Dodaj do ulubionych

suszarko-lokówka obrotowa

06.03.14, 13:32
wątki czytałam, internet wertowałam nie odnalazłam różnic za bardzo.
Zastaawiam się nad babylis brusing 1000 i rowenta
babyliss.pl/produkty/stylizacja-wlosow/loko-suszarki/2735e/
lokowki.pl/2013/11/18/lokowko-suszarka-rowenta-cf-9320-brush-activ/
głównie chodzi mi o odp która i dlaczego.
Opinie widze obie maja niezłe
Babyliss uzywalam raz i jest spoko
Ale zastanawiam sie która lepsza? Uzywac bede głównie jednej końcówki tej najwiekszej szczotki.
Chodiz mi o awaryjność i o to czy aby ktoras nie wkreca wlosów.
Babyliss widze moze miec tendencje
Edytor zaawansowany
  • 06.03.14, 17:41
    Mam (kolejna) Rowentę. Jestem bardzo zadowolona, używam zawsze na sucho, do nadania fryzurze kształtu. Teraz mam z jonizatoremwink Włosy są gładkie i błyszczące. Przygotowanie fryzury liczy się w minutach, do 5 max. Teraz mam krótsze włosy i to jest tylko kilka pociągnięć i włosy są ułożone.

Trzeba się nauczyć używać tak, żeby nie wkręcała. Ale to szybko się da smile
    --
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Jaskier, Pół wieku poezji
  • 06.03.14, 17:52
    Mam rowente to z linka.. jestem zadowolona.. fryzura sie szybko i ladnie uklada.. efekt taki jak "po wyjsciu od fryzjera" zastanawialam sie tez nad ta babylisa ale po naradzie ze znajoma ktora ma salon fryzjerski wybralam rowente ponoc duzo lepsza od babylisy...
  • 07.03.14, 20:54
    mam rowentę i polecam - suszę lekko wilgotne włosy,układanie trwa kilkanaście minut ( włosy za łopatki)
    --
    20+7+5+4
  • 07.03.14, 23:54
    Mogę się mylić ale byłam dziś w sklepie pooglądać, pomacac bo zakupie przez net. I ta babyliss jakoś ma przyjemniejsze dźwięki i taka się poreczniejsza wydaje. Najchętniej wyprobowaabym obie.
  • 08.03.14, 08:05
    To moze zgodnie z zasada gdzie dwoch sie bije, tam trzeci korzysta zakup philipsa big_grin.
    Ja wybieralam pomiedzy rowenta a philipsem. Babyliss dla mnie odpadla dosc szybko po przeczytaniu opinii w necie.
    Ostatecznie padlo na philipsa i jestem zadowolona.
    Jak dziewczyny wyzej pisaly chwile trwa nim sie opanuje obsluge, ale generalnie to bardzo fajny patent i polecam.

--
    http://emoticons4u.com/dressed/bek044.gif Mery 03.04.06 ~~~ http://emoticons4u.com/dressed/bek055.gif Kris 23.04.09
  • 12.03.14, 15:48
    Ja sie zastanawiam nad tymi?
    Znacie?

• 12.03.14, 15:55
    nie widac zdjec-wykryto spamsad
    Chodzi mi o modele
    Remington Volume & Curl AS7051, 129zl, z jonizacja
    lub
    Philips Salon Airstylist HP8651/00 za 99zl

Znacie?

• 13.03.14, 09:44
    no już zakupiłam jednak babylissa
    philips jak to philips ladnie wygląda główniesmile
    ta mi sie wydawała najdrozsza wiec mam nadzieje ze nie mylnie oeceniłam ze bedzie dobra.
    Aczkolwiek wiem ze głównie bede korzysta c zkońcówki z gruba szczotą.
    Jest fajna poreczna i odglos ma jakis mniej drazniacy niż remington, rowenta i philips. Przynajmniej tak mi sie wydawalo w sklepie.
    Wszystkie sie wydaja dosc plastikowe mam nadzieje ze sie nie rozleci zbyt szybkosmile

jej normalna cena widze jest 249 kupiłam za 177 wiec nie chcialo mi sie juz zbyt dlugo analizowac tego wydatku.
  • 13.03.14, 09:45
    pomóżciesmile
  • 13.03.14, 10:03
    Czy te lokówki bardzo niszczą włosy? Ja myje włosy codziennie, więc pewnie codzinnie bym używała, co prawda krótko i szybko (tak jak teraz zwykła suszarkę). Zupełnie nie znam tych nowych urządzeń. Jak miałam troche dłuższe włosy to uzywałam zwykłej szczotki i suszarki (trwało to chwile, bo robię to rano). Od jakiegoś czasu włosy miałam krótkie i wystarczyła tylko sama suszarka, bez szczotki. Już mi odrastają i zastanawiam się, czy nie zostawić dłuższych, ale wtedy już muszę je trochę ułożyć, żeby do wieczora wytrzymały.
  • 13.03.14, 12:44
    ja mam tak samo, też myje codziennie i póki co radze sobie zwykłą suszarką...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.