Dodaj do ulubionych

Mojezakupy.net opinie?

• 26.10.16, 13:12
    Ludzie, ludziska, dajcie spokój... Czy nie wyczuwacie, ze attle z was pokpiwa??? To żaden pracownik, ale hmmm...troll/forumowicz, który was wkręca. A wy sami sie ośmieszacie.
  • 26.10.16, 13:13
    Muszę powiedzieć, ze nawet rozbawił mnie wpis o szkoleniu w Singapurze i wizytacji w fabryce Korsa. I wasze reakcje na niego.
  • 26.10.16, 19:57
    jakiś czas temu była tak samo działająca spółka, która nazywała się 66procent a potem retrobut przeciw nim już toczą się rozprawy sądowe i ponoć założycielami tamtych firm byli Polacy, którzy uciekli z kasą właśnie chyba do Singapuru więc może attle ma coś wspólnego z tamtymi oszustwami. attle was wystawia i ma z tego niezłą bekę a kasę wyciągajcie od nich najszybciej jak tylko się da choć w przypadku tamtych firm na początku co do niektórych przychodziły jakieś podróby chyba, że komentarze były fałszywe.
  • 27.10.16, 13:04
    trudno w to uwierzyć

--
    moje myśli to moje królestwo
  • 27.10.16, 13:25
    A ja dzięki temu forum odzyskałam pieniądze.W ciągu dwóch dni od zakupu ,odstąpiłam od umowy.Dostałam maila ,że przyjmują odstąpienie od umowy.Odpisałam im ,że żądam natychmiastowej wypłaty(w poniedziałek) a w środę dostałam zwrot.Dziękuję wszystkim ogromnie.
  • 29.10.16, 10:50
    Dołączam do grona szczęściarzy, którym zwrócili pieniądze. Również dzięki poradom z forum. Wczoraj wpłynęły na konto. Dziękuję wszystkim serdecznie.
  • 29.10.16, 14:17
    Zaraz bedzie wiecej zwrotów niz bylo zakupów.smile
  • 02.11.16, 08:59
    hej co trzeba zrobić by odzyskać pieniądze????ja złożyłam zamówienie ponad tydzień temu i nie mam pojęcia jak odzyskać kasę
  • 26.01.17, 16:44
    A można wiedzieć jakie trzeba mieć szczęście żeby odzyskać stracone pieniądze?
    danuta_ideal@poczta.onet.pl Danuta Góralczyk
  • 02.11.16, 08:57
    hej co trzeba zrobić by odzyskać pieniądze????ja złożyłam zamówienie ponad tydzień temu i nie mam pojęcia jak odzyskać kasę
  • 02.11.16, 22:18
    Najpierw wysłałam im maila Niniejszym oświadczam, iż odstępuję od umowy sprzedaży zawartej w dniu ....... 2016 r. za numerem zamówienia ........ oraz umowy sprzedaży zawartej w dniu ...... 2016 za numerem zamówienia .....

Wskazuję tym samym, iż wskutek odstąpienia od umowy, ta jest uważana za niezawartą, a strony są obowiązane do wzajemnego zwrotu świadczeń, w stanie niezmienionym. Wobec powyższego wnoszę o niezwłoczny zwrot ceny, zapłaconej przeze mnie za zamówione towary w łącznej wysokości ........zł na rachunek bankowy nr .........
    Jako konsument mam prawo do odstąpienia od umowy w każdym momencie i niezwłoczny zwrot kasy. ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEJ WPŁATY na moje konto !!!!!!! Jeśli nie otrzymam zwrotu do piątku tj.28.10.2016 składam wniosek do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa oraz do UOKIK i na Policje. Proszę pisać do nich nawet kilka razy dziennie.
  • 02.11.16, 22:19
    Poniżej wklejam Ci treść maila, jakiego wysłałam 9 dni po złożeniu zamówienia:

Powołując się na obowiązujące prawo polskie dotyczące zawierania umowy zakupu na odległość, a mówiące, iż konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni (Jest to tzw. prawo do namysłu, umożliwiające kupującemu zapoznanie się z towarem i rozważenie racjonalności zakupu)
    rezygnuję z zamówienia (Wkleiłam dane z maila potwierdzającego zamówienie)
    Zamówienie xxxxxxxxxx
    Złożone​go​ w dniu xxxxxxxx

którego przedmiotem była
    PRZEDMIOT KOD ILOŚĆ POD SUMA
    i proszę o zwrot na konto przelanej przeze mnie kwoty XXXXXX .

Następnego dnia otrzymałam maila z informacją, że przyjmują moją rezygnację i zwrócą pieniądze w ciągu 14 dni (takie mają prawo).
    Czekałam cierpliwie 10 dni, po czym wysłałam maila z przypomnieniem, iż za dwa dni upływa termin zwrotu gotówki. Następnego dnia otrzymałam potwierdzenie przelewu i rzeczywiście pieniądze znalazły się na koncie.
    Nie czekaj, tylko działaj. Mam nadzieję, że pomogłam. Życzę powodzenia
  • 07.11.16, 10:00
    Gratuluje szczęścia ! U mnie dziś mija 14 dni i niestety kasy nie widać.
    Na maila przychodzi automatyczna odpowiedź :

Szanowni Państwo,
    Dziękujemy za przesłaną wiadomość, zapewniamy że odpowiemy na nią tak szybko jak będzie to możliwe, niemniej z uwagi na dużą ilość zapytań może to potrwać od 24-48h. Bardzo prosimy o cierpliwość zapewniamy że odpowiemy na Państwa zapytanie.
    Zespół mojezakupy.net
    e-mail: sklep@mojezakupy.net
    tel. 0 801-090-177

Loras Sp z o. o.
    ul. Tarczyńska 20/5
    02-023 Warszawa

Czekam do wieczora a jutro zgłaszam tam gdzie trzeba sad
  • 17.12.16, 17:14
    Jestem zainteresowana złożeniem przestępstwa w tej sprawie. Zakupy, które dokonałam na tym portalu są z początku października. Oczywiście za nie zapłaciłam i ich nie dostałam. Poszukuję osób które są w stanie dołożyć coś od siebie aby zrobić z tym porządek i ktoś na wyższych szczeblach zając się tym oszustwem. Czy ktoś byłby odważny?
  • 17.12.16, 17:26
    nie rozumiem twojego postu...jestes zainteresowana założeniem podobnego biznesu i szukasz wspólnika z wyższch szczebli ? big_grin

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/kitten/t09044.gif
  • 14.01.17, 22:24
    Stuknięta na maksaaa....
  • 27.10.16, 13:44
    victoria303 , po co wypisujesz nieprawdę
  • 27.10.16, 15:50
    Sklepy Ci się chyba pomyliły...
    mojezakupy.net nigdy nie wysyła towaru.
    Po 8 tygodniach rozwiązują umowę.

