• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

promod online

• 12.12.13, 10:09
    nie wiem czy to świeży nius, chyba nie wink ale jest juz promod online.plus promocja przy zakupie jednego artykułu drugi 50% taniej.nieprzecenione chyba tylko. do 18.12 ważne.
    no ja sie ciesze bo to jeden z moich ulubionych sklepów smile
    --
    http://www.ticker.7910.org/as1cOSo0g410000MTAwNjM2cHwzMThwfE1lcnkgS3Jpc21lcyAh.gif
    Edytor zaawansowany
    • 12.12.13, 10:36
      skoro to Twój ulubiony sklep to może pamiętasz kiedy w zeszłym roku zaczęli wyprzedaż? chciałam kupić jedną dość drogą rzecz (za drogą jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny żeby płacić regularnie) a miał to być prezent, więc nie wiem czy mogę liczyć na jakąś obniżkę jeszcze przed świętami czy raczej nie?
      • 12.12.13, 12:44
        ha! to też jeden z moich ulubionych,
        wydaje mi się, że przeceny były przed świętami,
        ale nie na wszystko
        • 12.12.13, 12:57
          Z tego co pamiętam zaczynały się 27 grudnia
    • 12.12.13, 13:02
      ja wczoraj po raz pierwszy kupowalam na stronie (bralam do sprawdzenia sukienke w roz 34) ale nie widzialam tej promocji drugi za pol ceny sad(
      szkoda ze w sklepach nie maja roz 34. glupio tak zamawiac a potem zwracac. strasznie tego nie lubie.

jak mi sie sukienka spodoba to ja zwroce i kupie w sklepie to moze sie "zalapie" na promocjesmile
      • 12.12.13, 13:05
        ta promocja wchodzi w koszyku z "automatu" ale na rzeczy nieprzecenione.
        a duze obnizki to po swietach.
        --
        http://www.ticker.7910.org/as1cOSo0g410000MTAwNjM2cHwzMThwfE1lcnkgS3Jpc21lcyAh.gif
        • 10.02.14, 19:10
          od 13 do 16.lutego online na hasło CZERWONY za dowolny zakup- 100 dodatkowych punktów -na karte. a w stacjonarnych promod za samą wizyte (ponoć) tez 100 pkt przy okazaniu czegokolwiek czerwonego wink
          robiłam tam zakupy w sobote i info troche inne dostałam-ze za samą wizyte z czymś czerwonym do dostania kupon zniżkowy na 20 zł. w sumie na jedno wychodzi ale jednak co innego. moze ktos ma info z innego sklepu niz rzeszowski? smile
          --
          *****************************************************************************Czytanie książek jest zajęciem żmudnym i męczącym.
          Psuje wzrok,odrywa od innych zajęć i nie wspiera wzrostu PKB. *****************************************************************************
          • 28.10.14, 14:32
            **Oferta obowiazuje od 27 pazdziernika do 10 listopada 2014r, w sklepach Promod na terenie Polski oraz na promod.pl. Klient otrzymuje znizke 60 pln przy zakupie plaszcza lub kurtki zimowej damskiej lub meskiej .

reszta z ** do doczytania na dole strony wink
            --
            **** Czytanie książek jest zajęciem żmudnym i męczącym.
            Psuje wzrok,odrywa od innych zajęć i nie wspiera wzrostu PKB ****
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.