Dodaj do ulubionych

kaszmir @ C&A

06.01.15, 23:13
Do wyprzedazy dolozono troche nowych rzeczy i niektore swetry z kaszmiru maja swietne ceny.
Edytor zaawansowany
  • crakersowa 07.01.15, 17:34
    Jak się mają rozmiary Yesica , jeśli chodzi o swetry, golfy??? Kupowała , któraś z Pań??? Nie wiem, czy jeśli jestem w rozmiarze M, brać M, czy inny. Pomożecie???
  • kasiaszara 07.01.15, 17:54
    ja przeważnie noszę M, ale z Yessici biorę zawsze S smile
    --
    "Wolność kocham i rozumiem
    Wolności oddać nie umiem."
  • niektorymodbija 07.01.15, 19:26
    ją również rozmiar mniej. i dzięki za info!
  • crakersowa 07.01.15, 19:29
    dziękuję
  • gaga-sie 07.01.15, 20:15
    Ja też brałam mniejsze. I te swetry całkiem dobrze się noszą, a moim ulubionym szalikiem jest cieplutki i miły kaszmirowy komin z c&a.
  • a-e-p 07.01.15, 20:47
    Dziekuje za info. Szkoda ze sa tylko golfy (niestety nie nosze) bo ceny rewelacyjne, a kaszmir kocham...

A macie moze ich czapke beanie? Duza jest (coś a la beret), czy obcisła?
  • agni71 07.01.15, 20:58
    cieniutkie i przylegające
  • gaga-sie 16.01.15, 20:20
    Może komuś się przyda: zamówiłam taki www.c-and-a.com/pl/pl/shop/kobiety/nasze-propozycje-dla-kobiet/kaszmir/100-kaszmiru/sweter-127397.html w jasnoszarym kolorze, rozmiar XS. Noszę zwykle ubrania S, ten sweter jest na mnie luźniejszy, troszkę dłuższy, taki do spodni rurek akurat, ale przestrzegam, że wypada naprawdę wiekszy.
    Mam też ten www.c-and-a.com/pl/pl/shop/kobiety/swetry-i-kardigany/wszystkie-swetry-i-kardigany/sweter-127982.html w rozmiarze S ( tez jaśniutki szary), rozmiar zbliżony do tamtej XS (bardziej taliowany) - takie większe S.
  • a-e-p 17.01.15, 12:07
    Ja mam wszystkie kolory (granat, szary jasny, braz) z tego drugiego linku. Wypadaja rozmiar wieksze niz metka, sa super, szczególnie w cenie 59zł. Czapki beanie tez super, czarna od razu zabrał mi mąż smile

Fankom kaszmiru polecam tez zajrzec na Promod, swetry w cenie ok 140zł, ale kaszmir jest o wiele lepszej jakosci, tj. grubsza nitka i bardziej miekka. Radze kupowac rozmiar mniejsze, jesli nie chcecie mieć fasonu oversize.
  • patatajowa 17.01.15, 12:41
    w temacie kaszmiru-mam z benettona dwa kardigany-te z dodatkiem-rozpinane-cudne i ciepłe.niestety pierwszy nie przezył próby prania,z M-ki zrobił sie rozmiar na 4-latke.
    drugi na razie nie noszony bo nie chce mi sie prac go recznie wink
    czy te z ca czy promodu pierzecie recznie, czyscicie chemicznie czy da sie uprac w płynie na delikatnym ?
    --
    http://lpmm.lilypie.com/OeCAp1.png http://lpmm.lilypie.com/UhU9p1.png
  • gaga-sie 17.01.15, 12:45
    Mam też z ubiegłego roku, piorę ręcznie w płynie, wyciskam i rozwieszam ( być może powinno się rozkładać, ale mi się nie chce). Nic się nie dzieje. Tegorocznych jeszcze nie prałam, bo dopiero dotarły, ale myślę, ze to to samo.
  • a-e-p 17.01.15, 12:51
    Wiekszosc kaszmirów, wełne merynosa, alpake piore w pralce (z lenistwa) na programie do wełny, w zimnej wodzie czyli mniej niz 30stopni. Swetry słuza mi latami. Wełna nie lubi zadnych zmian temperatur kiedy np. po recznym praniu zaczyna sie płukać. Co drozsze egzemplarze piore recznie, tez w zimnej wodzie i spr czy temperatura wody do prania jest taka sama jak kiedy płuczę. Susze zawsze na płasko z dala od zródeł ciepła. Jedyny minus trzeba zwracac uwage zeby nie sprowadzic do domu mole, ktore uwielbiaja kaszmir.
  • a-e-p 17.01.15, 12:54
    No i nie uzywam proszków ale płynów do wełny np Woolite.

W zeszłym roku przez przypadek wrzuciłam szary kardigan na 40 stopni i nie pomogły żadne cudowne metody odfilcowania... Nadawał sie do kosza, tzn dzieci uszyły sobie z niego pacynke.
  • patatajowa 17.01.15, 14:37
    nie no, ja tez uzywam woolite, piore na programie do wełny.pranie rzeczy wełnianych i z dodatkami wełny robie jak mi sie zbierze wiecej -oddzielnie. tylko na cały wsad takiego prania nic sie zadnemu ciuchowi nie stało z wyjatkiem własnie tego kardigana z benettona.
    --
    http://lpmm.lilypie.com/OeCAp1.png http://lpmm.lilypie.com/UhU9p1.png
  • krotanna 17.01.15, 15:53
    ktoś podrzuci linka do kaszmirowych kominów? będę wdzięczna smile
  • edie70 17.01.15, 20:59
    komin
    do kompletu rekawiczki i czapka smile
  • gaga-sie 17.01.15, 21:11
    Polecam ten komin, ma taki rozmiar, że po dwukrotnym zawinięciu akurat układa się na szyi. Uwielbiam go i nie wiem, jak mogłam bez niego wcześniej żyćwink
  • krotanna 17.01.15, 22:35
    Dzięki. A linka do rękawiczek też mogę poprosić?
  • edie70 17.01.15, 23:47
    proszę bardzo smile
    rękawiczki
    prawie codziennie są dostępne wink
  • krotanna 18.01.15, 09:42
    a dziękować, dziękować smile
  • agni71 18.01.15, 11:34
    >czy te z ca czy promodu pierzecie recznie, czyscicie chemicznie czy da sie uprac w płynie na delikatnym ?

kaszmiry z C&A piorę na programie dla wełny, w 30%, 600 obrotów, w proszku do prania.
  • edie70 18.01.15, 12:28
    jw, tylko w plynie lub kapsulkach

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka