Dodaj do ulubionych

Miasteczko Mamoko, która dla 2,5-latki?

28.11.14, 22:06
J.w.
Nie wiedziałam że są różne wersje, więc która dla 2,5 latki?
Edytor zaawansowany
  • lia 28.11.14, 22:11
    Z tych dużych to każda. Miasteczko (to zielone) jest "bazowe", Dawno temu w Mamoko to wersja ze smokami, księżniczami i rycerzami, a Mamoko 3000 jest "kosmiczne". Zależy czym sie Twoja dwulatka interesuje. Moja 1,5-latka uwielbiała dwa pierwsze, trzeciego nie mam. Te w mniejszym formacie - Mam oko na litery/liczby są bardziej dla starszych, ja sobie sama lubię poszukać 23 rzeczy na literkę K big_grin big_grin Ale moja dwuipółlatka tego nie ogarniała. Ponoć liczby prostsze, ale nie wiem czy już na ten wiek.
  • ciekawostka81 28.11.14, 23:34
    zaczęłabym od pierwszego wydania czyli "zielonego" Miasteczka Mamoko; jak młoda chwyci temat to kupisz kolejne. Jeśli chodzi o te mniejsze książeczki z tej serii to z literkami na mój gust za trudne dla 2,5latki, mam oko na liczby powinna ogarnąćsmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.