Dodaj do ulubionych

dres na wf na 7 letniego chudzielca -gdzie kupie

15.06.12, 16:05
witam
dostalam liste z wyprawka syna do 1 klasy. musze kupic min. dres.
syn jest chudy. wszystkie spodnie mu leca. ma okolo 125 cm i 21 kg.
kto pomoze, gdzie szukac?:
pozdrawiam
18buzka
Obserwuj wątek
    • verika Re: dres na wf na 7 letniego chudzielca -gdzie ku 15.06.12, 17:31
      Mój jest podobnych gabarytów, na dodatek to typ totalnego "bezbrzuszkowca" no i w sumie nie mam żadnych nadzwyczjnych problemów ze spodniami, po prostu do każdych wciągam gumkę na jego obwód, a juz w dresowych jest to wybitnie proste, wiec mogą być kazde spodnie, wystarczy trochę pomyslec smile Bo gdyby nie to, to ciagle chodzilby z tylkiem na wierzchu wink
      • dorga1 Re: dres na wf na 7 letniego chudzielca -gdzie ku 15.06.12, 19:21
        Największy wybór spodni dresowych dla takich chudzielców jest w Cocodrillo. Niestety ceny tam są powalające. Nie wiem natomiast jak jest z bluzami. Mój syn ma dokładnie takie same wymiary. Można jeszcze zaglądnąć do MaragaKids, tam też udało mi się kupić spodnie dresowe, ale zupełnie inny rozmiar niż zwykle. W każdym bądź razie były ok.
      • krypteia Re: dres na wf na 7 letniego chudzielca -gdzie ku 16.06.12, 23:59
        dido_dido napisała:

> Polecam Ci dres Domyos z Decathlonu, o taki:
        > rel="nofollow">www.decathlon.com.pl/PL/dres-gym-y-192896523/
        > Są też oczywiście inne kolory, cena zachęcająca bo 40 za cały komplet.
        > Na mojego chudzielca pasuje, nic nie musiałam poprawiać.

100% poliester wink
        • dido_dido Re: dres na wf na 7 letniego chudzielca -gdzie ku 17.06.12, 15:48
          Założycielka wątku nie zaznaczyła, że szuka dresu bawełnianego. smile

A co do odzieży sportowej to przecież większość tej termoaktywnej to 100% tworzywa sztuczne - poliamid, poliester, elastan. Podobnie polar, windstopper, softshell 100% sztucznych tworzyw, bez bawełny a jednak są używane przez sportowców - amatorów i zawodowców smile
          Co więc złego w dresie 100% poliestru? smile
          Ja go poleciłam bo syn używa i jest zadowolony, lubi go. Nie skurczył się, nie rozciągnął, nie przetarł na kolanach, nie zafarbował, nie stracił kolorów smile

--
          Iwona
          Antoś, nasz czwarty synek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka