Tornistry 2013 3,2,1 START!

Tornistry 2013 3,2,1 START!

Z czym na plecach pójdą do szkoły Wasi tegoroczni pierwszoklasiści (i nie tylko)?

Moja córka uparła się na plecak Paso ale po dokładnych przymiarkach zrezygnowała, szelki są dla niej zbyt szerokie.
Przymierzała też Tigera i Herlitz midi. Podobają jej się te:

allegro.pl/plecak-tornister-tiger-fans-gratisy-nowe-kolory-i3300436617.html
allegro.pl/herlitz-tornister-midi-mermaid-najlepszy-i3281963752.html
Tiger dobrze leży i z zewnątrz zrobiony jest naprawdę porządnie. Na mojej córce wygląda "w sam raz", wielkość idealna ale środek rozczarowuje. Stelaż praktycznie na wierzchu, nie wiem po co, nie ma żadnego info, że można go wyjmować np. do prania. Komora podzielona na wysokości połowy plecaka, kompletnie od czapki wink Wygląda na mało pojemny i źle zorganizowany. Nie znalazłam też żadnej informacji o producencie. Google milczą, nikt się nie chce do tych tornistrów przyznać.
Aha, córce najbardziej się podoba śniadaniówka dopasowana do kieszeni smile

Herlitz, jest zaskakująco lekki i to jest jego główną zaletą, wydaje mi się jednak dość mały, tzn. książki pierwszoklasistki się na pewno zmieszczą ale moja córka wygląda, jakby miała za chwilę z niego wyrosnąć, a do września jeszcze trochę czasu zostało. Córka przymierzała kilka plecaków i tornistrów i wszystkie ją "cisnęły" w ramiona ale ten jakby mniej (podejrzewam że to ciśnięcie to po prostu uczucie, że coś ma na plecach).

Ja bym była szczęśliwa gdyby tornister był lekki i dobrze leżał. Gdybym mogła go wyprać od czasu do czasu. Marzy mi się pojemna kieszeń śniadaniowa. No i musi się podobać samej zainteresowanej.

Podzielcie się swoimi opiniami i tegorocznymi typami.
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (101-127)
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-127

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.