• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Jacht Lego Friends - gdzie najtaniej?

• 17.10.13, 15:51
    Jak myślicie, czy jest szansa kupić jeszcze przed świętami jacht lego Friends 41015 za mniej niż 215 zł? W supermarketach w ogóle nie widziałam tego zestawu, mimo że niby nowość ... Czekać na ewentualne "zatowarowanie" w marketach i oferty świąteczne czy kupić już teraz za te 215 zł?
    Na Allegro ceny > 230 zł (bez dostawy) ...
    Edytor zaawansowany
    • 17.10.13, 16:27
      Gdzie jest teraz za 215?

--
      miśki letnie
      miśki jesienne
      • 17.10.13, 17:09
        W merlinie po wpisaniu kodu Claudia2013 wychodzi 215,20 zł (ja akurat korzystam z odbioru osobistego, dlatego to mój całkowity koszt). Uważacie że to korzystna oferta?
        • 17.10.13, 18:15
          Dla mnie to korzystna cena i zamówiłam w Merlinie właśnie. A patrzyłas w pinkorblue? Tam z kolei ostatnio był najtaniej obóz jeździecki Friends (z rabatem -30 zł, bodajze, info bylo na ich stronie startowej).
    • 17.10.13, 21:10
      moim zdaniem najtaniej wyjdzie w Redcoon
      www.redcoon.pl/B469429-LEGO-41015-Friends_Friends?refId=ceneo
      do 31.10 działa kod na -25zł: PLKWV2GG6VWBS4 min.zamówienie 150zł
      do końca roku działa kod na -25zł: PLKR11ZTIU5EI5 min.zamówienie 100zł

na dzień dzisiejszy życzą sobie 17,99 za wysyłkę, ale trzeba patrzeć, czasem zdarzają się akcje typu: free wysyłkasmile

ps.przed kliknięciem "zamawiam" lepiej zadzwonić do nich i zapytać czy mają towar na stanie (coby potem nie było morza łez, że coś miało dojść na czas, a nie doszło)
      • 18.10.13, 09:40
        Dzięki za info o nowych rabatach, pewnie jeszcze wykorzystam przed świętami smile Sprawdziłam na stronie paybacka (w ofertach sklepów), że mają obecnie darmową dostawę , ale tylko na książki. Zamówiłam zatem na merlinie i mam już info o odbiorze, cena 215 zł wydaje się być OK.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.