• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

łóżko piętrowe 3 osobowe

• 20.10.12, 09:32
    Szukam łóżka piętrowego 3 osobowego , ostatnio widziałam u koleżanki ładne z zewnątrz natomiast z bliska okazało się że jest bardzo delikatne ,barierki na górze po kilku tygodniach się rozkleiły ,szczebelki pod materacem są ustawione bardzo rzadko i cięższym dzieciom wpadają nóżki .Może macie jakieś modele godne polecenia?
    Edytor zaawansowany
    • 20.10.12, 20:04
      Podpinam się. Ja też poszukuję takowego, solidnego.
      • 20.10.12, 20:39
        Ja ma bardzo solidne łózko z ikea dla 2 dzieci. takie:
        www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90161772/
        moze być dla 3 dzieci, wtedy dokupuje się to:
        www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40161835/
        --
        http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1678/1678485lypv1ewxry.gif
        • 20.10.12, 21:17
          Ja mogę potwierdzić tylko wypowiedź koralik. Też mamy to łóżko dla naszej dwójki. Jest solidne i w razie czego możemy dokupić dodatkowe wysuwane i będzie dla 3.
          --
          Autystyczne dziecko nie jest gorsze od innych, jest tylko trochę inne...
          Świat autyzmu, nasz świat: forum.gazeta.pl/forum/f,10034,Inny_Swiat.html
          • 20.10.12, 21:48
            Też o tym myślałam albo o tym allegro.pl/lozko-pietrowe-viki-od-lano-meble-3osobowe-bialy-i2699890219.html .
          • 20.10.12, 22:36
            podbijam wątek.
            właśnie rozważam kupno takiego:
            lozkapietrowe.com/lozko-trzyosobowe-kacper-3,p,41,2,2.html
            moze ktoś takie ma? jakie są wasze opinie?
            • 21.10.12, 06:59
              My użytkujemy od 2,5 roku łóżko trio- bardzo solidne, w linku jest bardzo szczegółowy opis. Zaletą jest że łóżko trio może ewentualnie funkcjonować jako 3 oddzielne łóżka.
              allegro.pl/trio-80x200-lozko-pietrowe-3-osob-mega-mocne-i2700320629.html
    • 21.10.12, 08:34
      Ja potwierdzam opinie o ikeowskim Tromso z dokupowana, podsuwana czescia.
      Moi chlopcy maja wlasnie takie. Poki co, starszy spi na tej wysuwanej czesci (mowi, ze na parterze smile), a mlodszy na pierwszym pietrze. Gorne lozko jest jeszcze nieuzywane, a to z tego powodu, ze troszke sie boje o mlodszego, kotry by tam namietnie wlazil, co groziloby jakims nieprzewidzianym upadkiem. Docelowo, starszak bedzie na gorze, maly tam, gdzie obecnie, a czesc wysuwana posluzy dla goscia (np. babci).
      Ogladajac lozka pietrowe (a widzielismy ich z mezem niemalo) stwierdzalismy, ze WSZYSTKIE drewniane sa tak malo stabilne, ze wrecz chwieja sie przy siadaniu na nich. Przy naszych malych szalencach pewnie nie wytrzymaloby tygodnia. Tromso natomiast jest bardzo stabilne, choc przyznam, ze dosc wysokie.

--
      Ciężko jest żyć lekko ...
      • 21.10.12, 09:50
        Moje dzieci mają piętrowe z inter beds, nasze jest dwuosobowe i jest bardzo stabilne. Materace zamówiliśmy sprężynowe, dzieciaki po nim skaczą a łóżko nawet nie drgnie. Nie mam żadnych uwag co do tego łóżka ale chyba jakiś dobry model nam się trafił (może dlatego, że odbieraliśmy osobiście) bo wiem, że opinie o tych łóżkach bywają bardzo różne.
        Nasze łóżko ma prawie 2 lata.
        --
        Pierożek 20.07.2005
        Truskaweczka 09.04.2008
        • 21.10.12, 20:35
          U nas z łóżka będzie korzystało troje dzieci i zastanawiam się jak śpi się na tym trzecim łóżku na dole,czy nie przesuwa się i czy nie jest zbyt nisko.Boje się że dziecko które będzie spało na dole będzie poszkodowane.
          • 21.10.12, 21:34
            My chcemy kupić takie łóżko dla 3-ki, ale właśnie drewniane. Metalowe, choć są pewnie o niebo solidniejsze, nie pasuje do wystroju pokoju. Ale zdaję sobie sprawę, że z tymi drewnianymi, to bywa różnie. Teraz córka śpi na dokładnie takim jak na zdjęciach powyżej, ale bez górnego łóżka. I choć łóżko bardzo ładnie się prezentuje, to jest beznadziejne. Fatalnie wykonane( kupione na allegro). Stelaż zarwya sie non stop. Łóżko sie rozchodzi. Tragedia. Gdyby było piętrowe, to bałabym się tam dziecko położyć. Dlatego ciekawi mnie opinia kogoś, kto takie łóżko ma i sobie je chwali. Mnie też podoba się Kacper 3 , ale ja już w ciemno nie kupię. Nawet jeśli będę musiała pojechać gdzieś dalej. Ale nie chciałabym jechać daleko i się rozczarować. Więc chętnie poczytam opinie użytkowników.
            • 24.02.13, 22:42
              a ma ktos moze lozko pietrowe JACEK 5 lub JACEK 7? Czy jest stailne i czy materace piankowe, ktore sa w zestawie nadaja sie do spania.Potrzebuje do domku letniskowego, wiec uzywane bedzie ok. 3mies. w roku
              • 25.02.13, 09:28
                Ostatecznie kupiliśmy dzieciom łóżko metalowe z ikei i jesteśmy bardzo zadowoleni ,łóżko jest bardzo wygodne.
            • 25.02.13, 09:37
              Właśnie łóżko Kacper 3 ma moja siostra i łóżko jest bardzo słabej jakości, jak obejrzałam je z bliska to już odechciało mi się kupować w ciemno.
              • 01.07.16, 08:51
                Podbijam temat. Pilnie muszę kupić łóżko piętrowe z 3 wysuwanym. Co moglibyście mi polecić. Nie mam możliwości zakupu stacjonarnie, więc musiałabym zamówić przez internet. Co się u Was sprawdza? Używane będzie przez dzieci wieku 12, 8 i 2 lata.
                • 01.07.16, 13:17
                  Cześć, ja kupowałam 3 lata temu na allegro u użytkownika sypialniasosnowa. Kupowałam piętrowe z szerszym dołem, żeby móc w razie czego spać z chorym dzieckiem. Firma zrobiła na moje życzenie hybrydę dwóch modeli które mi odpowiadały. Szybka realizacja, dechy solidne - nic się nie rusza i nie chwieje, jak jysku. Mąż poogląda,ł pocmokał i zadowolony do dzisiaj - czasem się zdarza, że ja czytam książeczkę starszemu u góry, a on usypia młodszego na dole i nic się nie dzieje - wytrzymuje. Poprzeglądaj ich ofertę - może znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam
                  • 01.07.16, 21:10
                    Dziękuję serdecznie i pozdrawiam smile
                • 04.07.16, 14:44
                  Polecam takie:
                  elies.pl/kategoria/lozka-pietrowe/lozko-pietrowe-gioele-zolte

Podwójne, z dużą szufladą wysuwaną na trzeci materac = dla trójki smile
                  Za solidność wykonania ręczę osobiście. Jest ciężkie, stabilne i spokojnie można się kłaść z dzieckiem na górze (obciążenie do 100 kg). W Warszawie możesz zobaczyć osobiście w sklepie na Mokotowie.
                  Dostępne jest od ręki. Możliwość przemalowania na inny kolor.
                  Polecam
                  • 05.07.16, 19:15
                    Co to znaczy, że możliwość przemalowania na inny kolor? że samodzielnie po zakupie można sobie pomalować czy że malują na taki kolor na jaki się chce?
                    • 08.07.16, 13:31
                      oliolali napisał(a):

> Co to znaczy, że możliwość przemalowania na inny kolor? że samodzielnie po zaku
                      > pie można sobie pomalować czy że malują na taki kolor na jaki się chce?

Malują na taki kolor jaki klient chce smile
                      Można podać dowolny kolor z palety RAL.
                      Naturalnie jest za to jakaś dodatkowa opłata, około 100-150 zł.

• 04.07.16, 18:11
                  W marcu robiłam na zamówienie takie łóżko:
                  www.meblekamyk.pl/obiekt.php?id=1219
                  tylko wybrałam buk, a nie sosnę. Można domówić zdejmowaną barierkę, wybrać z której strony ma być drabinka, można rozłożyć na 3 łóżka, dolne łóżko ma dwie nóżki na kółkach więc łatwo się wysuwa.
    • 01.07.16, 14:28
      My kupiliśmy kiedyś przez allegro właśnie łóżko piętrowe, trzyosobowe iw dodatku to wysuwane łóżko było ze skrzynią smile bardzo solidne - stoi już ponad 8 lat i wszystko jest super. Czasem nawet mąż spał u góry i zero problemówsmile Wiem że jak przyszło to coś narzekał że mogło być lepiej (grubiej) polakierowane ale ja tam nie widziałam nic złego... Ale nie wiem czy oni jeszcze je sprzedają, bo nie widzę w ofercie na allegro .... Firma to drew net, można napisać do nich i się spytaćsmile
      • 01.07.16, 21:09
        Dziękuję, znalazłam ich w necie, ale piętrowych nie mają już w ofercie.
        • 01.07.16, 22:32
          Widziałam właśnie, ale możesz zapytać, wysłać wiadomość. Może akuratsmile
        • 03.07.16, 22:35
          My mamy robione na zamówienie pod własny projekt w lukdom.
          lukdom.pl/
          Używane od 2 lat przez dwójkę bardzo ruchliwych dzieci i przeze mnie (często śpię z córką na dolnym łóżku). Bardzo solidne. Nie widać śladu użytkowania.
          Tylko materace kupiłam gdzie indziej.
    • 04.07.16, 23:32
      Inspiracje można znaleźć na www.kibuc.com , w Polsce chyba nie można kupić. I zrobić na wymiar. Ja dzięki komuś z tego forum znalazłam fabrykę w Wieliszewie (robią do "Podzielić m2") i u nich robiłam pokój dziecięcy (projekt miałam od swojej architektki).

--
      a może by tak urodzić w domu?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.