• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Buty dziecięce Lidl Dodaj do ulubionych

• 07.10.12, 16:02
    Witam mam pytanko ma ktoś może te buty jaki jest z jakością opłaca się je kupić
    www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-81AE4812-EABF2CF5/lidl_pl/hs.xsl/index_30401.htm
    Edytor zaawansowany
    • 07.10.12, 16:04
      też jestem ciekawa, mam chęć kupić dla siedmiolatka jako drugie.
    • 07.10.12, 16:17
      To ja też się podłączę.
      Na zakup raczej zdecydowana jestem, ale pytanie o rozmiarówkę - czy ktoś ma 29, 30 lub 31 z zeszłego roku i mógłby mi zmierzyć wkładkę?? Będę wdzięczna za pomoc.
      • 07.10.12, 17:07
        tez bym poprosiła o zmierzenie wkładek, zwłaszcza że mi wychodzi ze najlepszy dla mojego synka byłby rozmiar 30 a tego w ofercie lidl nie posiada smile
        --
        http://o.iluzja.com/r.php?sz=120&url=o/ig.jpg
        • 08.10.12, 08:57
          Moja tez teoretycznie powinna miec 30. Stope ma 18,5 cm. Zrobilam mu patyczek 19,5 i wymierzyl, ze rozm. 29 bedzie ok. U nas o 8.30 byla juz tylko 1 para z tego rozmiaru z dziewczecych z serduszkami.
          • 08.10.12, 08:59
            Po buty pojechal M, bo ja uziemiona, ale chyba za duze skroty myslowe mam dzisiaj...

> Moja tez teoretycznie powinna miec 30. Stope ma 18,5 cm. Zrobilam mu patyczek 1
            > 9,5 i wymierzyl, ze rozm. 29 bedzie ok. U nas o 8.30 byla juz tylko 1 para z te
            > go rozmiaru z dziewczecych z serduszkami.
    • 07.10.12, 21:02
      Macałam identyczne w zeszłym roku, niespecjalne podeszwa twarda i mało elastyczna, zostało ich sporo, potem na przecenia były za 30zł. Może to będą te same z zeszłego roku, co im nie zeszły?wink
      • 08.10.12, 09:27
        Ciekawe gdzie, bo u nas te sniegowce schodzą zawsze w godzine.I tak samo bylo w tym roku.
        --
        "Mniej nerwów mnie kosztuje izolacja od ludzi niż akceptowalne
        społecznie funkcjonowanie z nimi"( by Triss)
      • 08.10.12, 12:59
        u nas prawie wymiotło, przed godziną były 3 paty chłopięce w rozmiarze 31, 33, 34
        wg mnie podeszwa tragiczna, nie mogłam tego w ogóle zgiąć, poza tym lekkie, niezgorzej wykonane co do ciepłoty to się nie wypowiem, wyglądały nieźle tylko ta podeszwa...
        za to sporo było kurtek, spodni i skarpetek od rozmiaru 35 w górę, mniejszych nie widziałam
        • 08.10.12, 13:28
          U nas w Zabrzu leżą różne rozmiary byłam o 11 i były wszystkie rozmiary, wzięłam dla syna zmierzyłam mały nie umiał w nich chodzić podeszwa jakaś twarda nie zginał w ogóle stopy jakoś dziwacznie chodził w nich, są bardzo ładne ale..... o 13 oddam.
          syka7 Zabrze
          • 08.10.12, 14:03
            Nie byłam, za to wczoraj obskoczyłam wszystkie obuwnicze sieciówki i niesieciówki i jesterm w czarnej d...elefantenów nie ma już, nawet nie mogłam przymierzyć synowi, żeby w necie kupić, dei-texy w dużym rozmiarze wyglądają jak siedmiomilowe buciory i mały nie da rady w nich chodzić. Napaliłam się, ze w tym roku znowu będą te kozaki bez gumy jak w zeszłym roku w Lidlu i kicha, nie mam butów. Jedynie zostaje kupić ecco z rabatem 20% ale to aż 300zł.
            • 08.10.12, 14:34
              Ja juz po pierwszych testach. Idealne nie sa, ale to maja byc buty do przedszkola... W zeszlym roku elefanteny po tygodniu noszenia wygladaly jak po trojce dzieci sad
              W rozm 29 podeszwa jest sztywna, ale w porownaniu do sniegowow z decathlonu to te sa jak baletki i dodatkowo leciutkie. Wykonane bardzo ladnie, zero wystajacego kleju czy wystajacych nitek.
              • 08.10.12, 14:43
                liveveb napisała:

> Ja juz po pierwszych testach.

Znaczy się Twoje dziecko było teraz na podwórku w śniegowcach?

--
                'Demokracja ma sens jedynie kiedy jest kontrolowana'
                • 08.10.12, 14:53
                  Nie- po domu chodzilo... Az taka swirnieta nie jestem smile
                  • 08.10.12, 14:55
                    ludzie są różni big_grin
                    --
              • 08.10.12, 14:45
                u nas śniegowce leżą w każdym rozmiarze - szczerze to nie kupiłabym, podeszwa sztywna, niby lekkie ale jakieś takie kaloszowate.
                • 08.10.12, 14:55
                  bo śniegowce to ocieplane kalosze przecież
                  --
                  • 08.10.12, 22:17
                    niby tak, ale te są stylizowane na kozaki...
                    • 09.10.12, 01:04
                      magda-lenka78 napisała:
                      > niby tak, ale te są stylizowane na kozaki...

co znaczy 'niby tak', przecież to dokładnie te same buty, gdzie widzisz różnicę?

tu Lidl:
                      http://www.lidl.pl/static_content/lidl_pl/images/PL/PL_74188_02_v.jpg

a tu C&A:
                      http://imageshack.us/a/img809/6210/883941.jpg

• 09.10.12, 09:21
                        To bardzo prawdopodobne,że to są takie same buty. Dwa albo trzy lata temu miałam dla córki kozaki z Lidla a potem identyczne tylko oczywiście za trzy razy tyle widziałam w C&A.
                        Jak widać wszystko idzie z jednej chińskiej fabryki tylko metkami i ceną się różniąwink
                      • 10.10.12, 04:34
                        kalosze to kalosze, to są gumokozaki
    • 08.10.12, 15:19
      Ja kupiłam o 8 dwie pary 34 dla córki, została tylko jedna w tym rozmiarze smile Gdy przyszła ze szkoły, przymierzyła i mówi, że są wygodne. Podeszwa się zgina, nie są takie złe. W środku fajny kozuszek, ogólnie polecam. Córka ma jeszcze te miększe z zeszłego roku i geoxy nowe lekko ocieplane. Myślę,że tyle jej wystarczy na zimę.
      • 08.10.12, 16:49
        U mnie Olsztyn - leży cała sterta we wszystkich rozmiarach. Pojechałam z zamiarem kupna, po obmacaniu zrezygnowałam. Podeszwa sztywna, trudno było ją zgiąć - nie przekonały mnie.
    • 08.10.12, 17:21
      Przecież te buty to szajs. Już lepsze w jakimś CCC widziałam. Te z daleka wyglądają na plastik
    • 08.10.12, 17:26
      ja tez dzis chcialam kupic te buty ale po wymacaniu odpuscial, strasznie sztywne mi bylo ciezko je zgiac a co dopieor dziecku na nodze

--
      pisz tak, jakbyś mówił do przyjaciela w obecności swojej matki
      forum PROMYCZEK
      • 08.10.12, 18:39
        Bo to nie były polecane przez nas kozaczki, tylko śniegowce - skoro jak kalosz zbudowane, trudno wymagać, żeby się zginał jak kozak.Ma być nieprzemakalny i ciepły - i taki pewnie będzie.
        Byłam po spodnie ocieplane - dla nas te dżinsy - gumy lidlowskie to bomba, co roku zmieniamy tylko rozmiar i w tych zwykłych i ocieplanych i zawsze tak samo zadowolone jesteśmy.
        Kozaczki mam zapas z zeszłego roku - na wyprzedaży te z materiałowymi wstawkami na 3 rzepy po 30zł kupiłam, więc teraz mam spokój.
    • 08.10.12, 18:55
      Byłam,obejrzałam i są okropne.U nas leżą 2 kosze tych śniegowców.Na te w mniejszych rozm może bym się skusiła(do 28),ale te zrebrne fatalne moim zdaniem.Wolę "szajs" z CCC w tej samej lub wyższej cenie.
      --
      Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
      nie obleka tego faktu w słowa.
    • 08.10.12, 22:09
      www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html?mlid=1246.1051.289191.40f489f6331fe7cf6e0dd9d938b97e73...0.1349726758.1.1352318758&cid_af=1246#/Girls/Dzieci,%20rozm.%20122-182/Obuwie%20i%20skarpetki/Kozaki%20i%20botki/88394/1
      to nie takie byly w lidlu?
      • 08.10.12, 22:22
        dokładnie takiesmile
        --
        to ten dzień
    • 09.10.12, 09:44
      Na Boga,przeciez to sniegowce!
      one nie mają byc elastyczne!one mają nie przemakac i byc cieple.I te z Lidla takie sa.Są superowe.Leciutkie,cieplutkie.Ladnie wykonane.
      Zupelnie nie rozumiem,jka mozna oczekiwac, ze podeszwa bedzie elastyczna w kaloszu......
      --
      • 09.10.12, 10:37
        śniegowce śniegowcom nie równe, ja wolę Demary bo ciepłe i polskie... miejmy nadzieję że ta guma z Lidla wytrzymuje mrozy...
        • 09.10.12, 13:06
          Sluchaj,no wlasnie.Ja pierwszy raz oglądalam te Demary ale tylko w necie.Stacjonarnie nigdzie ich nie widzialam.Moze za wczesnie?sama sobie bym kupila.
          Gdzie one bywaja?w sieciowkacj jakis?typu CCC?markety?
          --
          • 09.10.12, 14:02
            Szukaj w jakichś takich normalnych sklepach.
            U nas jest sklep taki z polskim obuwiem, gdzie są takie buty jak Gucio, Emel, Bartek itd. Demary też są. Kupiłam, bo tanie i wygodne. Mój syn stwierdził, że wygodniejsze od jego drugich butków firmy Ecco.

--
            Klara (26.01.2006)
            Staś (14.01.2009)
            • 09.10.12, 16:23
              A jaki model demarów polecacie?
              • 10.10.12, 08:36
                U nas były dwa modele, o takie:
                http://www.demar.com.pl/media/snow_ride_c_m.jpg
                http://s6.ifotos.pl/img/333-792jp_xrnreaa.jpg
                Pierwszy model jest dla mniejszych stóp, rozmiarówka kończy się na 28/29 i te śniegowce właśnie kupiłam synowi. Wyglądają trochę "śmiesznie", ale są bardzo cieplutkie, mają w środku dość sporo owczej wełny, do tego wygodne, chyba nie ma możliwości, żeby noga w nich zmarzła.
                Drugie mierzyłam córce, ale ponieważ ma bardzo szeroką stopę, to okazały się być dla niej za wąskie, co mnie już dobija, bo naprawdę nie mogę jej znaleźć niczego na zimę sad. Te kozaczki to chyba bardziej kalosze ocieplone, ale sądzę, że na śnieg i zimę spokojnie się nadają, choć może nie na jakieś skrajnie niskie temperatury.

--
                Klara (26.01.2006)
                Staś (14.01.2009)
          • 10.10.12, 04:37
            raczej szukałabym w sklepach z butami dziecięcymi, w moim mieście jest taki i zawsze mają Demary.
            albo tu poszukaj: www.demar.com.pl/dystrybutorzy
    • 12.10.12, 08:02
      Buty z lidla rozeszły się błyskawicznie. Byłam wczoraj , a tu została tylko jedna para. Mimo negatywnych opini na forum, ja je polecam smile
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.