Dodaj do ulubionych

Mini Micro czy Play1 z Decathlonu?

19.05.13, 21:48
Czym realnie /poza ceną/ różnią się te hulajnogi? www.decathlon.pl/hulajnoga-play-1-czerwona-id_8239743.html
Planuję zakup dla czterolatka, będzie to jego pierwsza hulajnoga
Edytor zaawansowany
  • my_cha1 20.05.13, 01:07
    dla 4-latka mini micro będzie max na rok

ja bym kupiła maxi micro - wiem, sporo kosztuje, ale ja nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na hulajnogi micro (mamy mini i maxi), a o tym, co moje chłopaki na nich wyczyniają krążą mówi pół osiedla smile
    My zrobiliśmy składkowy prezent na urodziny - razem z dwoma parami dziadków i prababcią i był to znacznie lepszy wybór niż kilka kolejnych mniej lub bardziej udanych zabawek
    Siostra, która najpierw kupiła jakiś tańszy 'odpowiednik' (żeby nie napisać podróbę) szybko ją sprzedała i po roku kupiła oryginał i teraz są super zadowoleni
    Tyle ode mnie, powodzenia w wyborze!
    --
    Moje szczęścia dwa: Pietrucha (2007) i Ancymon(2009)
  • my_cha1 20.05.13, 01:13
    aha, nie miałam do czynienia z tą nowością z decathlonu, ale ta, którą miała siostra miała dwa kółka z przodu i wyglądała podobnie do micro, jednak skręcało się normalnie (nie na zasadzie balansu) i to sprawiało siostrzenicy ogromną trudność, a wręcz uniemożliwiało użytkowanie hulajnogi. Jeśli ma 'normalnie' skręcać, to już chyba lepiej wziąć zwykłą dwukołową.
    --
    Moje szczęścia dwa: Pietrucha (2007) i Ancymon(2009)
  • marika012 20.05.13, 07:44
    Dla 4 latka coś takiego!!! Szkoda dziecka i kasy. W tym wieku spokojnie pojedzie na dwukołowej. Moja dokładnie 4,5 latka zasuwa na takiej hulajnodze brata:
    www.decathlon.pl/hulajnoga-town5-xl-szara-id_8128722.html
    ma swoją, dostosowana do wzrostu ale co z tego jak wszystko co jest starszego brata jest najwink
    Ja bym dla 4 latka zakupiła taka albo podobną
    www.decathlon.pl/hulajnoga-play3-roowa-id_8052913.html
  • beakarp 20.05.13, 10:28
    no właśnie w/g opisu to ona działa na identycznej zasadzie jak mini micro - balansuje się ciałem do skrętu.
    Dzieć stanowczo domaga się takiej trójkołowej - próbował na dwukołowej kuzyna, i kiepsko mu szło. Większość dzieci na podwórku /od 3 do 5-6 latków pomyka na mini micro...maxi u nikogo nie widziałam
  • eda_edab 20.05.13, 10:41
    Moja córka (3lata) jeździ na tej hulajnodze z Decathlonu od ok miesiąca. Porównując ją na dworze z mini micro nie widzę żadnej różnicy. Dzieciaki chyba też nie, bo się zamieniają i jeźdźą tak samo. Chyba bardziej rodzice nakręcają się, że mini micro to tylko jedyny słuszny wybór (nie obrażając nikogo smile)
  • basca_basca 20.05.13, 21:06
    My tez mamy tą play1 od paru tygodni (kierownica nie reguluje się). Tez działa jak mini micro - skręca się pochylając w jedna stronę. Ja mini micro w wieku 4 lat bym nie kupiła, bo zdaje się kierownica nie ma regulowanej wysokości. Maxi micro widziałam u kogoś - podobało mi się w niej, że jest więcej miejsca na stopy, ale ogólnie jest większa no i ma regulowana kierownicę. Nie wiem jak z jej wagą, czy nie jest ciężka.
    --
    „My jesteśmy pesymiści, naszym hasłem dąb bez liści; źle było, źle będzie w Polsce zawsze i wszędzie, oprócz nas wszyscy są w błędzie”
  • marika012 20.05.13, 20:42
    > Dzieć stanowczo domaga się takiej trójkołowej

A próbował na niej jechać. Bo moja mała spróbowała jechać na tej trójkołówce w sklepie jak synowi kupowaliśmy hulajnogę. Chciała zwykłą ale były zajęte przez dzieci i z braku laku wzięła tą. Przejechała się chwilę i szybko odstawiła, powiedział że poczeka na "normalną" bo ta jest do niczego.
    Miała wtedy niespełna 4,5 roku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka