Dodaj do ulubionych

Reebok EasyTone - warto?

23.03.13, 07:37
Poszukuje butow sportowych do chodzenia. Niebawem maja byc w Biedronce takie modele Reebok EasyTone: gazetki.biedronka.pl/g74,wiosenny_styl.html#/Wiosenny%20styl/30
Czy ktoras z Was ma takie, czy sa wygodne, trwale? Warto je kupic czy szukac jakichs innych?
Przejrzalam forum nt. tych butow, ale watki sa sprzed kilku/kilkunastu miesiecy. Dzieki za opinie smile
Edytor zaawansowany
  • blondynkapoznan 23.03.13, 10:21
    nie wiem czy moja opinia będzie pomocna.Ja mam buty z tej serii ale japonki.I są super jedne z wygodniejszych jakie miałam.Tak miękko się chodzi bardzo fajnie.polecam
  • mamakarolla 23.03.13, 10:33
    a na siłownie/aerobik one się nadają?
  • white_swan 23.03.13, 13:52
    Wygodne są, ale jak wiadomo sylwetki Ci nie wyrzeźbią wink Ale po dłuższym maszerowniu czuje mięsnie pośladków wink
    Chodziłam w nich na siłownie/fitness ale kupiłam inne. W nich czasami trudno złapać równowagę.
  • vanila.sky27 23.03.13, 13:56
    mam dwie pary, najwygodniejsze buty w jakich chodziłam. Cudów z sylwetka może nie zrobią wink chodziłam w nich na spacery, na siłownię, na zumbę i nigdy nie straciłam równowagi big_grin ja polecam, szczególnie za te pieniadze
  • mirtillo1983 23.03.13, 14:00
    polecam mnie się w nich super chodzi ale nie na fitness tylko na spacerki je mam smile
    trzeba się przyzwyczaić w nich chodzić
    tylko za 139zł w biedornce nie wiem czy są skórzane jak w akcji kupiłam za tyle całe ze skóry, ale nie wiem na jakich Ci zależy, bo ja tylko skórzane buty kupuję smile
  • jorin 23.03.13, 14:49
    Moje EasyTone'y typu outdoor to jedyne 'dorosle' buty, w ktorych zrobila sie dziura nad duzym palcem. Chodzilo sie wygodnie, buty niemal caloroczne, ale teraz niechetnie patrze w kierunku marki. Rownowagi nie tracilam, na poczatku bylo troche inaczej po prostu. Aha, lepiej nie brac za duzych, troche sie rozciagaja. Reasumujac - nic mi nie urwalo, w przenosni i doslownie, niestety smile
  • aniuta65 23.03.13, 15:59
    Niedawno ja pytałam o te buty. Po kilku negatywnych opiniach, ktore mnie nie zraziły kupiłam w ZALANDO skorzane za ok.120zł. W butach chodzi corka. Mowi ze są bardzo wygodne i przy dłuzszym chodzeniu faktycznie czuje mięśnie. Buty jak najbardziej poleca.
  • mamaemmy 23.03.13, 17:54
    o kurde,jaka cena.
    No i po co ja to zobaczyłam uncertain
    Powinnam jakiegos bana sobie ustawić na to forum.. tongue_out
    --
    Historia małej Emmy Marii
  • ali_ali 23.03.13, 18:07
    mam czarno-zlote
    sa straszne palce mi cierpna i bolą po 2 godzinach w centrum handlowym wiec nie w jaks extremach..
    u mnie te buty leza
    zalozylam je pare razy i nigdy wiecej
    Taka ciekawostka-a nie wiecie dlaczego te buty sa w tak niskich cenach wszedzie?
    Bo ja juz wiem-te buty sa wycofywane
    w Stanach idzisz z paragonem bierzesz nawet najbardziej rozczlapane buty i zwracaja Ci kase
    Zaluje ze moje kupilam w PL choc mierzylam je tez w USA kiedy bylam ostatnio u rodzicow
    Poza tym reebok zostal zawalony pozwami w USA
    a/ze okazalo sie ze te buty wcale miesni nie cwicza
    b/doprowadzaly do deformacji stopy (zle rozlozony ciezar stad bol palcow i takie uczucie cierpniecia co po dluzszym czasie jest nie do zniesienia)
    Widac ze nie mieli co z nimi zrobic wiec siu na Polske...
    Ja ogolnie nie polecam-mam je w szafie leza i tyle...
  • pia_ 23.03.13, 19:17
    Nie lubię w nich chodzić, dla mnie są niewygodne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.