Dodaj do ulubionych

EMPIK rabat 15% na pakiety podręczników I-III

28.06.13, 12:07
www.empik.com/podreczniki-szkolne?kwnazwa=podreczniki&kwinfo=billboard&bannerId=4084
myslę że wato wyróznic wątkiem mozna jeszcze zapłacic punktami
Edytor zaawansowany
  • blankaz 28.06.13, 12:29
    Trzeba uważać na wydania.
    Ja szukam pakietu Oto ja i ten akurat jest w Empiku wg opisu w wersji bez zajęć komputerowych, a ja potrzebuję z nimi. Szkoda, że nie podają numerów dopuszczeń, byłoby łatwiej sprawdzić, czy to jest dobre wydanie (nasza szkoła podaje właśnie numer dopuszczenia przy każdym podręczniku).
  • mama_amelii 28.06.13, 13:05
    Ja tez musze kupić Oto ja z płytką,ale poczekam do sierpnia ,bo wtedy rabaty sa jeszcze lepszesmile
    --
    Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
    nie obleka tego faktu w słowa.
  • jowitka345 03.07.13, 19:41
    Zawsze w sierpniu sa taniej podręczniki?
    Bo ja się boję, że będzie drożej a nie będzie już czasu na szukanie gdzie taniej sad
  • anulajc 28.06.13, 14:13
    Ja też czekam w sierpniu zawsze jest taniej smile
  • tosieuda 28.06.13, 14:27
    też czekam do sierpnia
  • kasiadove 28.06.13, 14:33
    Dzięki zamówiłam angielski - wyszedł 10-15 zł mniej niż gdzie indziej.

Moja córka skończyła właśnie 1 kl "Oto ja" i w tamtym roku warto było kupić a raczej zamówić w lipcu, bo od sierpnia cena poszła w górę. W tym roku póki co najlepsza cenę znalałam w Gandalfie www.gandalf.com.pl/spx/oto+ja/ może ktoś ma lepszą?
    --
    pomocdlaleonka.pl/
  • noo_noo 28.06.13, 14:59
    mi angielski opłacało się kupić w smyku z kodem, który przysłali na maila, uprawniającym do -10% ------ info z maila: Aby skorzystać z 10% rabatu na podręczniki skorzystaj z kodu: FApoD
    Kod o id: FApoD będzie ważny do 30 czerwca 2013r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania zapasów.
  • blankaz 28.06.13, 21:10
    Do drugiej klasy? TU jest taniej niż w gandalfie, do tego wysyłka gratis od 95 zł.
  • blankaz 28.06.13, 21:11
    A sorry, gapa ze mnie, nie zauważyłam, że niedostępny smile
    Ale gdzies widziałam info, że pakiet do 2 klasy będzie po 20 lipca bodajże dopiero.
  • kamelia14 03.07.13, 19:04
    box oto ja z empiku zawiera zeszyt do zajęć komputerowych z płytą cd dziś odebrałam zamówienie z empiku kosztowało mnie 140 zł płaciłam punktami trochę jestem mega zadowolona!!!
    --
  • kr.kr 28.06.13, 15:28
    U mnie w szkole taniej o 2zl niz w empiku i mam pewnosc, ze wydanie bedzie to ktore powinno, bo jakies tam wymagania powypisywali, ktore trudno zrozumiec... Przesylka odpada jeszcze
  • pasik 04.07.13, 10:32
    śmiech na sali z takimi cenami. Empik pod ziemięsad
    --
    pozdrawiam.Pasik
    PUSZCZYKOWO MIASTO OGR_od_ÓW fotoblog
    Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły
  • asiakh 04.07.13, 10:40
    pasik napisała:

> śmiech na sali z takimi cenami. Empik pod ziemięsad

Nie uogólniaj !! zapewne niektóre sie opłaca a niektóre mniej.
    Mnie np box z empiku wyszedł najtaniej ze wszystkich księgarni i jestem bardzo zadowolona !
    Dla mnie Empik górą!! smile
  • slonko1335 04.07.13, 16:38
    Mój, znaczy córki box też najtaniej w empiku, zresztą juz niedostępny-rozszedł się jak ciepłe bułeczki. Przynajmniej jasna informacja była jaki jest rok wydania w przeciwieństwie do Gandalfu.
    --
    Sygnaturka się zgubiła....
  • jowitka345 04.07.13, 16:49
    Ale wiesz rok wydania może być 2013 a nr pozwolenia z 2012 roku.
    U mnie podają w spisie książek nr pozwolenia i ja szukam książek właśnie z tym konkretnym nr a spotkałam się właśnie, że np ten box z pozoleniem z 2012r. jest ok 15 zl tańszy a sprzedawcy piszą, że wydanie 2013 a nie podają nr pozwolenia i tym własnie sposobem sprzedają podręczniki z zeszłego roku chociaż wydrukowane ( wydane) w 2013 r.
    Trzeba dopytywać o nr pozwolenia.
  • slonko1335 04.07.13, 18:11
    Mam kupić wydanie z 2012 i są księgarnie gdzie takie wydanie konkretnie figuruje. Są też takie(najczęściej) w których jest jako rok wydania podany 2010 i 2009. W sierpniu będzie dodruk tego wydania z 2012 roku i będzie identyczny oczywiście choć z datą 2013-taką informację dostałam w wydawnictwie. Gandalf niestety nie ma ochoty na odpowiedź jaki jest rok wydania tego co u siebie sprzedają, dostałam także informację mailową, że numerem dopuszczenia także nie dysponują ale w sumie nie urządza mnie i tak. W empiku była informacja o dacie wydania zawarta w opisie i wiedziałam ,ze mają książki z 2012 którego szukam.
    --
    Sygnaturka się zgubiła....
  • kamelia14 21.08.13, 21:19
    Ale mi obniżka... Pakiet oto ja 255 zł. ..Jak
    Kupowałam u nich za 187 zł jak niżej pow
    ywali ceny jak z kosmosu i łaskę zrobili 20 _procent mają ludzi za idiotow...
  • arly_davids 22.08.13, 17:04
    Różnie to bywa, bo mi znajoma mówiła, że robiła rozeznanie na rynku i w końcu zamówiła z tą zniżką w empiku i biorąc pod uwagę ceny podręczników, to wyszło tanio za cały pakiet.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka