Dodaj do ulubionych

Promocja na kombinezony Kappahl?

15.10.12, 20:45
Czy może ktoś orientuje się, czy będzie jakaś większa promocja na te kombinezony? Okazało się, że kombinezon, który kupiłam na ubiegłosezonowej wyprzedaży nie pasuje, więc na szybko szukam czegoś w rozmiarze 98. Kupon na 20% rabat mam, ale jakoś nie uśmiecha mi się płacić prawie 200zł, chyba jestem rozpuszczona tymi wyprzedażowymi cenami wink
Edytor zaawansowany
  • patatajowa 16.10.12, 08:57
    większa będzie po sezonie wiosną. teraz wiecej jak 25% nie kupisz.
    --
    ***Odstapię miejsce w sygnaturce na reklamę.Tanio i skutecznie wink***
  • kornnella 16.10.12, 12:11
    Nie pamiętam jak dokładnie było we wczesniejszych latach, ale kojarze ok stycznia-lutego -50% na kurtki i kombinezony.
    Wszystko zalezy od zimy wink W sumie w ub roku sezon narciarski zaczęliśmy w drugiej połowie stycznia, jeszcze dokupowałam narciarskie rękawice po 5 zł w h&m i kilka innych drobiazgów na przecenach.
  • cortinka 16.10.12, 21:11
    Czyli na razie nie ma co liczyć na choćby jednodniową akcję promocyjną? No nic, chyba wstrzymam się z zakupami. W sumie kurtkę i spodnie mam, więc ten jednoczęściowy nie jest aż tak pilnie potrzebny. Ktoś niedawno pisał, że widział mocno przecenione kombinezony, ale w małych rozmiarach. A ja potrzebuję 98 lub 104.
  • mycha79 16.10.12, 21:13
    Sprawdź na allegro, ja ostatnio sprzedałam nówkę - jednoczęściowy kappahla za 131pln.
    --
    Madzia i Zuzu i Stach
  • cortinka 17.10.12, 06:44
    Sprawdzałam. Ceny ok. 200zł nie zachęcają do kupna...
    Ale dzięki smile
  • joacz1980 17.10.12, 08:01
    A jak kupowałyście kombinezony za 1/2 ceny to kiedy zaczęły się wyprzedaże? Ja mam dla ubiegłoroczny córki na styk na 104 i kupiłabym jej większy ale nie wiem czy jest sens korzystać z rabatu na 25% na otwarcie sklepu czy czekać na styczeń???Doradźcie..
  • agni71 17.10.12, 08:14
    Dostałam wczoraj ulotke z informacją, ze jest teraz minus 35 zł na oznaczone kurtki. Na zdjęciach są kurtki, których regularne ceny to 159 i 189 zł, w zal. od rozmiaru. Nie są to kurtki ani kombinezony Kaxs, sa czerwone i niebieskie. Wnioskuję, że to na nie jest ten rabat, ale lepiej pewnie dowiedziec sie w sklepach. na polskiej stronie www tez jest o tym informacja. Dodatkowo jest 3 za 2 na akcesoria (czapki, szaliki i rękawiczki) i -70 zł na damskie i męskie kurtki (wybrane modele).
  • patatajowa 17.10.12, 09:34
    na kombinezony kaxs nie ma niestety znizki.
    jest znizka na narciarskie kurtki woxo -80 zł,na spodnie juz nie.
    --
    ***Odstapię miejsce w sygnaturce na reklamę.Tanio i skutecznie wink***

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka