Dodaj do ulubionych

Alior Sync - zmiany

28.03.13, 21:50
Na niekorzyść dla korzystających z CashBack.
Od 1.06 zwrot będzie naliczany tylko jeśli na konto będzie wpływała pensja/stypendium/emerytura/renta.
Dodatkowo max miesięczny zwrot to 50zł.
Max roczny zwrot to 200zł.
Porażka jak dla mnie uncertain
Edytor zaawansowany
  • kinga_owca 28.03.13, 22:40
    kiedyś musiało to się skończyć, było zbyt pięknie
    --
    wierzę, że skoro coś się stało, to jest w tym jakiś cel...
    I , II , Tomek, III
  • i_love_strawberry 28.03.13, 22:41
    Buuu, znów będę szukać nowego konta. I tak w kółko...
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/ue/kc/9746/iBox4IuHJbafaS0jIX.jpg
  • patatajowa 29.03.13, 08:10
    dlatego ja sie promocjami bankowymi nie podniecam,mam konto od kilku juz lat w jednym i niczym negatywnym mnie nie zaskoczyli jak dotad....niespodzianek tez nie robia wink
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/667173817a.png
  • xxxtabxxx 29.03.13, 08:42
    Ja sobie zakładam takie "promocyjne konta", ale nie jako główne konto. To miałam do zakupów w internecie, przez to forum miałam całkiem spory cashback i gdy je zakładałam to dostałam 100zł za założenie. Kosztów nie poniosłam żadnych, bo opłat nie było, więc ogólnie jestem na plusie. Szkoda, że "dobre" się kończy. Niestety od czerwca już nie skorzystam, bo pensji na to konto nie będę przelewać. Moim zdaniem bank by więcej zyskał, gdyby nie robił durnych ograniczeń kwotowych itp., ale np. zmniejszył cashback do powiedzmy 3%. A tak to przyciągnął klientów cashbackiem za zakupy w necie - bo tym się głównie reklamowali, a teraz sporo osób przez radykalne zmiany na gorsze odejdzie. No, ale to nie problem przyciągnąć klienta, trudniej go utrzymać jeżeli się nie jest pko i kieruje się ofertę do młodych ludzi tongue_out
  • aga_tka81 29.03.13, 09:13
    Masz racje, trudniej jest utrzymać klienta, zawalili z tym, że zmienili warunki, ale to było do przewidzenia.
    Może wymyślą jakieś nowe super konto.
    --
    Roksana(22.09.2007)
    Adrian(25.04.2012)
  • dido_dido 29.03.13, 09:26
    Też się wkurzyłam!
    Jeszcze te max 1000 miesięcznie bym przeżyła. Ale te max 4000 rocznie to już jest przesadne skąpstwo ze strony banku!

Na pocieszenie dali bezprowizyjne wypłaty w bankomacie poza Polską ale to tak chyba tylko na otarcie łez sad
    --
    Iwona
    Antoś, nasz czwarty synek
  • orissa 29.03.13, 14:33
    Cóż, zlikwiduję konto po prostu.
    --
    Nie bij. Kochaj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.