Dodaj do ulubionych

ludzie chyba oszaleli

04.10.13, 19:12
chcialam kupic na all plaszczyk dla corki. no i szukam i szukam i spodobalo mi sie kilka. dodalam do obserwowanych(bo byla licytacja) iczekalam. wyobrazcie sobie ze jeszcze do konca aukcji 2 dni a plaszczyk kosztuje juz ponad 100 zł. jest to plaszczyk ze smyka. nowy kosztuje na stronie 110 zł. w sklepie pewnie 130. no szok!
Edytor zaawansowany
  • mamama56 04.10.13, 19:46
    Spójrz na Furbego, ludzie czasami za używanego bez gwarancji płacą wyżej niż za nowego.
    To mi logika, nie dołożyć tych 20zł i mieć nowego z gwarancją albo jeszcze przepłacić !
  • necia27 04.10.13, 19:57
    tez mnie to zastanawia, dlatego uwazam ze osoby które licytuja n a kilka dni przed to sa podstawione osoby ,
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kfo2v1upg.png
    Oliwia 23tc(*), Kacper 24tc(*)
  • edyta_32 04.10.13, 20:10
    Tak samo było latem z torbami z MoHITIO ,tymi morolowo-bezowymi z "paskiem" ze zlotego lańcuszka. W sklepie w normalnej cenie kosztowała 149 zl, w pewnym momencie z kupone fb mozna byłoją kupić za 100 zł. A na allegro schodziły jak widziałam od 220 zł do 260 zł . SZok.
    Ja kupiłam w sklepie za 149 zł, pochodziłam 2 m-ce i łańcuchy z oczek powychodziły ( a kamieni nie nosiłam) dałam do reklamacji i dostałam zwrot kasy, a kupić na allegro za 260 zl i potem szukać wiatru w polu . heheh
    --
    -----
    Mama CUDOWNEJ CÓRECZKI
    Julia 27.08.2009
  • edyta_32 04.10.13, 20:10
    tzn z MOHITO smile
    --
    -----
    Mama CUDOWNEJ CÓRECZKI
    Julia 27.08.2009
  • wzeta 04.10.13, 20:24
    Ja z kolei obserwowałam kurtkę z nexta, nowa około 160-170zł, zrezygnowałam jak cena przekroczyła 100zł, sprzedano za prawie 130, kurcze wolałabym już te kilka groszy dołożyć i nową kupić.
    Kiedyś sama sprzedawałam na lato sandały zeszłoroczne po młodym z adidasa, kolory super, kupiona za 85zł sprzedałam, aż się sama zdziwiłam za 74zł+ koszt wysyłki wyszło jakby ktoś nowe kupił, a te już jednak były używane i bez gwarancji, ludzie cen nie znają.
  • ivaz 04.10.13, 20:29
    oj tam oj tam, ja ostatnio sprzedałam kurtkę ze smyka za 160zł, a sama za nią zapłaciłam 69,90, dzieciak cały sezon śmigiał, w szoku byłam jak zobaczyłam ile osób licytowało.
  • mealady 04.10.13, 20:50
    Chyba wink Widziałam właśnie zakończoną aukcję z kurteczką Reserved za ponad 2 stówki. I tak się zastanawiam, czy u nich za nowe jest taka cena?
  • tosieuda 04.10.13, 21:35
    nie, u nich jest taka sama jak wszędzie,
    tylko sobie siedzą w domu w ciepełku, herbatkę piją,
    zobaczą ooo! dziecko ładnie ubrane,
    to mojemu też kupię tongue_out
    a do sklepu daleko, ubierać się trzeba, łazić i szukać eeee.....wink
  • patatajowa 04.10.13, 22:18
    ee tam,temat nie nowy, wychodzi co jakis czas wink allegro jest czasami nieprzewidywalne,a jak wstawisz jeszcze ładne zdjęcie i dodasz ze to jest kurteczka poszukiwana i do kompletu tongue_out to sukces murowany. ja ostatnio wystawiałam kombinezon i za głowe sie złapałam jak cene osiagnął w licytacji , ale głowa mnie nie boli z tego powodu wink
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/eoc914l14txtvlsn.png
  • 18lipcowa3 05.10.13, 13:27
    uzywane, buty, staniki nawet, pociązowe gadzety jak sprzedaję za dobra cenę to czesto wysyłam do pipidówek, czyli miasteczek i wsi gdzie nie ma centrów handlowych
    a nie każdy sklep ma rzeczy online chyba, prawda?

w szoku byłam jak za 70 zł sprzedałam używane adidasy, były mega znoszone, wyśmigane, wszysto było widać na foto ale sprzedałam wink
  • iwoniaw 07.10.13, 11:13
    Jeśli ktoś ma do CH pół dnia drogi i zero gwarancji, że akurat trafi na model w odpowiednim kolorze i rozmiarze, to woli przez internet kupić i wcale go drożej nie wyniesie.

--
    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
  • myszykiszkaa 05.10.13, 13:28
    Ja z kolei właśnie widziałam w tesco lalki MOnster hight catty noir za chyba 80 zł w promocji a na allegro widzę aukcję, w której 11 osób licytuje, 3 dni jeszcze do końca a cena już tera ponad 140zł ...
  • jestem-teraz 05.10.13, 14:24
    No to zobaczcie co się dzieje z kombinezonami Tchibo na Allegro - dokładnie te same co obecnie w sklepie są o 70 PLN droższe....a wystarczy kliknąć na Tchibo.pl i masz gwarancje i wszystko...i tez siedzisz w ciepełku i kawke popijasz i klikasz...
  • emma6666 05.10.13, 14:30
    Dobrze wiedzieć, muszę nową kurtkę od kombinezonu tchibo wystawić.
    --
    jeremiimamatestuja.blogspot.com/
  • zona.102 05.10.13, 14:45
    Kurtka to nie to samo co kombinezon
  • ktosco 05.10.13, 15:20
    Ludzie oszaleli ale większość niestety jest nieuczciwa. Licytowalam na allegro ( pani kupila pewnie na wyprzedaży w zeszłym roku)nowy kombinezon polecany na tym forum, nie Tchibo i nie H&M smile

Zostalam przelicytowana ale jakos nie ubolewałam bo nie dałabym tyle kasy, zwłaszcza ze nowy z rabatem z gazety mogę kupic za 240

Nastepnego dnia z rana dostaje maila czy nie chce tego kombinezonu za taka cene co ja wylicytowałam Na 100% aukcja była podbijana przez znajomych

Wzielam ten kombinezon ,jak dotarl nie wiem jak ta pani, to zrobila wpakowala go w koperte mini a do tego ma potworny zapach plesni, tak to jest zaoszdzedzilam trochę pieniędzy a co tego mam teraz małego smroda no ale przecież jest nowy wink
  • anda01 05.10.13, 15:32
    Zachęcona cenami o jaich piszecie wystawiłam wczoraj kurtkę narciarską po synu.Po 10 h sprzedała się za 120 zł smile Kurtka w sklepie kosztowała 269 zł ale ja miałam jakieś rabaty więc zapłaciłam za nią 159 więc z ceny uzyskanej na All jestem mega zadowolona smile
  • pelasia_0 05.10.13, 16:53
    Fakt, w tym roku wszystko się sprzedaje i to w bardzo dobrych cenach. Wszystkie używane rzeczy za wyjątkiem jednej sprzedałam w cenie zakupu, albo drożej. Najbardziej jestem zadowolona z ceny jaką osiągnął kombinezon smile
  • leneczkaz 05.10.13, 20:25
    Ja kalosze córci kupiłam za 150zł, nosiła je ona pół roku i za 200 sprzedałam.
    Aż mi głupio było O_o

--
    www.makoweczki.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka