lalkę. Widziała Lalouski (czy jak to sie pisze), które akurat mnie nie powalają, inne laleczki i maskotki, ale nie monstery. Szczerze to nawet nie wiedziałam, że to taki szał smile Ale moja córka zawsze chodziła swoimi ścieżkami. Jak była mniejsze przy wyborze wózek z lalką czy coś w tym rodzaju albo samochodzik czy piłka lub zwierzątko wybór nigdy nie padł na lalkę smile
          • 13.04.12, 16:54
            Nie chodzi do przedszkola?
            --
            Asia mama Sandry (10.03.2005) i Emilki (12.08.2007)
    • 13.04.12, 12:26
      j.w.
      • 13.04.12, 12:26
        j.w.
    • 13.04.12, 13:14
      Dziewczyny może która mi kupi w Krakowie lub gdzieś indziej?
      --
      Zuzania lipiec 2001
      Jasio wrzesień 2006
    • 13.04.12, 13:49
      lalki raz jeszcze maja byc dzisiaj dowozone. Pierwsza tura nawet na sklep nie wyszla, bo wzieli sobie pracownicy sklepow smile
      --
      Edyta
      • 13.04.12, 14:55
        W zabrzańskim Realu cena 66zł.
        W zabrzańskim Smyku... lalka marzeniesmile
        O 10.30 niby prawie cała dostawa rozpakowana, lalek niby brak.
        Ale jak Ktoś wyżej pisał - w końcu pracują tam same kobitki w podobnym do nas wieku...mające dzieci, rodzinę, kolezanki.
        Generalnie - odłożyć nie chciały ...

Co do lalek - nie trawię ich.
        Moja córka sama za własn ekuzbierane kieszonkowe kupiła sobie 2szt w Realu 2 tyg. temu.
        No... dodałam jej 30złsmile
        I to koniec! Kupiłam teczkę, 3 zeszyty z tymi bohaterkami, a wcześnie dostała całkiem ok i praktyczną torbę/torebkę z 4 zamkami.
        Za 13,04 kupić mogę, ale nie za 149zł jak bywały.
        • 14.04.12, 01:14
          no to ja się cieszę ,bo moja załozyla w klasie agencję(tak to się teraz nazywa) zwalczającą inną agencję ktora nazywa się monster high i w zwiazku z tym brzydziła by się mieć takie coś,ale o tej agencji monster high to słucham codziennie po kilka godzin opowieści....szczerze to juz padam na sam dżwięk tego słowa...za to jak już ktoś napisał za schleiche to dalaby się pociąć a na to to promocji niet....
    • 16.04.12, 10:33
      Dzieki za to, ze moja córka i jej koleżanki wogóle nie interesują sie tymi lalkami, bo pewnie też jak głupia stałabym pod sklepem.
      • 16.04.12, 11:23
        Czytam, z lekkim przerażeniem, na szczęście moda do nas nie dotarła.
        6 latki w przedszkolu szaleją z Lego Friends, przytulankami bez Monsterów.
        --
        pozdrawiam.Pasik
        PUSZCZYKOWO MIASTO OGR_od_ÓW fotoblog
        Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły
        • 16.04.12, 14:36
          Moja 5 latka zapytała mnie w sklepie wczoraj "mamo kto się tym paskudztwem bawi?" odpowiedziałam są tacy którym sie te lalki podobają. A ona "o matko co za gust?" uśmiechnęłam się tylko bo przypomniał mi się wątek jak ludzie się tratują by zdobyć choć jedną w dobrej cenie.
          --
          syka7 Zabrze
          • 17.04.12, 00:29
            Bo to nie są lalki dla 5-latek smile Na punkcie tych lalek szaleją wszystkie dziewczynki w klasie córki - w III klasie wink Dodam, ze moja córka nigdy wczesniej nie chciała zadnej lalki, miała tylko jedną Annabelle, kupioną na siłę przez babcię.
            --
    • 16.04.12, 16:08
      To nie są lalki dla małych dziewczynek. Miałam je parę razy w rękach i do zabawy to one się średnio nadają. Są bardzo wiotkie, żeby lalkę przebrać to trzeba ją rozmontować i wcale lekko się nie składa z powrotem . Za to podobają się starszym dziewczynkom, rzecz jasna nie wszystkim ( w końcu nikomu z nas wszystko się nie podoba). Widziałam świetne próby przeróbek przez przemalowanie czy stylizacje w plenerze i nie tylko, np.
      www.pinger.pl/szukaj/po_tagu?t=monster%20high
      Córka lat 12 ma kilka i stosuje do podobnych celów tzn stylizacja, makijaż next sesja foto. Sama pożądam dwóch nie dostępnych w PLsmile

• Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.