• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Shnooks - Gdańsk, gdzie kupię? Dodaj do ulubionych

• 27.11.12, 10:27
    Może wiecie gdzie w Gdańsku dostanę shnooksa w dobrej cenie? Byłam w Tesco parę dni temu, ale nie było. Może w Auchan albo w Carrefourze dostanę? Jeśli tak, to w jakiej cenie? Jak się wczoraj okazało, potrzebuję shnooksa na sobotę, więc zakupy przez internet nie wchodzą w grę, bo mogę się nie wyrobić czasowo.
    Zaawansowany formularz
    • 27.11.12, 10:33
      W Carrefourze w Bałtyckiej widziałam w sobotę, ale nie mam pojęcia w jakiej cenie, ew. jak nie dostaniesz w marketach to sklep lego przy placu Komorowskiego, tam kupowałam dla córki jakiś czas temu, mają na pewno trochę drożej dlatego ten sklep to raczej jak ostatnia deska ratunku wink
      --
      pomoz-amelce.pl
      • 27.11.12, 11:37
        Real najnowsza seria chyba 52 zł ale głowy nie dam
        --
        Asia mama Sandry (10.03.2005) i Emilki (12.08.2007)
      • 27.11.12, 11:54
        Dzięki, to w pierwszym rzucie spróbuję w Carrefourze, Real mi niezbyt po drodze. A w gdańskim Auchan ktoś może był i widział?
    • 27.11.12, 12:28
      Auchan 39 zł. wczoraj chyba jeszcze był.
      • 27.11.12, 13:33
        Wielkie dzięki za info big_grin
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.