Dodaj do ulubionych

Poszukuje sandałków r. 19-20 najchętniej ECCO ?

30.01.15, 15:07
Pomału poszukuję sandałków dla synka. Teraz ma wprawdzie 8 miesięcy, ale w maju kończy roczek więc pewnie pomału zacznie chodzić, bez sandałków się nie obejdzie.
Może ktoś natknął się gdzieś na sandałki rozmiar myślę, że 19 lub 20 w fajnej cenie. Najchętniej ECCO teraz mały ma 18 Primigi, nie chodzi oczywiście jeszcze a stwierdziłam, że jak mam kupić zwykłe szmaciane za 40-50 zł to wolę skórzane za 50, a denerwowało mnie jak co chwilę ktoś mówił "a On nie ma butków", dodam, że dziecko miało wtedy 3-4 miesiące więc nie widziałam takiej potrzeby. Te primigi mają dość sztywną podeszwę więc do chodzenia wolała bym Ecco bo są bardziej miękkie. Z góry dziękuję za podpowiedzi ma nadzieję, że ude się coś kupić poniżej 100 zł.smile
Edytor zaawansowany
  • patatajowa 30.01.15, 16:04
    outlet-online.pl/pl/obuwie-ecco/dzieci.html?dir=asc&order=price
    --
    http://lpmm.lilypie.com/OeCAp1.png http://lpmm.lilypie.com/UhU9p1.png
  • emma6666 30.01.15, 17:43
    1. Ecco poniżej stówy to raczej okazja roku, a za 50 zł to myślę że nierealne, chyba że używane.
    2. Sandały tej marki dla maluchów wcale nie są rewelacyjne, o niebo lepsze są superfit np. rocky.
  • bogna_78 30.01.15, 19:15
    ...albo Elefanteny - wg mnie rewelacyjne na pierwsze kroki. Ecco przy nich sztywne jak buty narciarskie
  • patatajowa 30.01.15, 19:58
    aha , teraz doczytałam ze autorka watku chce nowe skórzane ecco za 50 zł. ja też chce wink
    no i tez jestem zdania ze sa lepsze buty jako pierwsze -chociazby przecudnie i mięciuteńkie clarks ale tez nierealne ponizej stówy.raczej.
    --
    http://lpmm.lilypie.com/OeCAp1.png http://lpmm.lilypie.com/UhU9p1.png
  • emma6666 30.01.15, 20:26
    O właśnie, elefanteny. Albo emele.
    Z ecco to ja tylko mimici przerabiam (już czwartą parę), sandały mnie nie zachwyciły właśnie elastycznością podeszwy, biomy mi się nie podobają, o zimówkach za dużo złych opinii krąży.
  • mima14 30.01.15, 20:37
    Na pierwsze kroki polecam te outlet-online.pl/pl/obuwie-ecco/dzieci/buciki-dzieciece-ecco-75250101139-z-serii-biom-lite-infants-medieval-bliss.html , są leciutkie i bardzo miękkie.
  • smg5 30.01.15, 20:34
    ecco dla Maluchów broni się teraz linią biom, są rewelacyjne miękkie i lekkie nabylam takie dla mojego Roczniaka, no ale Superfity obowiązkowo też mamy, sprawdziły nam się przy pierwszym dziecku. Ja kupowałam sandalki przed zimą, wtedy znalazłam Superfit poniżej 100 zł, ale Ecco biom już za 120, teraz już raczej jest drożej, może takie ? Mniejsze są na Zalando.
    www.mivo.pl/product-pol-8430-Freddy-Niebieskie-Nubukowe-Sandaly-Dzieciece-2-00136-91.html?utm_source=shopalike&utm_medium=cpc&shopalike_cpc=1
  • jualama3 30.01.15, 20:40
    Dziękuję za podpowiedzi i proszę i więcej. Sandałków szukam w cenie do 100 zł, za 50 to udało mi się kupić primigi nowe na allegro. Dziękują za propozycje, bo powiem szczerze że Elefantów i superfitów nigdy nie miałam w ręce i nie wiedziałam jaką mają podeszwę.
  • emma6666 30.01.15, 20:59
    elefanteny są w deichmannie
  • mia_siochi 30.01.15, 21:08
    Mogę napisac do Ciebie na priv? Bo widzę że mnie wycięli wink Chyba że przeczytałaś mojego posta i nie jesteś zainteresowana smile
    --
    Z tego co wiem to faceci się żenią, głównie dla seksu i dla usług, seks to sprawa na krótko, usługi do śmierci.
    (by abdaba)
  • szczesliwaczworka 31.01.15, 14:21
    Nie wiem skad jestes i czy masz jakies outlety ecco u siebie ale ja w tamtym roku kupowalam w kwietniu (byly tylko rozmiary 18-21) w outlecie ecco za 49,9 zl smile wiec cena jak najbardziej realna, tylko jak stacjonarnie to moze wlasnie za troche

--
    Pierwsze szczęście 25.12.2009
    Drugie szczęście 25.06.2013
  • tweety_28 30.01.15, 21:11
    Trochę czasu minęło, od kiedy córka była na etapie pierwszych butów, ale my zrezygnowaliśmy z sandałków na rzecz najbardziej dziurkowanych butów Gucio . Niestety z tego co widzę, od tamtego czasu mocno podrożały, ale poczytaj na ich temat może się jednak skusisz. U nas sprawdziły się genialnie, a i odsprzedawały się potem super smile
  • mirtillo1983 31.01.15, 19:10
    Tanie butki firm ecco polecam outlety stacjonarne i sklepy typu riccardo.pl zalando.pl z różnymi kodami promocjami (kupiłam ecco biom sandały 125zł a zimowe snowride za 135zł smile)
    Butki primigi superfit naturino tanie są w tk maxx za superfity sandalki cena sklepowa 250zł internetowa 200zł zapłaciłam 80zł, za botki primigi 49zł smile
    Clarksy kupiłam np na allegro.pl za 70zł ktoś handlował z uk z przecen a raz Pani nie trafiła z rozmiarem smile
    Generalnie ja wychodzę z założenia że buty kupuje do 100zł (150zł zimowe) chyba że wpadną w oko to max 120-130zł wink

Myślę że spokojnie Pani znajdzie zwłaszcza że rozmiary 19-20 często są w bardzo dobrych cenach.

Pozostałe sklepy z mojej listy smile to mivo.pl cozyshoes.pl paradopary.pl i outlety ecco smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka