Dodaj do ulubionych

Czy ktoś ma takie książki?

25.05.15, 18:53
Kurczę, weszłam na tego arosa jak kupowałam Narnię i wsiąkłam. Rabat 35% wygląda zachęcająco, no i niestety kupiłam kilka książek dla córki, ale jeszcze dwie mnie gryzą i ochotę mam na nie przeokropną. A cena kusi.
Pierwsza
aros.pl/ksiazka/anatomia-farmyDruga
aros.pl/ksiazka/pod-ziemia-pod-woda
Nie widziałam na żywo, nie za dziecinne dla dziewięciolatki? Szczególnie ta farma? Mapy Mizelińskich u nas w ciągłym ruchu, zastanawiam się ,czy ta nowa też taka fajna?
Ma któraś z Was te książki? Albo chociaż widziała?
Obserwuj wątek
    • cyber-szuja Re: Czy ktoś ma takie książki? 25.05.15, 19:39
      Kupiłam Pod ziemią, pod wodą dla prawie siedmiolatka i jest naprawdę świetna! Taniej jest w księgarni "nieprzeczytane"
      Na stronie wydawnictwa Dwie Siostry znajdziesz skan trzech stron, może one pomogą Ci podjąć decyzję. Dla mnie rewelacyjna książka!
    • izryn Re: Czy ktoś ma takie książki? 25.05.15, 20:13
      Kupiłam "Pod ziemią pod wodą" dla 5,5 latka na Dzień Dziecka, obejrzała córka która ma 10 lat i bardzo jej się spodobała ta książka. Jest w podobnym stylu jak Mapy.
      --
      Iza
      Maja (03.03.2005)
      Mikołaj (03.10.2009)
    • miss.didi Re: Czy ktoś ma takie książki? 25.05.15, 22:39
      Pod ziemią/Pod wodą już czeka na mnie na poczciewink Przejrzałam zdjęcia na stronie 2sióstr, na fb i na stronie hipopotamstudio i wiedziałam że muszę ją miećbig_grin (ee, to znaczy syn musi ;P)
      Format jest genialny, syn uwielbia nosić Mapy do przedszkola, a z jego opowieści wynika że często do oglądania przyłącza się któraś z pań przedszkolanek smile mam nadzieję że nowa książka będzie równie ciekawa smile
    • dixi Re: Czy ktoś ma takie książki? 26.05.15, 08:38
      ja dziś będę odbierać "Pod ziemią, pod wodą", myslę że sie spodoba 10 -latkowi, to chyba książka dość uniwersalna wiekowo.
      Polecę jeszcze takie, nie są to nowości ale może ktoś nie zna, widzę że bardzo dobre ceny:
      aros.pl/ksiazka/ale-patent
      aros.pl/ksiazka/pionierzy-czyli-poczet-niewiarygodnie-pracowitych-polakow
      mamy obie, syn był zachwycony, ja też zresztą wink
      • sonrisa06 Re: Czy ktoś ma takie książki? 26.05.15, 10:13
        barbie09.07 napisała:

> Dodam tylko,że mnie też zaraziłyście zakupami w aros... Rzeczywiście ceny sporo
        > korzystniej wychodzą niż w merlinie i matrasie gdzie dotychczas kupowałam ksią
        > żki.

A daj spokój, siedzę już czwarty dzień w arosie wink akurat mam wolne i się delektuję wynajdowaniem książek smile tylko jakieś dofinansowanie by się przydało, bo mam już 28 pozycji w koszyku tongue_out (które z oczywistych względów nie zostaną na razie zrealizowane... buuu)
      • sonrisa06 Re: Czy ktoś ma takie książki? 26.05.15, 14:40
        Przyszło do mnie zamówienie. Piękne Opowieści z Narnii, które idą na prezent komunijny.
        Dom
        aros.pl/ksiazka/dom-6
        na który czaiłam się od dawna, ale ciągle odkładałam, bo mnie cena odstraszała. To była pierwsza książka z tego zamówienia, którą córka złapała w obroty. I długo, długo, oglądała, a potem razem oglądałyśmy, a potem jeszcze ja sama.
        Tajemnicze dziecko aros.pl/ksiazka/tajemnicze-dziecko
        to znów ja złapałam pierwsza, jeszcze nie wyciągnęłam dobrze z pudełka, a już zaczęłam czytać. Uwielbiam takie opowieści! Ciekawe, czy córce się spodoba.
        Bardzo podoba się jej to aros.pl/ksiazka/crictor-i-inne-niesamowite-stwory , mnie zresztą też, uwielbiam takie ilustracje.
        Poza tym przyszło "Amielia i Kuba", "Klub latających ciotek" - córka właśnie zaczęła to konsumować wink po dwóch rozdziałach mówi, że fajne. I jeszcze "Dom ośmiu tajemnic" nie wiem czy nie trochę na wyrost, bo to podobno lektura do 4 klasy.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka