26.08.12, 21:06
Dla mnie jestescie niezastapione w doradzeniu i pomocy.
Dzięki Wam bez problemu w mig kupilam sobie zelazko a potem robot kuchenny i jestem mega zadowlona.
Teraz przerabiam temat odkrzacz.
Doradzcie, please

mielismy do tej pory elextrolux ultra silencer, zadowoleni bylismy bardzo, ale ma juz 7 lat no i juz sie powoli skonczyl.

odkurzamy mieszkanie panelowe, w posiadaniu dw apsy smile

z gory dzieki
Edytor zaawansowany
  • lucyna_1980 26.08.12, 21:14
    Jeśli byłaś zadowolona z Silencera to kup jego następcę UltraOne Z8870C
    www.electrolux.pl/Products/Sprz%C4%85tanie/Regularne_sprz%C4%85tanie/UltraOne/Z8870C
    Elektroszczotka, + podświetlanie podłogi (widać każdy mikro-kudeł) i worek który nie przepuszcza zapachu zwierzęcej sierści sprawiły że go mam i jestem bardzo zadowolona (na stanie 1 pies).
    Dodatkowy atut to sterowanie całego odkurzacza w "trzymadle" szczotki No i ma moc ssania taką że szczotka sama wisi jak przyklejona do ściany
  • dorciaszek 27.08.12, 09:20
    a możecie cos polecic w tanszej wersji??
  • gosiajot 27.08.12, 10:11
    ja polecam mój nowy nabytek Zelmer jupiter
    allegro.pl/odkurzacz-zelmer-jupiter-4000-0-hq-nowy-okazja-i2566549240.html
    Ja mam co prawda niebieski i kupiłam w MM ( niestety przepłaciłam) ale jestem bardzo zadowolona. Tu na forum też miał dobre opinie. Mam 3 szczotki "duże" - z separatorem cześci, do parkietów i turboszczotka - polecana dla posiadaczy psów, chociaż moje wypadające włosy tez dobrze zbiera. Poza tym są te 3 małe szczotki, na które jest miejsce w odkurzaczu. Tak go polubiłam, że potrafię odkurzać dwa razy dziennie, bo szybko cały dom jest czysty.-
  • rosool 27.08.12, 11:48
    Ja mam taki, od trzech tygodni:
    www.samsung.com/pl/consumer/home-appliances/vacuum-cleaners/bagless-type/VCC6890H3W/XEO
    Też miałam problem z wyborem, nie wiem czy jest najlepszy ale moje potrezby zaspokaja - ja mam w domu dywany typu shaggy, które pożerają śmieci albo wełniane tkane, w ktróych ciężko jest odkurzyć włosy, bo sie bardzo wbijają. Ten odkurzacz sobie świetnie radzi. Natomiast ilość kurzu w pojemniku jest przerażająca.

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd6iyekwgz4zqh.png

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd9vvjir058o35.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.