Dodaj do ulubionych

Nietypowe pytanie o Payback

22.07.13, 22:59
Mam zagwozdkę z Paybackiem i płatnością za zakupy. A mianowicie, chcę zamówić coś w Smyku, z odbiorem w Empiku (bo za przesyłkę chcą aż 12 zł). A jednocześnie chciałabym zapłacić za te zakupy punktami Payback. Jednak nie ma w smyk.com opcji przedpłaty za odbiór osobisty. Mogłabym więc wymienic punkty na kupon o odpowiedniej wartości. Tylko jaki powinnam wziąc kupon, do Empiku (bo tam odbiór), czy do Smyka (bo zakup na smyk.com)? Moze ktos z was miał podobny problem i jakos go rozwiązał?
Edytor zaawansowany
  • sinceramente 22.07.13, 23:17
    Ja w smyk.com mam ciągle dostępną opcję "odbiór w salonie Empik (płatność z góry)".
    Może to zależy, który salon?

--
    "Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść."
  • mima-mima 22.07.13, 23:37
    Ja tak robiłam, to było w maju; po skończonych zakupach była opcja "zapłać punktami" i wtedy pobierało mi punkty z konta payback, nie musiałam nic drukować. Do empiku poszłam tylko odebrac przesyłkę.
  • ciekawostka81 23.07.13, 08:33
    odbiór osobisty w empiku zakupów ze smyk.com jest możliwy w przypadku tylko mniejszych gabarytów, jeśli kupujesz w smyku coś dużego to może być tak, że nie pojawi ci się opcja odbioru osobistego; jeśli chodzi o payback to potwierdzam: kupujesz w smyk.com, na samym końcu transakcji pojawia się opcja zapłaty, wybierasz wtedy płatność pkt payback, albo np część zamówienia opłacasz paybackiem, a resztę normalnym przelewem, dasz sobie radę, system sam poprowadzi cię krok po kroku do finalizacji płatności
  • agni71 23.07.13, 10:53
    ciekawostka81, to nie pierwsze moje zakupy w smyk.com wink Gapą okazałam sie jednak straszną, bo wyświetlały mi się trzy wybierane przeze mnie wcześniej opcje zapłaty (kurier, poczta i empik z zapłata przy odbiorze). A ja nie wiem czemu założyłam, ze nie ma opcji "zapłata z góry" przy odbiorze osobistym. Dzięki za pomoc dziewczyny, bo juz strasznie kombinowałam, jak koń pod górkę wink
    Właśnie finalizuję zamówienie smile Zrobione!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka