Dodaj do ulubionych

Sznurówki elastyczne, lub inne niewiązane...?

12.07.12, 07:11
Szukam czegoś do wiązanych butów zamiast sznurówek, albo sznurówek, których nie trzeba wiązać.
Znalazłam coś takiego:

-http://image.ceneo.pl/data/products/9146812/i-sznurowki-elastyczne-sprezynka.jpg-

Czy ktoś miał może do czynienia z tymi sznurówkami? Trzymają but?

A może jakieś inne rozwiązania?
Będę wdzięczna za pomoc smile

www.wielun.ckedukator.pl
Edytor zaawansowany
  • heca7 12.07.12, 09:23
    A jakże, miałam właśnie te smile Tzn córka miała. Kupiłam bo w szkole mojej córki pojawiła się moda na noszenie niezawiązanych sznurówek. Sznurówki ( w jednym bucie dla bajeru) wlekły się po parkiecie za uczniem. Dowiedziałam się o tym jak córka pokazała mi wielki siniak na biodrze i powiedziała , że wywaliła się o sznurówkę. Próby tłumaczenia, że to niemądra moda nic nie dały więc dokupiłam sznurówki spiralki dla cukrzyków wink Wytrzymały do końca z butami. A córka mogła nadal nosić rowiązane tylko jej nie opadały wink
    --
    Dzieciaki 2002
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
  • coronella 12.07.12, 09:37
    ale napisz, czy sznurówki się sprawdziły, czy dobrze trzymają but, nie luzują go?
    Ja potrzebuję dla 7 letniego syna, pełnego energii, wiem, że nie będzie wiązał butów z lenistwa. A ma chudą i długą stopę, więc mam obawy, czy takie spirale rzeczywiście się sprawdzą?
    --
    www.wielun.ckedukator.pl
  • afroddytta 12.07.12, 10:15
    Ja mam takie sznurówki, chyba u nich zamawiałam, ale są produkcji amerykańskiej. Używam ich ja do adidasów i jestem megazadowolona, przede wszystkim mogę buty szybko założyć (używając jednej ręki na stojąco), jeszcze szybciej zdjąć i tak jak zalecają dla osób starszych, że nie uciska nogi to faktycznie dużo w nich wygodniej niż w normalnych sznurówkach bo po prostu but się rozszerza podczas chodzenia, nic nie uciska itd. Dla mnie rewelacja, szczególnie podczas ciąży (gdy nogi opuchnięte) było to duże ułatwienie, zresztą teraz przy małych dzieciach też jest wygodniej i sprawniej.
    Kupiłam też dla syna, bo nie chciał butów wiązanych nosić, ale się okazało, ze nie o sznurówki chodzi tylko o buty, więc ich nie przetestował. Rozmiar jest raczej uniwersalny tzn. musisz odpowiednio zapleść.
  • coronella 12.07.12, 10:20
    dzięki, o to mi chodziło smile w takim razie zamawiam.
    --
    www.wielun.ckedukator.pl
  • heca7 12.07.12, 12:32
    Córka grała w tych butach w piłkę nożną smile I nic się nie poluzowało. Te zakrętasy powodują, że sznurówka się nie wysuwa z dziurek. Spokojnie można je dopasować do rozmiarów nogi.
    --
    Dzieciaki 2002
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
  • love_hunting 14.07.12, 09:34
    U nas niestety nie sprawdziły się takie sznurówki. Kupiłam białe na allegro. Były na tyle miękki i elastyczne, że buty cały czas się luzowały.
  • kasiazurawik 13.07.12, 13:04
    ja synkowi takie sama zrobiłam smilepodaj meila do ci wyślę jak to wygląda.pozdrawiam
  • mama_amelii 14.07.12, 09:56
    Kiedyś na tym forum polecano takie i przymierzam się kupić.Córka idzie do zerówki i chociaż już próbuje sama wiązac to pewnie zanim dojdzie do wprawy to będzie szybsze rozwiązanie na początek
    allegro.pl/sznurufki-sznurowadla-sznurowki-bez-zawiazywania-i2463003489.html
    --
    Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
    nie obleka tego faktu w słowa.
  • koza_w_rajtuzach 14.07.12, 11:12
    Moje dzieci mają te sznurowadła. Bardzo dobrze się sprawdzają... są elastyczne, rozciągają się, więc można włożyć nogę bez wyjmowania sznurowadeł, przy okazji dobrze trzymają but.
    --
    Klara (26.01.2006)
    Staś (14.01.2009)
  • cemiranda 24.10.18, 07:24
    |A ja polecam jak najbardziej. Dobrze się wkładają, dobrze trzymają, Mój syn zachwycony, jest wuefista także, bo wreszcie nie dostaje zawału widząc jego fruwające sznurówki na zajęciach. I cena niższa niż gdzie indziej.
  • seba.orlik 26.10.18, 09:28
    Ja nie jestem zwolennikiem takich sznurówek. Słabo to trzyma stopę. Już lepsze rzepy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka