Jakie buty do takich spodni 7-latek? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Kupiłam w Smyku takie spodnie:
    www.smyk.com/spodnie-chlopiece-rozmiar-122,p1044787537,ubranka-dla-dzieci-p
    Mają być na początek roku szkolnego dla 7-altka, tylko mam problem z butami, jakie???
    W zasadzie mamy tylko trampki, crocsy, sandałki, puma czarno-czerwone. Oglądałam dziś w Bratku mokasyny:
    allegro.pl/bartek-chlopiece-mokasyny-nr-31-od-2stopy-i2537693295.html
    Są dość drogie, czy inwestować w takie?
    Poradźcie jakie buty do tego kupić, a może wystarczą takie spodenki:
    www.next.co.uk/x50770s3#840104x50
    Kupiłam takie w kolorze ciemny grafit.
    Doradźcie.
    • wiesz co, dla mnie te spodnie ze Smyka, to takie staremaleńkie, nie lubię dzieci w tego typu strojach. Do tego tylko biała koszula, czarna kamizelka i czarna mucha. I lakierkitongue_out
      Stawiam na 'sportową elegancję' i praktykę. Wg mnie rozpoczęcie roku szkolnego to nie jest powód aby kupować specjalnie na tę okazję buty, które dziecko założy raz. Chyba, że but taki kosztowałby dosłowne grosze i nie był badziewiem z kosza Biedronki.
      Mój syn, 7 latek, ma spodnie a la chinosy z H&M, ciemny granat
      www.hm.com/pl/product/99884?article=99884-A#article=99884-C
      , do tego koszula biała albo w granatowo-białą krateczkę i przypinanym na guziczki kołnierzykiem.
      www.hm.com/pl/product/01023?article=01023-G
      Jak będzie chłodno to ma sweter granatowy z białymi wstawkami, rozpinany, z Cubusa. Buty pasowałby mi brązowe ale nie posiada a ma dwie pary na jesień i nie będę kupować trzeciej. Więc założy czarne skórzane Nikewink
      Mokasyny Bartka nie są złe o ile potrzebujesz takie buty i syn będzie w nich chodził 'normalnie'. Spodnie z Nexta chyba zbyt sportowe jak na rozpoczęcie roku, jak włożysz koszulę do spodni to będzie widać tę gumę i sznurki.
    • Te smykowe spodnie jakos tak trumniasto wygladajabig_grin Te z nexta z kolei dresowe. Na stronie next sa swietne spodnie galowe, poogladaj te w kategorii school wear. Do tego sporo tansze niz w smyku. Wlasnie jestem swiezo po zakupie dla pierwszaka i jestem bardzo zadowolona. Do tego mam kupione jakis czas temu buty podobne do tych www.hushpuppies.com/UK/en-GB/Product.mvc.aspx/24823Y/0/Youth/Wurly-SNR?dimensions=0.
      --
      Bocianom już dziękuję smile
      • A czy możesz mi podesłać link, które spodnie z next zamówiłaś i podać rozmiar (a jeśli to nie kłopot długość).
        • www.nextdirect.com/pl/pl/shopping/boys/schoolwear/4/1?pid=787903&curr=pln&lang=pl&country=pl&curr=PLN&returnurl=%2fshop%2fgatt2%2f7%2fgatt2%2f3%2fgatt7%2f1%2fcat%2f440%2fatt100%2f6%2f0%3fnxti%3d0%26nxtv%3d000%26isort%3dbst%26curr%3dPLN%26country%3dpl%26lang%3dpl&bct=%26quot%3bShop%20By%20Product%26quot%3b%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bOlder%20Boys%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bYounger%20Boys%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bSchoolwear%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bTrousers%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bSlim%20Fit Jezusiku jaki mi sie link dlugi zrobilbig_grin Takie kupilam, jednak wymiarow niestety nie podam bo zostaly u babci. Najpierw kupilam 6y ale okazaly sie za krotkie, nie wiem czemu wzielam takie male, jakiegos zacmienia dostalam. Bo syn ma 125cm. Drugie kupilam na 8y i sa fajne, mimimalnie za dlugie ale w bucie dobrze wygladaja.
          --
          • Acha, te 6y sa na 116, te wymiary moge podac ale pewnie beda za male. Syn ma 6,5 roku i jakos durnowato tym sie kierowalam.
            --
          • To ja chyba zdecyduję się na podobne, bo te ze smyka jakoś do mnie również nie przemawiają (stąd ten post). Chyba powinna wziąć rozmiar 7, bo mój ma gdzieś tak 120 cm, więc 6 będą za krótkie.
            A jak one wypadają gatunkowo?
            • Kupiłaś szare?
              • Najpierw kupilam Navy, sa granatowo szare. Te wieksze wzielam dla odmianybig_grin szare i wg mnie sa ladniejsze. Na 120 wez 7 mysle. Gatunkowo bardzo mi sie podobaja, sa duzo bardziej naturalne niz te smykowe (kupilam w smyku w czerwcu, ale nie dosc ze strasznie sztuczne jakies takie byly to syn w dniu zakonczenia przedszkola przewrocil sie i zrobil dziure na kolanietongue_out) Acha i jeszcze jedno. Wersja slim jest mocno slim, syn mimo ze wszystkie portki mu leca z tylka to ciasno bylo, teraz wzielam normal.
                --

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.