Scholl express pedi - proszę o opinie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • jak w temacie.
    • "napaliłam się" po reklamie w tv wink ale cena nieco mnie ostudziła. zreszta i tak przed swietami w rosmanie wymiotło a nigdzie indziej nie mieli.
      tu masz ponad 700 opini smile
      www.amazon.co.uk/Scholl-Express-Pedi-Electrical-Remover/dp/B00BAZOXDE
    • www.google.pl/search?q=scholl+elektryczny+pilnik+do+pi%C4%99t&client=firefox-a&hs=leP&rls=org.mozilla:pl:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=NMzBUpqLOamO4gTGg4GQAQ&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1366&bih=598#facrc=_&imgdii=_&imgrc=XRQL59xTjPQHVM%3A%3B8H8RTrBXbUQ9IM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.scholl.com.pl%252Fgfx%252Fproducts%252Ftwarda_skora%252Fvelvet-medium.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.scholl.com.pl%252Fprodukty%252F%3B378%3B284
      ale linkiem zaziałam haha, ten mam, w rosmanie płaciłam 144 ziko, a te wkłądy zapasowe są cos koło 60 za dwie sztuki, kupiałam tesciowej na gwiazdkę, ptzetestowałam, zaraz poleciałam kupić sobie ( dostałam karte podarunkową) i juz moja mama zamówiła sobie na urodziny na stycznia, cena nieadetwatna do urzadzenia, ale to nowośc, no i scholl i naprawde fajne urządzenie... jest w rosmanie na zapleczu, trzeba poprosić panie, żeby przyniosły. ja polecam. ale może za jakiś czas będa podobne, tańsze. i wtedy i ta cena scholla spadnie.
    • czy to działa +/- jak frezarka u kosmetyczki?
    • Ja połasiłam się na ten school velvet smooth i w sumie to żałuję zakupu.
      Kupiłam urządzenie i 2 głowice. Fakt mam "problem" ze stopami i sporo tego u mnie narasta, po trzech użyciach po jakieś 10 minut jakoś nie widać większej różnicy. Może za wiele się spodziewałam.

Acha działa to na baterie, a nie na akumulator, niestety, chociaż ja cały czas "jadę" na bateriach dołączonych do zestawu, także nie jest źle.

Drugi raz bym nie kupiła.
      --
      Czasami tracę wiarę we wszystko co robię.
      Złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie.
      • Dodam jeszcze dość istotny szczegół - głośność. W czasie używania wydaje to coś nieprzyjemny dźwięk, który został już określony jako "krzywdzenie małych kotków" oraz "kwiczenie świnek" uncertain

--
        Jestem inna niż każda napotkana, i jak każda inna taka sama
      • Ja natomiast jestem bardzo zadowolona z tej tarki. Początkowo zastanawiałam się z powodu ceny, ale muszę przyznać, że moje stopy wyglądają po niej jak po wyjściu od kosmetyczki, tak więc jednak jakość do ceny jest zachwycająca.
        Za pierwszym razem użycie trwało dłużej, kilka minut, ale udało mi się pozbyć odcisków i zgrubień naskórka. Od drugiego użycia wystarcza mi kilkadziesiąt sekund, a stopy są gładkie przez prawie dwa tygodnie, także uważam to za pełen sukces. Z pewnością polecam, bo mnie samą efekty zadziwiły.
    • tylko biały.
      www.amazon.co.uk/Emjoi-8377202-Micro-Pedi-Man/dp/B00C9EZMBM/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1388477165&sr=8-5&keywords=emjoi+micro+pedi
      zasada działania ta sama. Jak kupowałam to scholl dopiero swój na rynek wprowadzał. Z mojego jestem zadowolona. Jedna uwaga- skóra nim traktowana musi być sucha jak wiór i nie można zbytnio do pięt przyciskać bo wtedy nie działa dokładnie.
      Tu masz innych marek jeszcze.
      www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_i_0_5?url=search-alias%3Daps&field-keywords=emjoi%20micro%20pedi&sprefix=emjoi%2Caps%2C802&rh=i%3Aaps%2Ck%3Aemjoi%20micro%20pedi
      --
      wink
    • ja tam z mojego velveta jestem zadowolona, ale fakt faktem "płacze" strasznie
      a ten w temacie to drogo w złótówkach w rosmanie wychodził?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.