Dodaj do ulubionych

Co kupić 7 latce za 360zł...

21.06.13, 18:29
Brak mi pomysłów. Na jutro potrzebuję prezentu dla dziewczynki która ma chyba wszystko.
(roki, rower, hulajnogę)
Mój pomysł to ipod, kindle, psp.
A np z zabawek? Nie monster high.

Chciałam Furby, ale jest nie do dostania w tej chwili.
Obserwuj wątek
    • natalek79 Re: Co kupić 7 latce za 360zł... 23.06.13, 15:56
      już po czasie, ale...w tym wieku już postawiłabym na coś poważniejszego i obok aparatu dołożyłabym tablet, bo za tą cenę można rozsądnie kupić, a jak dziecko zechce to rozsądnie może korzystać przy takiej ilości aplikacji.
    • moguer Re: Co kupić 7 latce za 360zł... 24.06.13, 09:33
      Wczoraj w Smyk widziałam Furby , Panie mówiły,, ze miało już ich nie byc a dostały z jakiejs specjalnej dostawy.
      To idealna zabawka dla 7 latki, ludzie kupują młodszym a potem się dziwią, ze zabawka poszła w kąt
      • rillia Re: Co kupić 7 latce za 360zł... 24.06.13, 14:05
        Z kimkolwiek nie rozmawiam to utwierdzam się w przekonaniu, że Furby nie jest zabawką dla małych dzieci tylko od 7 lat w górę. Podobno nawet 11 latkowie kupują sobie furbywink Na pewno jest to większa atrakcja dla starszego dziecka, które ma tablet lub telefon typu smartfon.

Przyznam, że po długiej konferencji z rodzicami dziewczynki zdecydowałam się kupić drobiazg (puzzle trójwymiarowe piankowe kucyki) a kwotę 300zł przekazać rodzicom na coś większego. Czy lepszy tablet czy może remont pokoju. Dziewczynka w tym roku idzie do szkoły.
        Czasu na kombinację było niestety zbyt mało, niecała dobauncertain
        • mmala6 Re: Co kupić 7 latce za 360zł... 30.08.13, 19:07
          rillia napisała:

>
          > Przyznam, że po długiej konferencji z rodzicami dziewczynki zdecydowałam się ku
          > pić drobiazg (puzzle trójwymiarowe piankowe kucyki) a kwotę 300zł przekazać rod
          > zicom na coś większego. Czy lepszy tablet czy może remont pokoju. Dziewczynka w
          > tym roku idzie do szkoły.

Ciekawa jestem z jakiej okazji ten prezent, urodziny? bo suma spora jak na nie-rodzica. Założę się, że młoda 'ma wszystko' ale takich puzzli nie i się ucieszyła. Po co więc wymyślać prezenty typu tablet czy aparat fotowink
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka