Dodaj do ulubionych

Smyk wycofuje się z płatności pkt Payback

12.03.15, 09:24
Info ze strony:

Komunikat specjalny
Uprzejmie informujemy, iż od dnia 13 kwietnia 2015 r. zaprzestajemy przyjmowania płatności punktami PAYBACK w smyk.com
zgodnie z §7 ust. 10 Regulaminu Sklepu Internetowego smyk.com.
Zapraszamy do wykorzystania posiadanych punktów w Sklepie Internetowym empik.com. Mamy nadzieję, że coraz bogatsza oferta empik.com – w tym rozbudowana kategoria
„Dziecko” -pozwoli Państwu na udane zakupy i wykorzystanie zgromadzonych punktów.

Pozdrawiamy
zespół smyk.com

--
Tygrysek - VII 2009
Króliczek - V 2014
Obserwuj wątek
      • magdalenca78 Re: Smyk wycofuje się z płatności pkt Payback 12.03.15, 10:40
        Szybko coś kup, jeśli potrzebujesz wink Można też chyba połączyć środki i wykorzystać je w empiku, ale pewna nie jestem, nie robiłam tego nigdy.
        Możesz też spróbować poprosić o zwrot na kartę payback - ja tak jakiś czas temu zrobiłam. Złożyłam zamówienie, zapłaciłam punktami, po czym od razu tego samego dnia anulowali moje zamówienie, bo jednak towaru nie było. Przy czym automatycznie doładowali moje konto w Smyku tymi punktami, które pobrali. Wkurzyłam się, poczytałam regulamin, gdzie stoi, że klient ma wybór, czy w takiej sytuacji punkty wracają na kartę czy są zamrożone w "twoich środkach". Pisałam do DOK w tej sprawie, ostatecznie punkty odzyskałam, ale trwało to w sumie 2 miesiące!!! Najpierw o sprawie zapomniałam, a potem, jak się zorientowałam, że wciąż tego nei zrobili, musiałam się kilkakrotnie przypominać i "kopać z koniec", na moje maila ciągle otrzymywałam odpowiedzi o tym, że moja sprawa została przekazana do odpowiedniego działu itp.itd. ale nic się nie działo.
        --
        Tygrysek - VII 2009
        Króliczek - V 2014
        • dialam Re: Smyk wycofuje się z płatności pkt Payback 12.03.15, 19:37
          a powiedz, zasypywałaś ich mailami w tej sprawie? ja z nimi walczę od końca stycznia (też ni z gruszki ni z pietruszki mi dali zwrot na konto w sklepie, oczywiście regulaminu nie muszą przestrzegać, bo to osoba na wyższym stanowisku stwierdziła, że taki a nie inny zwrot dostanę i weź tu się kop z koniem..), 12go lutego w końcu zaproponowali mi zwrot na kartę payback i upominek w ramach przeprosin, oczywiście ani jednego, ani drugiego do dziś nie dostałam, przestali też odpisywać na maile (i tak ciągle ta sama śpiewka była jak u ciebie - że do odpowiedniego działu dali, że nie mogą nic więcej zrobić/sprawdzić etc.) - już nie wiem jak od nich wyegzekwować ten zwrot.. środków w sklepie nie chcę , bo szybciej ten sklep padnie niż coś kupię, a na siłę kupować nie będę. wogóle rzygać się chce od tej korespondencji z nimi - co za podejście do klienta, afera o kilkadziesiąt złotych. rozumiem, że w ten sposób się finansują w obliczu rychłego bankructwa - ludzie płacą kartą płatniczą a potem im na konto sklepowe przelewają..
          • magdalenca78 Re: Smyk wycofuje się z płatności pkt Payback 12.03.15, 19:53
            Tak, byłam upierdliwa smile Odpisali mi w końcu, że "zwrot należności został wykonany. Punkty
            Payback zobaczy Pani na swoim koncie po 45 dniach od daty zlecenia.
            Możliwość ich wykorzystania będzie dopiero po tym terminie.
            W tej chwili spawa jest przekazana do Payback i oczekuje na doładowanie
            punktów z ich strony.".

Upewnij się, ze wykonali to zlecenie, bo może tak, ale jeszcze nie widać tego na twojej karcie payback?

--
            Tygrysek - VII 2009
            Króliczek - V 2014
            • dialam Re: Smyk wycofuje się z płatności pkt Payback 12.03.15, 20:25
              no napisałam im już prawie miesiąc temu, żeby potwierdzili, że przelali te punkty, to babka odpisała, że nie może wysłać potwierdzenia i że będzie wysłane na początku kolejnego tygodnia, już chyba minęły 2 tygodnie i nic nie widzę, a na maile już nie odpisują wink
    • olesia301 Re: Smyk wycofuje się z płatności pkt Payback 12.03.15, 12:11
      Ja mam taki problem - mam 10 zl u nich na koncie, nijak nie mogę wykorzystać
      Nawet chciałam przy okazji zakupów zapłacić, ale ciągle jest napisane, że brakuje mi punktów.
      O co kaman?
      Mam na payback zablokowane, chcę je z powrotem na kartę, jak nie mogę ich u nich wykorzystać.

--
      charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=26528032
      • magdalenca78 Re: Smyk wycofuje się z płatności pkt Payback 12.03.15, 14:48
        Rozumiem, że została ci jakaś resztka punktów po zakupach na koncie? Nie wiem, czy oddadzą, poczytaj regulamin i napisz do DOK:
        www.smyk.com/regulamin
        § 7 pkt 4 e:
        Klient nie ma możliwości ponownej zmiany środków zgromadzonych w zakładce „Twoje środki” na punkty PAYBACK, operacja zamiany punktów jest nieodwracalna, jednakże w przypadku gdy zamówienie bezpośrednio opłacone punktami PAYBACK zostało anulowane, została uznana reklamacja tak zakupionego produktu lub Klient odstąpił od umowy tak zakupionego produktu, zwrot środków będzie dokonany w formie Ekarty Prezentowej lub w formie środków zgromadzonych w zakładce „Twoje środki” na koncie Klienta lub w formie zwrotu odpowiedniej ilości punktów PAYBACK, w zależności od wyboru Klienta

Co do zapłaty punktami mają z tym problem, sama chciałam kupić coś u nich, zapłacić częściowo payback a kilka zł dopłacić przelewem - nie udało się. Do tej pory (2 tyg.?) nie otrzymałam odp z DOK, a oczywiście problem został przekazany do "odpowiedniego działu". Moje zamówienie jako nieopłacone zostało w międzyczasie anulowane, a ja złożyłam je ponownie i opłaciłam całość przelewem crying Gdyby nie to, ze kupowałam 2 rzeczy i nie opłacało mi się kupić ich na allegro (musiałabym każdą z nich osobno + 2 opłaty za przesyłkę), to bym ich olała, już mam dość Smyka, za każdym razem jakieś przejścia są z zakupami - a to nie ma towaru, a to terminu realizacji nie dotrzymują (napisane, że towar na stanie, wysyłka w 24 h, a okazuje się, ze dopiero od dostawcy ściągają)...
        --
        Tygrysek - VII 2009
        Króliczek - V 2014

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka