• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

jakie zegarki się teraz nosi? Dodaj do ulubionych

• 19.03.14, 21:04
    parę lat nie kupowałam, ale właśnie padł mi Atlantic i jestem ciekawa, co jest obecnie na topie.

a, o damskie mi chodzismile
    Edytor zaawansowany
    • 20.03.14, 09:45
      może coś ozdobnego i nietypowego? ja mam zegarek-bransoletke Ewa Saj: pl.dawanda.com/search?q=bransoletka+zegarek+ewa+saj
      cała moja żeńska część rodziny już takie nosi i koleżanki w pracy tez wink kupiłam też dodatkowe paski i jak mi się znudzi kolor, to sobie wymieniam.
      • 20.03.14, 10:17
        Przecież to jakaś straszna chińszczyzna bazarowa.
        • 20.03.14, 10:34
          No tak, bo zegarek musi koniecznie kosztować 700 zl, żeby można było go nosić? Rozumiem, że widziałaś te zegarki na żywo?
          Każdemu się podoba coś innego. A o gustach się nie dyskutuje.
          Autorka postu nie podała jakie konkretnie zegarki ją interesują, więc niech sama wybierze.
          Ja szukałam zegarka w sklepach z zegarkami i niestety nic nie przypadło mi do gustu. No chyba, ze kosztowało koło tysiąca zł. Więc stwierdziłam, że tyle kasy nie wydam.
          a te zegarki, które zalinkowałam są ładne, niedrogie i porządnie wyglądają. Na jak długo starczą? nie wiem, noszę od kilku miesięcy. Jak się zepsuje to zareklamuję albo kupię sobie coś innego. Niewiele stracę. A producentka ma swoją stronę internetowa ze swoją biżuterią i wcale nie uważam jej za tandetę www.ewasaj.com/. Może cześci sprawdza z Chin, ale kto teraz w Chinach nie produkuje?
          • 20.03.14, 16:45
            Autorka postu pisała jaki zegarek nosiła, więc raczej należy wziąć pod uwagę, że z zegarków porządnej firmy za kilka stów nie przeskoczy na chińczyka za kilka dolców.
            Zegarek nie musi koniecznie kosztować 700zł ale ja uważam, że noszenie takiego badziewia jest dobre dla nastolatek ewentualnie. Dorosła kobieta, o ile ją stać, to powinna mieć na reku coś porządniejszego. Torebka, buty, zegarek robią strój. Reszta może być tańsza.
        • 20.03.14, 11:02
          Nie wiem co sprzedają na bazarze, ale pełno takich zegarków na ebayu. W ofercie mają je głównie sprzedawcy z Azji w cenie około 4 euro, wysyłka free.

Być może z tymi zegarkami jest tak samo, jak z tym słynnym stolikiem z palety też z dawanda wink To chyba taka wylęgarnia sprytnych "twórców", którzy polują na ludzi snobujących się na rękodzieło.

--
          "Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść."
    • 20.03.14, 11:36
      może coś w męskim stylu jak ten : www.maxtime.pl/zegarek-atlantic-31365-41-25-seahunter-330.html
    • 20.03.14, 12:25
      Ja polecam zegarki Tissot, trwałe, solidne i piękne.
      • 20.03.14, 15:57
        ja nosze STAMPS
        • 20.03.14, 16:09
          Ja mam certinę na bransolecie, ale teraz kupiłabym zegarek z chronografem, tylko one są dosyć duże. I szukałabym na kauczuku, już bym nie chciała ani na pasku skórzanym ani na bransolecie. Atlantica nie wybrałam ze względu na wielkość, dla mnie za małe.
    • 20.03.14, 16:03
      Jeśli szukasz kolorowych to polecam zegarki swach. W cenie wygląd, jakość i trwałość smile
    • 20.03.14, 18:28
      Nie wiem jakie się nosi, ale ja kupiłam sobie taki:

http://i61.tinypic.com/73l7ie.jpg
      --
      http://i62.tinypic.com/oiu22t.jpg
      • 20.03.14, 18:33
        Ja mam stampsy
    • 20.03.14, 20:34
      Ja po 4 latach noszenia wielkiego chrono guessa z błyszczakami, przesiadłam się z dnia na dzień na klasyka w takim męskim stylu www.zegarek.net/zegarki/delbana/zegarek_delbana_52702.407.1.061.html Jest niewiarygodnie lekki i ma szkiełko szafirowe jak Tossot. Dla mnie to b. ważne bo gapa jestem i ciągle o coś zahaczam. Złotko się aż tak nie świeci.
    • 20.03.14, 21:08
      nie wiem, czy na topie, ale właśnie do mnie leci zegarek firmy RADO z ceramiczną bransoletą. Biały ze złotymi wskazówkami.
      --
      Tak walczę ze złem
      A zło rośnie we mnie z każdym dniem
    • 20.03.14, 21:14
      Najlepiej nosi się klasyka , do wyboru do koloru. Od jakiegos czasu modne sa tez zegarki w stylu boyfriend , np cos takiego
      zegarownia.pl/zegarek-damski-fossil-flight-stainless-steel-ch2769
      • 20.03.14, 22:03
        A ja kocham swojego atlantica worldmaster, ktoremu stuknelo juz 19 lat. W miedzyczasie kupilam kilka tanich chinskich plastikow-zegarkow, ktore mi sie znudzily, przestaly byc modne i walaja sie po katach. Najlepsza jest klasyka.
    • 20.03.14, 22:04
      Ja nie wiem co się nosi, ale ja mam wszystkie zegarki swatch. Niedrogie, fajne wzornictwo i kolory. Noszę je do pracy, nic się nie dzieje z nimi. Na lepsze okazje mam tissota. Chińszczyzny nie toleruję. Ceny 150-500 zł.
      • 20.03.14, 23:23
        Taka niespodzianka... Swatch jest produkowany w chinach... Sa to zegarki z nienaprawialnymi mechanizmami, choc mam dwa skiny w domu (takie cieniutkie) to swatcha wiecej nie kupie. Zbyt wiele problemow mialam z reklamacja Tissota i wymiana baterii w mezowej Certinie.
        Atlantic ma bardzo zachowawcze wzornictwo. Szukalam ostatnio pozlacanego, plaskiego zegarka na bransolecie z duza koperta bez chronografu czy multidaty. Atlantic, ktory wpadl mi w oko kosztowal 1000zl. Kuoilam wiec Fossil'a. Z marek, ktore mam (zegarki to moja slabosc...) Lorus (2szt), Fossil (juz 3 wink ), Seiko, Atlantic. Nic sie nie dzieje, a niektore z nich mam kilka lat. Mam tez 2-3 Casio i tez sa godne polecenia (niektore fajne modele w kolekcji sheen, ale przegieli z cenami. Ze sportowych polecam Casio Baby-G i G-Shocka. Te drugie niestety na mnie za wielkie, ale mam dwa baby g i nic sie nie dzieje smile
        --
        OLA 16/09/2007
        • 21.03.14, 20:41
          Otóż Droga Silje78 zegarki swatch nie są produkowane w Chinach. Cały mechanizm jest robiony w Szwajcarii. No i racja, że są one nienaprawialne, ale są też nie psujące. I dziwi mnie to, że miałaś problemy z reklamacją, widać sprzedawca nie do końca uczciwy.
          • 01.04.14, 16:46
            Swatch to chinszczyzna. Sprzedawca uczciwy byl do bolu. Serwis Swatch Group zniszczyl mi Tissota. Na tym polegal problem. Same zegarki Tissot sa bardzo dobrej jakosci natomiast dzialanie ich serwisu to nieporozumienie. Po trzech miesiacach walki dostalam nowy zegarek poniewaz moj, po ich naprawie nadawal sie do wyrzucenia. Co do niepsucia, tkwij w swoim przekonaniu. Moj kolega sprzedawal Swatcha i ma inne zdanie na ten temat... 30% zegarkow wracalo.
            --
            OLA 16/09/2007
    • 20.03.14, 22:18
      tak, o klasykę mi chodzi, zdecydowanie.
      Kolor chętnie biały lub srebrny
      cenowo przeciętnie, na pewno poniżej 1 tys. zł
      Jakbyście mogły powrzucać linki albo zdjęcia swoich typów to byłoby supersmile

Niestety, do Atlantica mam uraz i już nie wrócę do niegowink
      • 20.03.14, 22:56
        Poniżej tysiaka nie wrzucę, bo mi ost podobał się Tissot z kolekcji limitowanej urodzinowej, z diamencikami, za 3,5 wink Ale szybko mi przeszło, gdy zobaczyłam na żywo - ma szerokość prawie 1 cm, a ja przyzwyczajona do cienkiej i lekkiej koperty nie odnalazłam się w takiej kolumbrynie.
      • 20.03.14, 23:25
        Co sie stalo z Atlantic'kiem? Ja swojego Seacresta mam juz z 6 lat. Raz tylko baterie wymienialam. Za to maz ma chyba z r4 zegarki tej i jest bardzo zadowolny.
        --
        OLA 16/09/2007
    • 20.03.14, 23:14
      Zegarki w UK są duzó tańsze niż u nas, warto poszukać, zaznacz opcję darmowej dostawy (free super saver delivery) - tak jest jeśli kupujesz coś droższego niż 25 funtów. Mam kilka zegarków (fossil, folie folie, atlantic, omega, tchibo, tissot) czyli zupełny mix firm i zdecydowanie polecam marki zegarkowe mało popularne w PL a z fajnym wzornictwem. Niedawno kupiłam zegarek firmy Bulova (kiedyś dostępna marka w sklepach Swiss) świetnie się nosi i fajny klasyczny styl. Co do cen Bulovy to zegarek który w Polsce kosztuje 3 tysiace na amazon uk kosztuje 150 funtów... i nie jest to chińska podróbka wiec warto szukać na amazonie często są promocej zegarków smile
      A co do mody to chyba nadal modne są duże proste męskie na brazolecie - Tuskówna na blogu ostatnio reklamuje M.Kors'a mega złoty ale nawet fajny wzór smile
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdclb179qrgvkl.png
      • 20.03.14, 23:42
        a ja mam taki bardzo na niego zachorowałam kupiony w Polsce taniej www.loruswatches.co.uk/index.php/products/3597
        • 21.03.14, 22:28
          Nie wiem, jakie się nosi teraz. Ja noszę klasycznego Tissota, podobnego do tego zalinkowanego przez saszanasza
          Noszę go 15 lat smile Kiedyś mi upadł i trzeba było zrobić jakąś droższą naprawę. Poza tym bez zarzutu, tfu, tfu wink Wymieniam pasek co jakiś czas...
          • 21.03.14, 22:37
            Mój też w podobnym wieku, raz był na generalnym przeglądzie i tyle. Wkurza mnie tylko wymienianie paska i płacenie ok. 100 zł, dlatego chciałabym coś na bransoletce. Ost pan zegarmistrz powiedział, że takich mechanizmów już nie ma, jest niezawodny i żeby nie przyszło do głowy mi go wymieniać. Mam prosty, cienki, lekki, złoty kolor z brązowym paskiem. Elegancki i ponadczasowy.
            • 22.03.14, 06:42
              cos takiego:
              www.fossil.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=12052&langId=-1&catalogId=25005&categoryId=413585&cm_vc=413585&pn=&productId=22456535&imagePath=AM4509
              wcale nie jest taki ciezki jak sie obawialam na poczatkusmile
    • 22.03.14, 08:49
      ja mam taki i sobie chwale. inni tez chwala, najczesciej mezczyzni - nie wiem czemu...

m.wkruk.pl/product-pol-2315667-ZEGAREK-GUCCI-G-FRAME.html
    • 02.04.14, 09:31
      ja noszę taki:

http://www.demus-zegarki.pl/pol_pm_Zegarek-Fossil-Ladies-Dress-ES2830-14595_1.jpg
      --
      http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1678/1678485lypv1ewxry.gif
    • 02.04.14, 12:56
      Nie wiem co jest na topie, ale jak lubisz klasyczne to zerknij na doxę.
    • 02.04.14, 15:21
      Ja aktualnie poluję na duży, złoty zegarek - pasuje do wszystkiego i jest piękną ozdobą. Oczywiście nie jakiś ze świecidełkami za 20 zł z bazaru, bo takie wyglądają bardzo tandetnie. Szukam coś w stylu Michaela Korsa smile
    • 02.04.14, 19:01

Rolex.Zawsze na topie i dobra inwestycja.
      Z tanich to Michael Kors.

"Znasz mnie lepiej niż ja siebie? Widziałeś mnie na glebie?
      Znasz upadek i cierpienie? Znasz każde wydarzenie,
      Które miało wpływ na mnie? Znasz mnie lepiej niż ja klaunie?...
      Śmiejesz się,zgadnij,kto się będzie śmiał ostatni"
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.