• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

czy coś się Wam sprzedaje na Tabliy lub Gumtree?? Dodaj do ulubionych

• 10.02.13, 08:38
    bo ja mimo tego, że ciągle coś tam wystawiam, ceny mam niskie, zdjęcia raczej ładnesmile to zero odezwusad

a jak już ktoś się odezwie to od razu chce za połowę ceny, albo najlepiej czy bym nie oddala za darmo bo ktoś biednysad itp, no tragedia

chcialam coś sprzedać w ten sposob by ominąc prowizję z allegro ale ciężko będzie....a jak Wam idzie?
    Edytor zaawansowany
    • 10.02.13, 09:21
      Ja na tablica.pl sprzedałam już sporo rzeczy. Głównie zabawki, czy mebelki dziecięce. Sprzedawały się bardzo szybko i po takiej cenie jak wystawiłam. Ubranka próbowałam wystawiać, ale się nie sprzedawały.
      • 10.02.13, 09:43
        mi na tablicy rzeczy dziecięce jak zabawki czy mebelki, wózki itd sprzedawały się szybciutko. Z ciuszkami gorzej, aczkolwiek też kilka udało mi się sprzedać.
        Właśnie wystawiłam kilka zestawów i kusi mnie by je rzucić na all mimo wszystko smile
        • 10.02.13, 11:03
          Jeszcze jedna sprawa. Nie wiem jak Ty, ale ja zawsze wystawiam na tablica.pl przez allegro. Dzięki temu jest widoczne na allegro jako ogłoszenie. Jak kiedyś wrzuciłam przez samą tablicę to marne było zainteresowanie. Może jednak większość ludzi trafia na te ogłoszenia jednak przez allegro.
          • 10.02.13, 11:10
            A gdzie to się robi? i jaka jest opłata, jeżeli tak można to chyba rzeczywiście spróbuję, najgorsze, ze ogłoszenia z tablicy są zazwyczaj na samym końcu, więc do ciuszków raczej ni jak się to ma, bo ich jest od cholery sad
            Wystawiasz na tablicy i tam gdzieś zaznaczasz czy bawisz się w wystawianie na all? bo przyznam, że dla mnie z tablicą też mniej roboty, nie muszę wstawiać zdjęć na serwer by zrobić fajną aukcję i opisami się męczyć, tutaj wrzucam bezpośrednio z kompa i idzie to mi szybciej.
            • 10.02.13, 16:23
              a ja polecam na fb bazar, dzieciowo, bejbik
              --
              Zapraszam na forum wozkowe
              Wozki Dzieciece - Wozkomania

• 10.02.13, 17:04
                Udało mi się sprzedać trochę ubranek (przyjechała Pani w ciąży i wzięła trochę "hurtem"), kombinezon dla niemowlaka i wanienkę.
                Tablica jest fajną opcją jak się człowiekowi nie spieszy bo u mnie to trochę trwało zanim doczekałam się odzewu.
                Też loguję się przez allegro.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.