Dodaj do ulubionych

Do posiadaczek inhalator PhiplipsMedel pro-głośny?

10.11.12, 23:25
Kupiłam, polecany również na tym forum, inhalator Philips Medel Pro. To nasz pierwszy inhalator, więc nie mam porównania, ale wydaje mi się bardzo głośny. Ciężko mi porównać do czegoś innego, ale na pewno rozmawiać, trzeba nieco głośniej, bo zagłusza. Ktoś pisał, że śpiącemu dziecku kładł maseczkę przy twarzy, ja sobie tego nie wyobrażam. Mój synek na pewno obudziłby się.
Czy Wasze inhalatory też są takie głośne, czy trafił mi się jakiś wadliwy egzemplarz?
Edytor zaawansowany
  • mmala6 10.11.12, 23:36
    mam medel family, to chyba wcześniejsza wersja tego co Ty masz. Też wcześniej o nim czytałam, że niby nie jest głośnywink kupiłam go ja mój syn był niemowlakiem i faktycznie spał przy nim, a nawet zasypiał. Dźwięk jest dość głośny ale jednostajny, więc pewnie dlatego działa uspokajająco (na niektórychwink).
    Zresztą sama spróbuj włączyć podczas snu dziecka.
  • jagodasoft2 11.11.12, 08:42
    My w życiu korzystaliśmy z 3 i ten był najcichszy, ale telewizor przy inhalacji trzeba zgłosić o are decybeli i na pewno mówić głośniej.
    --
    Asia mama Sandry (10.03.2005) i Emilki (12.08.2007)
  • krasulas 11.11.12, 09:01
    moje dzieci jeszcze używają głośniejszego Intec'a (w planie mamy zakup Philipsa)
    i uwierz mi... syn korzysta z niego od 4 m-ca życia z malutkimi przerwami (teraz ma 4 lata) i był to najskuteczniejszy usypiacz/wyciszacz jaki mieliśmysmile
    jest na tyle głośny, że nie bardzo słychać domofon, odkurzacz...
  • mariannamm 11.11.12, 09:23
    Nie mam medela ale mam soho i tez jest glosny corka na poczatku sie go bala ale teraz ma 4 lata i sama siedzi i trzyma sobie maseczke.
    Nie wazne czy cichy czy glosny ale jakie daje efekty to jest dla mnie nieocenione bez niego nie wyobrazam sobie teraz leczenia nawet najlzejszego kataru.
  • necia27 11.11.12, 09:38
    Telewizor trzeba podgłosić ale według mnie jest najcichszy z tych co miałam smile
    --
    http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/3966

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka