• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Gdzie i o jakim stezeniu kupic miod Manuka? Dodaj do ulubionych

• 27.09.13, 06:06
    Zainteresowana watkiem o miodzie Manuka poczytalam sobie troszke i jestem zdeterminowana by dokonac zakupu tego miodu. Macie moze namiary na sprawdzonego sprzedawce, ktory sprzedaje pelnowartosciowy miod ?
    --
    Kamilka 17.03.2006
    Anetka 10.06.2008
    Edytor zaawansowany
    • 27.09.13, 08:22
      Ja kupiłam dopiero pierwszy słoik przez allegro i dostałam rabat 5% na następne zakupy. Strona sklepu to wiecejnizeko.pl . Kod rabatowy to UKIRTK, kod ważny do końca września. Mój pediatra twierdzi, że małym dzieciom wystarczy 100+, starsze jakoś koło 6 lat 250+, dorośli 400+.
      • 27.09.13, 11:35
        ja 5-latce podaję 400+ od miesiąca, wcześniej podawałam 250+, u nas jest potęzna różnica w ilości zachorowań na +, kupuję na stoiskach ze zdrową żywnością albo na miodymanuka.pl
        • 27.09.13, 12:50
          A cena 188 zł za pół litra tego 400+ dobra jest? Myślę o takim Na dole jest informacja o tych oznaczeniach miodów podawanych przez sklepy ( MGO-UMF), oglądałam na manuka medical te z oznaczeniami UMF i już sama nie wiem, na co patrzeć.
          • 27.09.13, 17:17
            Ja kupiłam 400 mgo dla 3 i 6 latki zakupiłam w sklepie zielarsko/medycznym stacjonarnie .

• 29.09.13, 13:55
      Ja kupuję najczęściej przez internet ten z oznaczeniem MGO. Zdarzyło mi się kupić raz w sklepie stacjonarnym, cena podobna. 400+ jest droższy, więc 500g to koszt właśnie około 200zł. Warto szukać promocji albo kodów rabatowych. Dla dzieci wystarczający będzie 250+.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.