Doczytaj sobie dokładnie gdzie zamawiasz...
  • 27.10.16, 16:20
    słuchajcie Moi Drodzy forumowicze, zwrócili mi kasę. Nie wierzę smile
  • 27.10.16, 17:02
    my też nie wierzymy smile

--
  • 27.10.16, 18:49
    Proszę uważać, MOJEZAKUPY.NET zmieniły nazwę, teraz działają jako EN BUTIQE
  • 27.10.16, 19:30
    grunt to refleks wink

--
  • 27.10.16, 20:00
    poważnie smile zwrócili mi kasę, ale niespodzianka big_grin
  • 27.10.16, 21:34
    Mi również.Zakupy robiłam w EN BUTIQE
  • 28.10.16, 21:32
    Również dziś dostałam zwrot na konto smile
  • 01.11.16, 20:35
    Czy aby mi również zwrócili pieniądze, mam do nich napisać mail?
  • 07.11.16, 10:01

Szanowni Państwo,
    Dziękujemy za przesłaną wiadomość, zapewniamy że odpowiemy na nią tak szybko jak będzie to możliwe, niemniej z uwagi na dużą ilość zapytań może to potrwać od 24-48h. Bardzo prosimy o cierpliwość zapewniamy że odpowiemy na Państwa zapytanie.
    Zespół mojezakupy.net
    tel. 0 801-090-177

Loras Sp z o. o.
    ul. Tarczyńska 20/5
    02-023 Warszawa

Czekam do wieczora a jutro zgłaszam tam gdzie trzeba sad
  • 07.11.16, 12:37
    To nie o szczęście chodzi, napisz im dokładnie o co tobie chodzi i, ze chcesz SWOJE! pieniądze. A jak nie, to idź do adwokata niech sie tym zajmie. Dodaj im, ze w takim przypadku, zwrot pieniędzy wzrośnie do honorarium adwokata. Powodzenia!
  • 07.11.16, 13:31
    wysłałam dzis jakies 15 maili, przez 14 dni slalam 2 - 3 dziennie. no nic czekam do wieczora a jutro zaczne skladac gdzie trzeba
  • 07.11.16, 16:29
    Ja wysłałam 4 maile (oświadczenie o odstapieniu od umowy wysłałam tego samego dnia co zamówienie, a później 3 "przypomnienia" co parę dni) i zwrócili pieniądze, z tym że zamawiałam w enbutiqe... może akurat tam ktoś jeszcze obsługuje... Nie rezygnujcie i nie zniechęcajcie się ich schematycznymi odpowiedziami!!! Piszcie!!!
  • 08.11.16, 09:28
    niestety odp automatyczna przyszla. nikt nie odbiera telefonow. czas zglosic gdzie trzeba, napisalam juz do wp.pl że nie sprawdzaja firm ktore reklamuja na głownej stronie sad
  • 08.11.16, 09:44
    na enbutiqe chociaz chat odpowiada !!! z mojezakupy.net nie ma kontaktu. UWAGA NIE KUPUJCIE U NICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 16.12.16, 11:43
    też mnie oszukali najpierw 8 tygodni, potem 2 następne i jak kamień w wode
  • 31.10.16, 16:25
    Zamówiłem za 1500.- ciuchów chyba z 10 szt , ale jak się rozpętało piekiełko na temat tego sklepu - zdążyłem wycofać wpłatę . Teraz nie mam nic - pieniądze przejadłem , zamówienie anulowałem . Ale życzę pomyślności wszystkim odważnym .
  • 01.11.16, 15:39
    Nie wiem, czy ktoś już pisał o tym, ale jest kolejny sklep.
    prostysport.pl/ - dziecko spółki HELIGO POLSKA SP Z O O, właściciel Gangu Mohsin Noor Mohd
  • 01.11.16, 16:18
    to z tymi zwrotami, to jakas totalna sciema?! oni nawet nie odpisuja, jestem po spotkaniu z adwokatem. oddeje mu te smier..ca sprawe w jego rece. dziwi mnie jedynie, jak to mozliwe, ze ta strona jeszcze istnieje!????
  • 01.11.16, 20:48
    Faktycznie zwracają pieniadze!!! Trzeba ich tylko gnębić codziennie mailami! Też nie wierzyłam że odzyskam pieniadze ale udało się wczoraj (po dokladnie 10 dniach walki)! Niemniej nadal zastanawiam się jak ich "uwalić", gdzie ogłosić lub komu zgłosić, czy jest sposób żeby zablokować te strony, aby już nikt się nie nabrał na ich "super oferty" i nie przeżywał nakiej nerwówki jak ja przez te 10 dni!!!!
  • 02.11.16, 18:55
    no, ja napisalam do kilku mijesc.. zobaczymy, miejmy nadzieje, ze sie zainteresuja tym chamstwem tu
  • 05.11.16, 20:18
    również zamawiałam buty w sklepie prostysport.pl... we wtorek minęło 40dni roboczych od potwierdzenia dostarczenia mojego przelewu, nawet byłam w ich siedzibie ponieważ mieszkam w Poznaniu a PONOĆ ona tam się znajduje, co jest wielką ściemą. wysłałam odstąpienie od umowy z groźbą, że jeśli pieniążki nie dotrą do końca przyszłego tygodnia to zgłaszam oszustwo. Mówicie, że podziała? Gnębić ich codziennie?
  • 05.11.16, 21:29
    rebelka96, napewno podziała jak kupisz drugą pare butów. Jakie to uczucie gdy poszłaś do ich siedziby a siedziba nie istnieje? Pocałowałaś klamke? I nie spinaj sie tak , dobrze wiesz ,że nigdzie niczego nie zgłosisz.
  • 05.11.16, 22:16
    attle skąd tyle jadu w twoich wypowiedziach? w każdej jednej smile nie pocałowałam klamki, otworzyła mi babeczka, której to prostysport jest klientem. wiesz za mnie lepiej, że nie zgłoszę? czy patrzysz po sobie?
  • 05.11.16, 22:23
    rebelka96 , moja droga u mnie nie ma jadu, ja mówie jak jest. Każdy tutaj tylko straszy co to nie zrobi, ale tak naprawde nikt nic nie robi. Nawet gdy sie zdecydujesz i zgłosisz to też nic z tym nie zrobią. Musiałabyś założyć sprawe cywilna, a to sa juz koszta i to nie małe.
  • 06.11.16, 15:26

attle 06.11.16, 14:18
    jolka5304, chyba do szkoły nie chodziłaś. Nie piszemy słowa ,, reklamóją,, tylko ,, reklamują,,. Takie byki robisz że aż szok. Nie dziwi mnie ,że interesują cie Korsy za 300 złotych.
    Chciałam się powstrzymać od złośliwego komentarza, ale skoro Ty poprawiasz innych, obrażając ich, to proszę bardzo:
    attle "niemałe" piszemy łącznie (pisownia "nie" z przymiotnikami w stopniu równym), a przed "że" stawiamy przecinek. W Twojej szkole tego nie uczyli?
  • 06.11.16, 15:38
    ewa20152, znasz takie powiedzenie : ,, co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie ,,. Mi wolno.
  • 06.11.16, 16:25
    attle
    Znowu błąd. Jeśli już, to "Mnie wolno" - nie rozpoczyna się wypowiedzi od "mi" w celowniku.

Na tym kończę dyskusję. Pisz, co chcesz. Mojej odpowiedzi nie będzie.
    Pozdrawiam
  • 16.11.16, 09:27
    Hmmm piszesz, że nic nie można zrobić? faktem jest, że postępowania policji czy prokuratury są żmudne i długotrwałe smile ale można zrobić coś zupełnie innego, bardziej dotkliwego smile ZNISZCZYĆ LEWY INTERES jak nie będzie ludzi kupujących to nie zarobicie. Wystarczy ostrzegać ludzi, zawiadomić media, portale wyświetlające wasze reklamy itp...śledzić nowo powstające sklepy
  • 07.11.16, 10:04

Szanowni Państwo,
    Zespół mojezakupy.net
    tel. 0 801-090-177

Loras Sp z o. o.
    ul. Tarczyńska 20/5
    02-023 Warszawa

Czekam do wieczora a jutro zgłaszam tam gdzie trzeba. Napisze rowniez do wp.pl bo to u nich na stronie jest reklama tych złodzieji
  • 01.11.16, 18:29
    Totalny wał!!! Wszyscy , którzy coś kupili powinni już być w prokuraturze z zawiadomieniem, tak jak ja to jutro zrobię. Im szybciej prokuratorzy będą mieli dużo zawiadomień , tym szybciej złapią tych s............ów.Nie kupujcie nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 01.11.16, 20:01
    W sklepie internetowym mojezakupy.net kupiłam dwie rzeczy, które kosztowały mnie 270zł. Czekam już 3 tygodnie...Próbowałam dzwonić ale nic z tego (nikt nie odbiera). Nie jestem jeszcze pełnoletnia a na pomoc rodziców nie mogę liczyć, ponieważ to miała być niespodzianka. Proszę o jakieś wskazówki co dalej robić.
  • 02.11.16, 13:48
    Napisz do nich koniecznie.żądaj natychmiastowego zwrotu pieniędzy.
  • 02.11.16, 17:13
    dziekuje
  • 02.11.16, 20:20
    napisz mi swojego maila,to podeślę co napisałam.Po dwóch dniach dostałam zwrot.
  • 02.11.16, 21:45
    Witam, mam do Pani prośbę - potrzebuję odzyskać 500 zł, pisałam dziś do nich ale zero odpowiedzi. Ma Pani jakieś wskazówki co tam można napisać?
  • 02.11.16, 22:21
    Najpierw wysłałam im maila Niniejszym oświadczam, iż odstępuję od umowy sprzedaży zawartej w dniu ....... 2016 r. za numerem zamówienia ........ oraz umowy sprzedaży zawartej w dniu ...... 2016 za numerem zamówienia .....

Wskazuję tym samym, iż wskutek odstąpienia od umowy, ta jest uważana za niezawartą, a strony są obowiązane do wzajemnego zwrotu świadczeń, w stanie niezmienionym. Wobec powyższego wnoszę o niezwłoczny zwrot ceny, zapłaconej przeze mnie za zamówione towary w łącznej wysokości ........zł na rachunek bankowy nr .........
    Jako konsument mam prawo do odstąpienia od umowy w każdym momencie i niezwłoczny zwrot kasy. ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEJ WPŁATY na moje konto !!!!!!! Jeśli nie otrzymam zwrotu do piątku tj.28.10.2016 składam wniosek do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa oraz do UOKIK i na Policje. Proszę pisać do nich nawet kilka razy dziennie.
  • 10.11.16, 17:42
    ja też zostałam oszukana, poproszę o maila
    dobrzewa@poczta.onet.pl
  • 03.11.16, 08:22
    bbue napisał(a):

> W sklepie internetowym mojezakupy.net kupiłam dwie rzeczy, które kosztowały mni
    > e 270zł. Czekam już 3 tygodnie...Próbowałam dzwonić ale nic z tego (nikt nie od
    > biera). Nie jestem jeszcze pełnoletnia a na pomoc rodziców nie mogę liczyć, pon
    > ieważ to miała być niespodzianka. Proszę o jakieś wskazówki co dalej robić.

Poinformuj rodziców i pisz o zwrot pieniędzy. Inaczej ani niespodzianki ani pieniędzy ..
  • 20.01.17, 12:43
    Koniecznie powiadom rodziców, żeby jak najszybciej zgłosili na Policję. Trudno, zostałaś oszukana tak samo jak ja. Oni wcale nie myślą realizować zamówień , ani tym bardziej zwracać pieniędzy. Oszustom - stop!
  • 02.11.16, 09:35
    Od zakupów w tym sklepie upłynął termin 8 tygodni ( maksymalny w regulaminie ). Nie dostałem butów . Oszukali mnie , nie kupujcie w tym sklepie . Nie wiem co robi reklama na tej stronie tego sklepu. Nie odbierają telefonów , nawet czat już nie działa . Dziś piszę o zwrot moich pieniędzy jak nie oddadzą w ciągu 2 dni to składam do prokuratury o przestępstwie .Żądam oddania pieniędzy , odsetek oraz zadośćuczynienie .
  • 02.11.16, 16:17
    kor-nil nie spinaj sie tak bo ci żyłka pęknie wink Nie podniecaj sie tak.Nic nie zrobisz. Tak jak większość tutaj. Już nie jeden straszył prokuraturą, byli nawet poskarżyć sie na policje i nic. Panu Gangowi nic nie zrobicie.
  • 02.11.16, 16:49
    Prokuratura zamknie mu sklep. Gangowi nic nie zrobią. on już ma za swoje. Siedzi w Afryce i żre banany. Co to za życie?
  • 02.11.16, 16:49
    Ale ja zgłoszę i mam podstawy do tego . Mają konto w BGŻ Paribas nr banku 16001462. też tam zbiorowo można zadziałać .
  • 02.11.16, 16:58
    Pan Gang ma juz sieć sklepów. Tylko od was zależy czy nadal będzie funkcjonował. Dopóki będzie popyt na Korsy za 300 złotych to takie sklepy będą funkcjonować. To Wy ( kupcy ) jesteście napędem do takich działań, nikt inny
    A sprawe to możesz zgłosić ale jako cywilną , ale na to cie nie stać, ponieważ najpierw musisz ponownie wyłożyć na taką sprawe pieniążki z własnej kieszeni, dopiero gdy uda ci sie wygrać ( w co wątpie ) to ci oddadzą,może po kilku latach.
  • 02.11.16, 17:20
    Zgłoszenie do prokuratury jest darmo zgłoszenie oszustwa internetowego jest darmowe a czy mnie nie stać z cywilnego to skąd ty wiesz attle takie deklaracje - ? a ty też się zrobiłeś jak tu jesteś więc lepszy nie jesteś od nas .
  • 02.11.16, 17:30
    Ja to mam ubaw po pach z was. Szybko, tanio i bezpiecznie ...
  • 02.11.16, 17:46
    kor-nil , moja deklaracje że cie nie stać na sprawe cywilna wynika z tego, że skoro robisz zakupy u Pana Ganga to na wiele cie nie stać. Jeśli byłoby inaczej to nie połasiłbyś się na Korse za 300 złotych tylko poszedł do porządnego sklepu i kupił taką samą za 2 tys. ( czy obojętnie co tam sobie kupiłeś )
  • 02.11.16, 19:34
    attle jesteś zwykłym trolem więc nie odzywaj się . Nie masz nikogo kto cię lubi więc wyżywasz się na forum . To nie jest forum dla takich jak ty tu ludzie mają problem .
  • 02.11.16, 19:56
    kor-nil, ludzie mają problem jedynie na własne życzenie, przez własną głupote. A ja nie jestem tu po to by mnie ktoś lubiał. Ja ludziom otwieram oczy. Wiem ,że to co pisze jest dla was niewygodne, ale niestety to co pisze jest prawdą.
  • 02.11.16, 22:19
    Niejaki attle to pracownik tego sklepu a może sam właściciel.
    Bzdury, które wypisuje mają podreperować jego sumienie i zwalić wine na kupujących.
    Oszust odpowiada za oszustwo. Nikt nie każe korzystać z promocji ale przecież to nie jest przestępstwo.
    Przestępstwo to wyłudzać od ludzi kase za wymyślony towar. Mam nadzieję, że attle odsiedzi swoje złodziejstwo. No a jak go zamkną będzie miał czas w końcu pomyśleć.
    Gang ma kilka takich spółek. Mam nadzieję, że w końcu prokurator się nim zajmie.
    Tylko zgłaszając sprawę do prokuratury jest szansa odzyskać pieniądze.
    W moim przypadku już zama groźba złożenia zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa spowodowała, że Gang oddał pieniądze bez gadania...
    Innym też życzę zwrotu pieniędzy. Bo towaru Gang nikomu, nigdy nie wysłał...
  • 03.11.16, 05:37
    roni_2008, posikałem sie juz ze strachu. Pośpiesz sie z donosem na mnie bo będzie amnestia.
    A wy jesteście sami sobie winni za zaistniałą sytuacje. Zachciało wam sie Korsów to macie Korsy.
  • 03.11.16, 08:18
    attle napisał(a):

> roni_2008, posikałem sie juz ze strachu. Pośpiesz sie z donosem na mnie bo będz
    > ie amnestia.
    > A wy jesteście sami sobie winni za zaistniałą sytuacje. Zachciało wam sie Korsó
    > w to macie Korsy.

Attle, o tym kto winny, niech decyduje ten, kto ma do tego uprawnienia.
  • 03.11.16, 08:24
    Mylisz sie Attle, "biedny jest biednym, bo chce żyć jak bogacz. Bogaty jest bogaty, bo żyje jak biedny" ot cała filozofia.
  • 10.11.16, 17:44
    Dostałaś zwrot ?
    ja też mam ten problem, wydałam 399 złotych mineło 8 tygodni i nic.
    dobrzewa@poczta.onet.pl
    napisz jeżeli masz jakiś pomysł
  • 02.11.16, 09:49
    Nie mogę uwierzyć że jeszcze ten sklep ma możliwość reklamowania się na różnych portalach internetowych . nawet tu na gazeta .pl Nie ma tu osoby która dostała towar . Więc zamknijcie tą stronę tak żeby inni się nie nabrali tak jak ja , my tu . Ludzie najpóźniej w poniedziałek jak mi pieniędzy nie oddadzą zrobię z tym porządek .
  • 02.11.16, 10:24
    Sądziłem że są to podróbki, ale miałem nadzieję że coś wyślą, A tu takie cos...
  • 02.11.16, 11:27
    daj znać jaka będzie reakcja na Twojego maila ws. oddania kasy
  • 02.11.16, 18:51
    dalam im czas do wczoraj, inaczej m ial zajac sie tym adwokat. dodalam im, ze moj adwokat nie zajmie sie jedynie moja sprawa, ale i innych wezmie pod swe skrzydla. dostalam pieniadze z powrotem! wow.... 1000 maili, prawie 3 miecace to trwalo! ale jest. walcz!!!
  • 02.11.16, 19:01
    kosia0205 , a co ma adwokat do oskarżania? Chyba porady w ,,Pani domu,, ci sie pomyliły.
  • 02.11.16, 20:26
    attle, ja mam identyczną bekę jak ty. śledzę te przekręty w necie od sprawy z 66procent - choć to podobno rodzimi złodzieje znani już z imienia i nazwiska ale nie obecni w kraju (chyba przepuszczają kasę w Singapurze). Gang zrobi to samo. jesteśmy biedni a w tym przypadku innego wymiaru nabira powiedzenie biednyś boś głupi - głupiś boś biedny i tyle w temacie oryginalnych ciuchów z rabatem do 80% kupowanych nie wiadomo od kogo, nie wiadomo skąd i nie wiadomo jakich i jeszcze za przedpłatą, hłe, hłe
  • 02.11.16, 22:23
    Niejaki attle to pracownik tego sklepu a może sam właściciel.
    Bzdury, które wypisuje mają podreperować jego sumienie i zwalić wine na kupujących.
    Oszust odpowiada za oszustwo. Nikt nie każe korzystać z promocji ale przecież to nie jest przestępstwo.
    Przestępstwo to wyłudzać od ludzi kase za wymyślony towar. Mam nadzieję, że attle odsiedzi swoje złodziejstwo. No a jak go zamkną będzie miał czas w końcu pomyśleć.
    Gang ma kilka takich spółek. Mam nadzieję, że w końcu prokurator się nim zajmie.
    Tylko zgłaszając sprawę do prokuratury jest szansa odzyskać pieniądze.
    W moim przypadku już zama groźba złożenia zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa spowodowała, że Gang oddał pieniądze bez gadania...
    Innym też życzę zwrotu pieniędzy. Bo towaru Gang nikomu, nigdy nie wysłał.
    Udział w wyłudzeniu to też przestępstwo. Attle PAMIĘTAJ!
    Takie młode "ciacho" w więzieniu może robić tylko za parówę. Za miesiąc będziesz miał z tyłka sitko... Zastanów się czy warto tak kraść...
  • 03.11.16, 08:06
    Attle, rozumiesz w ogole pojęcie "adwokat"? Adwokat zajmuje sie sprawami na które ja nie mak czasu! W tym przypadku sprawa o oszustwo! Kumasz? To ma adwokat to tego ...
    I pewnie strach dupę obleciał. Bo pieniądze wróciły. Ja zamównienia nie złożyłam, to zrobiła moja mama. Pewnie więcej takich osób (przeważnie starszych) dało sie nabrać i wcale nie walczą o swoje, bo nie znają sie na prawie! Wtedy właśnie dobry jest adwokat! Ja, gdy mama mi napisała o tym zamówieniu i o tej stronie "moje zakupy.net, pokazałam te stronę mojemu synowi. Zdziwił sie odrazu. Limitowane rzeczy, których juz nigdzie nie można dostać na tej stronie "za darmochę" przypadek? Nie sądzę!
  • 03.11.16, 08:12
    kosia0205 napisał(a
    Ja zamównienia nie złożyłam, to zrobiła moja mama. Ja, gdy mama mi napisała o tym zamówieniu i o tej stronie "moje zakupy.net, pokazałam te stronę mojemu synowi.

To w jakim wieku jest mama?
    Trzy pokolenia...
  • 06.11.16, 09:45
    Nie powinno cie to interesować, w jakim wieku jest moja mama! Cieszy to, ze młody człowiek (mój syn) wyczuł przekręt od razu.
  • 03.11.16, 07:47
    No, kochani, jak nikt nie dostał towaruwinkwinkwink
    obserwujfirme.pl/firma/pf0jbngz,mojezakupy.net.html
    Pelno zadowolonych klientówwink
    I nawet Kors sie trafiłwink
  • 03.11.16, 07:51
    I nawet dublują sie opinie, inni użytkownicy toćka w toćkę piszą to samo. Jednym głosem...
  • 03.11.16, 13:41
    Widzę, że attle zmienił nicka na leesha. Miłość do Kors'ów bez zmian smile
    Firma chyba słabo przędzie jak ich stać tylko na 1 klakiera.
  • 03.11.16, 14:48
    Tak, attle zmienił nicka na leesha...
  • 03.11.16, 16:32
    roni_2008 , kiedy na mnie doniesiesz na tą policje, prokurature, do mamy czy gdzie tam chcesz jeszcze? Ja wciąż na wolności i mam sie dobrze. Zaraz będzie amnestia i juz nic nie zrobisz.
  • 03.11.16, 08:09
    Dziwne, ze nie można na tej stronie dodać opiniiwink))
  • 03.11.16, 14:11
    Można, dzisiaj napisałem
  • 03.11.16, 16:27
    Niedługo święta. Zaraz zacznie sie szał zakupowy, pan Gang będzie miał dobre żniwa zakupowe w tym roku. Ma super towary w super cenach. Chętnych na Korsy za 300 złotych nie brakuje smile
  • 04.11.16, 11:11
    mnie zastanawia parę spraw: po pierwsze reklamy na dość miarodajnych stronach internetowych wciąż są emitowane pomimo interwencji osób pokrzywdzonych, które zamówiły towar i nic nie otrzymały, po drugie brak interwencji w postaci blokowania strony pseudosklepu, po trzecie brak postępowania prokuratorskiego w tej sprawie. dziwny jest ten świat, że zacytuje klasyka. a sprowadza się to do tego co napisał attle - szału przedświątecznych zkupów
  • 04.11.16, 15:33
    Pytanie podstawowe, czy ktokolwiek gdzieś to zgłosił, czy każdy tylko mówi, że trzeba to zgłosić? Żadne organa same z siebie się nie dowiedzą. Jasnowidzami nie są. A prewencyjnie nikt internetu nie przeszukuje w pogoni za potencjalnymi oszustami.
  • 06.11.16, 09:40
    Ja zgłaszałam, ale rownież nie widzę postępu ani zainteresowane, co mnie dziwi. Podejrzewam ze to działa na zasadzie, każdy wpłaca pieniądze 8tyg plus 2 na zwrot, to czas na zebranie pieniędzy nowych klientów i oddania tym, którzy sie o nie ubiegają. Inni .. Którzy "oleja" sytuacje .. To pieniądze na plus. Wkurzające! Ile ludzi zawiedzie sie na święte. Proponuje każdemu oszukanemu dodać ino na swojej stronie na fb. By pod żadnym warunkiem nie robić zakowow ze stron na których nie można zapłacić przy odbiorze! W ten sposób uchronimy chociażby swoich znajomych, oni swoich itd .. Do czasu, aż ktoś ten przekręt wyjaśni.
  • 15.11.16, 12:44
    noooo i mają świetne promocje smile pracownicy w umowie mają wstawianie głupowatych opinii? bez polotu? to już kilku dostało takie same zegarki....Gucci... łał to są promocje... sklep nadaje się do "promocji" w telewizji..
  • 06.11.16, 13:26
    JA czekam już 9 tyg!
    Zastanawiam się dlaczego WP nic nie robi bo ci oszuści nadal reklamóją się na WP.
    Pierwszy raz dałam się wykiwać.
  • 06.11.16, 13:37
    Nie czekaj dłużej! Nie otrzymasz towaru ani oryginalnego ani podróbki. Zgłoś sie po swoje pieniądze.
  • 06.11.16, 14:18
    jolka5304, chyba do szkoły nie chodziłaś. Nie piszemy słowa ,, reklamóją,, tylko ,, reklamują,,. Takie byki robisz że aż szok. Nie dziwi mnie ,że interesują cie Korsy za 300 złotych.
  • 06.11.16, 15:53
    Do attle Jak ktoś nie ma realnych argumentów, to się czepia kropków i przecinków...
    Zastanów się lepiej co będzie z twoim zadkiem, jak cię w końcu wsadzą.
    Gangu schowa się w Afryce. Jego polskie sługusy trafią za kratki. A tam taki młody klakier będzie miał wzięcie wink
  • 06.11.16, 16:09
    roni_2008, ale ja wciąż na wolności i mam sie dobrze. W Singapurze jestem bezkarny.
    Korsy czekają na Ciebie w atrakcyjnych cenach. Tyle obiecywałeś ,że doniesiesz na mnie, i ciągle nic. Bawie sie Twoim kosztem dobrze.
  • 06.11.16, 16:23
    Dziwne... bo ja też się dobrze bawię.
    Na razie nikt mnie nie oszukał. Wystarczyło, że pogroziłem prokuratorem i dostałem zwrot pieniędzy. Ktoś chyba narobił w gacie wink
    Uczciwa firma by tak nie postąpiła... Bo przecież nie miałaby czego się bać.
    Prawda attle?
  • 06.11.16, 16:36
    roni_2008, prawda jest taka że Pan Gang zwraca ludziom niezadowolonym pieniążki. Prawda jest tez taka ,że Pan Gang spełnia wasze niedoścignione marzenia o posiadaniu luksusu, na które w normalnych sklepach nie bylibyście w stanie skarpetek kupić, nie mówiąc o rzeczach jakie oferuje Pan Gang.
    Sam chciałeś wejść w posiadanie takich luksusowych rzeczy.
    Także powinniście być wdzięczni Panu Gangowi.
  • 06.11.16, 16:53
    Sprawdź w słowniku co znaczy słowo prawda. Niestety sklepy pana Ganga dają radość zamawiania i to też bez szału. Nie można płacić przez mtransfer itp.
    Towaru żaden prawdziwy klient jeszcze na oczy nie zobaczył. No chyba, że przemyciłeś kilka Korsów z Singapuru.
    Ten sklep i interesy pana Gana to ściema dla naiwnych!
    Do końca października sklep miał umożliwiać płatność kartami kredytowymi. No i jak zwykle attle, KŁAMALIŚCIE!
    Zamawiania towaru za pobraniem też nie ma. No bo jak można zapłacić za pobraniem za towar, który nigdy nie zostanie wysłany?
    Tak, tak attle. Plączecie się w tych kłamstwach.
  • 06.11.16, 17:02
    roni_2008, oj tam oj tam. Samo robienie zakupów, kupowanie luksusowych rzeczy sprawia radość.
    Zaraz świeta, zacznie sie szał zakupowy, mozesz sobie tylko wyobrazić ile Pan Gang będzie miał chętnych na swoje okazje w jego sklepach.
  • 06.11.16, 17:08
    Sklep mojezakupy.net wykorzystuje loga operatorów kart płatniczych.
    Ciekawe, czy ma na to ich zgodę? Takie logo uwiarygadnia ten przekręt.
    Trzeba to sprawdzić wink
  • 06.11.16, 17:15
    roni_2008, sprawdź. Ciągle tylko straszysz, piszesz, obiecujesz co ty nie zrobisz,a nie robisz nic. Jak zresztą wszyscy tutaj.Raz byłeś na policji to sam wiesz jak to sie skończyło, Pani policjantka powiedziała ci że wszystko jest ok.
    Uświadom to sobie ,że nic nie możesz zrobić, jedynie ponarzekać na forum.
  • 06.11.16, 17:26
    Skoro pan Gangu się spiął i zwrócił kasę to ja już nie mam do niego zobowiązań.
    Ale to nie znaczy, że sklep jest uczciwy.
    Po prostu boicie się Policji. Taki z tego wniosek.
  • 06.11.16, 17:28
    Poza tym attle.
    Jaki to ma związek z płatnością kartami?
    Czy to, że robicie w majtki na słowo "prokurator" usprawiedliwia kłamstwa?
  • 06.11.16, 17:28
    roni_2008 zamiast do Pana Ganga mieć pretensje to najpierw organy ścigania powinny sie zająć takimi portalami poważnymi jak wp, onet czy innymi które zezwalają na wyświetlanie sie i reklamowanie sklepów pana Ganga. Przecież to jest nic innego jak pomaganie w oszustwie w waszym mniemaniu.
    Czy Wy naprawde nie widzicie ,że jest ogólne zezwolenie na taki proceder?
    Więc wasze ,,nędzne ,, skargi nic nie wniosą, jeśli poważne portale rozpowszechniają i reklamują sklepy Pana Ganga i nic sobie z tego nie robią.
  • 06.11.16, 17:29
    i znów nie na temet...
  • 06.11.16, 17:31
    Zresztą jak to tu już wspominano na forum. Za reklamę w sieci, też nie płacicie w terminie wink
  • 06.11.16, 17:45
    roni_2008, Pan Gang nie płaci a reklamy sklepów nadal są wyświetlane. Czyli portale robia to za darmo. Wszyscy trzęsą portkami do Pana Ganga.
  • 06.11.16, 17:57
    Bo na komputerach zostały "ciasteczka" wcześniej zainstalowane.
    attle nie myśl, że na forum są sami ignoranci.
    Wystarczy skasować pliki cookies i reklamy znikną wink
  • 06.11.16, 18:11
    roni_2008, to czemu nikt nie kasuje skoro to takie proste, i nadal reklamuja , polecają i pomagaja w ,, oszustwie,, ?
  • 06.11.16, 18:17
    niestety część osób nie wie co to ciasteczka sad
    Myślą, że te reklamy są aktualne.
    Trzeba w przeglądarce wybrać "historia" a potem skasować pliki cookies
  • 06.11.16, 18:21
    U mnie po takiej operacji, reklamy sklepu mojezakupy.net wyprowały z netu
  • 06.11.16, 20:20
    Roni2008 ja bym na twoim miejscu przestała prowadzić konwersacje z tym ... wczasowiczom wink umilasz Nu czas na wakacjach.. On tylko "odśwież" by pisać (odpoczywać) dalejwink
    Pieniądze nam zwrócili, po co rozdrapywać wink mam nadzieje, ze każdy o swoje zawalczy. A pan gang .. Niech sie bawi dalej 🤓
  • 06.11.16, 20:14
    Attle? Ja myślałam, ze ty siedzisz na wczasach 🤓 A ty całe dnie śledzisz, kto co pisze i wyplakujesz sie 😂😂 udając ubaw wink
  • 06.11.16, 20:12
    Attle, Alles ty głupiwink nie opowiadaj nam na co cie stać a na co nie. Ja odzyskałam pieniądze za kogoś, kto tu zamówił .. Ale zamówiła rzecz, która była limitowana i nigdzie nie można było tego kupić 🤓 Fakt, naiwność bywa zadziwiająca. Ale nie wmawiaj tu innym tego, czego sam doświadczasz w życiuwink czyli brak luxusu wink bo postępach wpisać widać, jak cie do niego daleko 🤗
  • 06.11.16, 20:35
    kosia0205, chyba nie panujesz nad własnymi emocjami. Ja nikogo personalnie nie obrażam. Niestety słoma Tobie z butów limitowanych ze sklepu Pana Ganga wystaje.
    O mój luksus sie nie martw, Pan Gang dba o mój luksus.
  • 06.11.16, 21:39
    😂 Załatwione! A ty o mój i wszystkich innych tu! Nas, tych bez pana Ganga!😂 Co ty chłopcze bez pana Ganga zrobisz 😏
  • 07.11.16, 10:56
    Świetnie że dostałeś zwrot kasy, ja dziś będę próbować, zobaczymy czy zwrócą. Trochę się boję tego wszystkiego.
  • 08.11.16, 12:11
    napisałam do WP.
    zostałam oszukana przez jedną z firm która reklamuje się na głównej stronie wp.pl
    Nawet dzisiaj jeszcze widnieje
    www.mojezakupy.net/women.html?utm_source=onet&utm_medium=eclarge&utm_campaign=wp_eclarge

czekam na odzew. kasy nie dostałam od moje zakupy net wiec jutro rano zgłaszam oszustwo na policję
  • 08.11.16, 12:24
    Jakiej pomocy oczekujesz od WP? Myślisz ze każdy reklamodawca prześwietla swoich klientów?

--
  • 08.11.16, 13:07
    ta, WP jak i inni reklamodawcy nie mają ani obowiązku sprawdzać kto zleca reklamę ani ją zdejmować na wniosek innego usera. tylko prokuratura może to zlecić. no chyba, że klient nie płaci za reklamę to wtedy zdejmują ją szybciutko
  • 08.11.16, 16:11
    Witajcie,odzyskałam pieniądze-przelew zrobiony z BGŻ banku.jestem wdzięczna wszystkim forumowiczom,którzy podpowiadali jak zawalczyć o zwrot kasy.Od momentu przyjęcia wypowiedzenia umowy,o czym zostałam poinformowana mailem,czekałam 14 dni,nie otrzymałam zwrotu,więc kolejny mail z żądaniem zwrotu i wczoraj....gloria.Nie traćcie nadzieji.Pozdrawiam
  • 08.11.16, 16:52
    Dostałem e-maila od miłej Pani z Policji (Wydział do walki z Cyberprzestępczością) w sprawie tego sklepu.
    Ja już nie mam do nich roszczeń.
    Ale gdyby ktoś nie mógł odzyskać pieniędzy to wyślę nr telefonu przez e-mail. Zawsze warto się skonsultować, co robić smile
  • 09.11.16, 10:51
    Właśnie dostałam wiadomość e-mail z potwierdzeniem dokonania przelewu, więc chyba w dniu dzisiejszym trafiłam do grona szczęśliwców, którzy dostali zwrot za zakupiony przedmiot. W związku z powyższym potwierdzam opinię innych osób, które dostały zwrot MUSICIE WALCZYĆ O SWOJE, dręczyć ich mailami aż do skutku.
  • 13.11.16, 02:12
    Ja poproszę. Pomimo moich upomnień nie otrzymałam zwrotu pieniędzy, a minęło 3 tygodnie i przyjęli moje odstąpienie. Co robić w takiej sytuacji? Dzwonić, pisać do nich czy zgłosić sprawę na policję?
  • 14.11.16, 17:08
    Dzień dobry, mogłabym prosić o numer telefonu. anastazjaanastazja240@wp.pl
    Mają jeszcze tydzień ale wolę zabezpieczyć się na przyszłość.
  • 15.11.16, 19:09
    Hey, o jaki numer Ci chodzi? Nie czekaj!! Jakie dwa tygodnie, przecież nie zwracasz towaru tylko chcesz swoje pieniądze z powrotem. Wiec jakie czekanie??? Pisz któtko i na temat, maja oddać i koniec albo oddasz sprawę do adwokata. Watpię, ze maja ochotę na dodatkowe koszta. Skoro mi oddali to i ci oddadzą. Powodzenia!
    Ale cisnij, nie czekaj to oszuści cieszą sie, ze czekasz ... Na zmiłowanie 😡
  • 15.11.16, 10:42
    poproszę o namiary mmarchewka@onet.eu
  • 25.11.16, 14:49
    mógłbym prosic o poradę jak to zrobiłes ?
    slavkoslavko@onet.pl
    Dzieki z góry i pozdrawiam
  • 13.02.17, 22:48
    Proszę o numer telefonu boja@o2.pl Jestem kolejną naiwną która dała się oszukać sad
  • 09.11.16, 09:02
    Witam, jestem w podobnej sytuacji, wczoraj upłynął 14 dniowy termin zwrotu pieniędzy, ponieważ przyjęli moje odstąpienie od umowy. Co kilka dni wysyłałam maila z przypomnieniem, zapewniali mnie, że zwrot pieniędzy będzie. W poniedziałek napisałam, że termin upływa 8 listopada na co dostałam najpierw odpowiedź z automatu wysyłaną a potem informację, że pieniądze zwrócą w tym tygodniu. Już powoli tracę nadzieję, bo gdy napisałam, wczoraj, że czekam na maila z potwierdzeniem przelewu dostałam ponowną wiadomość z automatu wysłaną o treści :
    "Zamówienie jest w trakcie realizacji, prosimy jeszcze o odrobinę cierpliwości maksymalnie do dwóch tygodni. Bardzo przepraszamy za opóźnienie"
    na moją informację, że nie zamawiałam nic tylko chcę odzyskać swoje pieniądze już nic nie napisali. Nie wiem czy mam cierpliwie czekać czy dalej ich męczyć. Na policji byłam już tydzień po zakupie zanim wysłałam odstąpienie od umowy ale powiedzieli, żebym poczekała co najmniej 4 tygodnie, potem zobaczyłam, że Wam zwracają pieniądze to postanowiłam cierpliwie poczekać ale już naprawdę nie wiem co mam robić bo już siły nie mam na tą całą przepychankę.
  • 09.11.16, 09:09
    Po tych 14 dniach i e-mailu z żądaniem zwrotu pieniędzy ile czekałaś na przelew? Ja od poniedziałku przypominam o terminie, który upłynął w dniu wczorajszym i piszę maile z żądaniem zwrotu i mam wrażenie, że mnie olewają albo sprawdzają cierpliwość a mam jej coraz mnie, już nawet nie wiem co mam napisać, bo chyba wszystkiego próbowałam...
  • 09.11.16, 10:56
    Kiedy upłynęło 14 dni oczekiwania ,od momentu,gdy potwierdzili przyjęcie odstąpienia od umowy,i nie było przelewu ,napisałam maila,iż nie odnotowałam srodków na rachunku.Dostałam maila z,chyba z automatu,że w ciągu 48 godzin odpowiedzą na moje zapytanie.Napisałam,że nie intersują mnie odpowiedzi na zapytania,tylko żądam zwrotu środków.Tego samego dnia przysłali potwierdzenie przelewu w formie pdf a pieniądze były następnego dnia na rachunku.
  • 15.11.16, 19:03
    Tomialas szczescie
  • 09.11.16, 13:48
    Wiec powidz im, ze jak skontaktujesz sie z adwokatem i on te sprawę przejmie, to będzie duzo drożej ich kosztować. I na tym polega ich biznes, by ludziom cierpliwość sie skończyła i nie włączy o kasę. To nie Afryka, sposób na nich jest. Prędzej czy pozniej znajda. A inazwisko właściciela pewnie jakaś ściema .. nawet pewnie o tym przekręcie nie wie. Ale od kabelka do kabelka i dojdą, kto i jak przekręt robi. Wiec weź sprawę krótko w ręce. Pieniądze albo adwokat, koszta adwokata, sadu ... Etc. I nie próbujcie wierzyć w ich texty maszynowe i cześć .. 2 tyg..
    Czegoś takiego nie spotkałam nigdy w życiu, zeby ktoś mi dyktował, co mam robić i kiedy mogę o wrócenie pieniędzy pisać! Do k... Moje pieniądze, nie chce towaru to anuluje i kasa wraca.
  • 09.11.16, 16:39
    akurat....ciezko kase za towar odzyskac a co dopiero za adwokata...sprawa w sadzie potrwa lata a jak juz dostaniesz wyrok to chyba tylko po to zeby sobie oprawic i na scianie powiesic. bo kasy za adwokata to na pewno juz nie zobaczysz....

--
  • 07.11.16, 08:00
    To nie są żadne ciasteczka ,tylko reklama w tematyce zakupy z WP przed tematyką Kobieta & Zdrowie
    W czerwonej ramce obok Venezia i Bon prix.
  • 09.11.16, 15:39
    oszukany na 600zl acidroms@gmail.com
    co robic?
  • 09.11.16, 16:40
    przeczytac wiecej postów w tym watku gdzie ludzie pisza jakiej tresci maile wysyłali

--
  • 09.11.16, 22:41
    Mojezakupy.net to wielkie oszustwo. Żałuję że dałam się nabrać na taki prostacki trik. Ja nie mam zamiaru darować im pieniędzy. Zgłaszam sprawę do Policji. Złodzieja trzeba karać.
  • 14.11.16, 22:14
    TAK TRZYMAJ DO PIERDLA Z TAKIMI GADAMI

• 10.11.16, 12:26
    Dzisiaj dostałam zwrot pieniędzy, ponieważ zrezygnowałam z zamówienia. Robili problemy, musiałam się upominać, ale oddali pieniądze. Nie wiem co o nich sądzić. Jak przetrwa ten sklep i będzie mozna płacić przez PayU, to zaryzykuję i cos kupię. Oczywiści,e mam swiadomośc, ze to podróby, ale moze chociac dobrej jakosci...
  • 10.11.16, 17:54
    co napisałeś bo ja też mam problem mineło 8 tygodni i nie dostałam towaru a zamówiłam za 399 PLN.
    Proszę o pomoc
    dobrzewa@poczta.onet.pl
  • 10.11.16, 12:31
    Ludzie tak długo nie żyją ,żeby doczekać się dostawy z mojezakupy.net. A pieniądze zamiast na ich konto wpłać raczej na jakieś hospicjum
  • 10.11.16, 12:48
    Ponawiam moje pytanie. Czy ktoś dostał już zamowiony towar? Jak jakość?
  • 10.11.16, 14:30
    Didi??? Ty sobie żartujesz, co? Wchodzisz na forum gdzie ludzie opisują! ze nie dostają towaru ani zwrotu pieniędzy! na forum na którym jest napisane, ze to nie żadne podróbki ani oryginały, ze to po prostu ściema. Kasa skasowana i to tyle...
    I ty śmiesz pytać? Jaka jakość????????
    Wez sie człowieku ogarnij i najpierw czytaj, a pozniej pytaj ..
  • 14.11.16, 22:10
    zapomnij nic cI NIE PRZYJDZIE JA CZEKAM 8 TYGODNI I NIC ZŁODZIEJE
  • 15.11.16, 19:05
    Ja czekam 8 tydzien i nic
  • 20.01.17, 12:49
    Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś kto u nich zamówił towar doczekał się realizacji zamówienia. Natomiast wszyscy zostali perfidnie oszukani. Dlatego zgłaszaj na Policję jak najszybciej, ja już to zrobiłam. Ciekawi mnie tylko czy naprawdę tymi oszustami ktoś się naprawdę zajmie!!!
  • 10.11.16, 14:00
    PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH ! NIE KUPUJCIE NA TEJ STRONIE ZOSTAŁAM OSOBIŚCIE OSZUKANA !
  • 10.11.16, 17:37
    tak ja i chyba straciłam 399, PLN , czekam 8 tygodni i nic, już teraz nawet na e maile nie odpowiadają, podsumowując oszuści do potegii , ostrzegam nie zamawiać szkoda kasy i nerwów
  • 11.11.16, 15:39
    ludzie sprawa wyglada tak mojezakupy enbutique i prostysport to firmy założone przez ta sama osobe ja zgłosiłem to do banku bgż bnp pariba mają im zablokować konto i wezwać własciciela i mnie do banku i bedziemy wyjaśniać sprawe jak go zobacze to po yjsciu z banku tak go dojade za szystkich na forum ktorych oszukał pozatym jesli sie nie pojawi na wezwanie w banku zatrzymaja wszystkie przelewy na kącie banki mają podpisaną umowe centralną ze wrazie podejrzenia iz konto jest narzedziem do popełnienia przestepstwa to wszystkie przelewy jakie wyszły z tego konta zostaną zablokowane do wyjasnienia sprawy
  • 11.11.16, 16:06
    Dobre...😁 😁
    I tym sposobem nie mieli by jak zwracać kasy tym wszystkim którzy tu do nich pisza...😉

--
  • 11.11.16, 19:08
    no niestety przy blokadzie konta tak jest trzeba sie zgłosic do swojego banku złozyc zawiadomienie o oszustwie a nastepnie z potwierdzeniem przelewu do banku bgż gdzie ten konus ma konto
  • 11.11.16, 19:09
    ja ide w poniedziałek do banku dam znac co i jak
  • 11.11.16, 23:10
    Zgłosić sie do banku i co wtedy???

--
  • 11.11.16, 19:12
    i tak nie zwracaja kasy 3 firmy 3 sklepy mojezakupy.net , enbutiques.com i prostysport.pl napewno kasy nie zwroca nie ma zadnego kontaktu z nimi
  • 12.11.16, 11:48
    Czy mi sie wydaje, czy strona moje zakupy pl juz nie działa?😳
  • 12.11.16, 11:49
    Czy mi sie wydaje, czy strona moje zakupy pl juz nie działa?😳O
  • 12.11.16, 11:58
    Ludzie, przede wszystkim musicie walczyć o swoje. Oni próbują na wszelki sposób, by klient zapomniał lub olał sprawę i nie domagał sie zwrotu. Ja walczyłam długo, i na stronie "moje zakupy" na czacie i na maila pisałam conajmiej raz dziennie. Nie bądźcie naiwni i nie dajcie sie zwodzić śmiesznymi kosmiczniczymi terminami zwrotu pieniędzy. Ja zaczęłam ich nękać juz od 4 tygodnia od zamówienia. Nie dałam sie nabrać na te ich śmieszne terminy .. 8 tyg 2 tyg ... Co to ma byc? Ja dzisiaj zamawiałam jutro dostaje i płace przy odbierze. A tu ktos mi nawija bawełnę 8 tyg... A pozniej jesCze zwrot pieniędzy 2 tyg! Nosz ręce opadają. Po moich mailach odstąpili od umowy jakoś u 6 tygodniu od przelania pieniędzy na ich! Qre...ie konto. Nawet gdybym zamówiła za 10 zł walczyłabym az oddadzą! Wole dla schroniska dla zwierząt je przeglac jo złodziejom! Mam nadzieje, ze ktos sie tym poważnie zainteresuje i nagłośnią. Bo szkoda ludzi uczciwych! Bo tylko uczciwy człowiek moze byc rak naiwny, by przelać kasę na konto bez znania opinii na dana firmę ... Firmę złodziei! Życzę wszystkim wytrwałości i szybkiego odzyskania pieniędzy! Nawet jak stronki zamkną, to wy walczcie! Do banku, na policje dajcie swoje zgłoszenia. Nic stracić nie możecie a odzyskać moze sie uda.
  • 12.11.16, 12:06
    Ach działa działa, zle wpisałam linka .. Nie wierze, ze nie działa żadna policja internetowa!! Przeciez tyle ludzi juz zgłaszało ja policje! Info tu chodzi do jasnej ... Czyżby robili tyle kasy? Ze bez względu na wszystko stronki jak i reklamy moze widnieć w necie? Przeciez to wszystko sa koszta .. W ugo. Kasę mi oddali ale rowniez pojde zgłosić oszustwo
  • 15.11.16, 14:12
    Ich arogancja mnie osłabia. Ja im piszę, że minął termin 14 dni na zwrot kasy a jakiś Łukasz Sowiński - pisze że moje zamówienie będzie zrealizowane za 2 tygodnie i bardzo mnie przeprasza.... kogo oni tam zatrudniają .....
  • 15.11.16, 14:54
    Badz nieugięty napisz, czy potrafią czytać E zrozumieniem? Ze nie chcesz na nic czekać tylko żądasz kasę i to natychmiast bo ci cierpliwość sie skończyła.. Daj im dzien dwa jak nie zwrócą napisz im, ze zajmie sie tym ktos kompetentny. Zawsze mozna znaleźć wsród znajomych adwokata który zajmie sie tym za niewielkia kasę a rachunek im wystawi! Bo tak czy siak sa przegranymi
  • 12.11.16, 18:15
    ja czekam 8 tygodni i nic nie dostałam oszuści
  • 14.11.16, 22:07
    ja też sie nabrałem zrobiłem zamówienie za 600 i mija 8 tydzien i nic złodzieje jebane
  • 15.11.16, 07:58
    Czlowieki, piszcie, czy wasze pieniądze wróciły. Czemu tak cicho? Czyzbyscie dali sobie spokój? Piszcie o tym, to czyta tu wieku ludzi. Pewnie i sam gang! ale i policjanci, inni oszukani, adwokaci, może dojdzie i sędzin .. Bez pisania o swoich przeżyciach tylko im pomagacie. Napiszcie, kto jeszcze pieniędzy nie otrzymał. Ja póki co, nie jestem w kraju, ale jak tylko przekroczę Polska granice zgłoszę sie na policję osobiście, by dowiedzieć sie czy podjęli jakiekolwiek kroki w tej sprawie. Dla jednej osoby odzyskałam kasę, napisałam rownież na Facebooku by ostrzec znajomych i wsród moich znajomych jedna osoba zgłosiła sie do mnie, ze jest rownież oszukana. Tak nie może być! To gorsze wyłudzenie niż sposób "na wnuczka".. "Na policjanta" .. Ile starszych osób oddallo swoją rentę 😐 Aż smutno o tym pomysleć.
  • 15.11.16, 13:00
    nadal walczymy smile ja 03-11-2016 napisałam do nich o odstąpieniu od umowy, napisali że mam czekać 14 dni i nadal cisza, nawet nie odpisują na moje maile. Czekam do jutra i piszę do TVN Uwagi - zrobią ładny program i będzie "reklama" przedświąteczna - w gratisie od baaardzo zadowolonych klientów
  • 15.11.16, 14:56
    Tak, pisałam juz do nich .. Jezeli kasy nie zwrócą, to bedą mieli fajnie ... Pisz i zadaj nenufonaj sie.
  • 15.11.16, 14:57
    Przede wszystkim, nie czekajcie żadnych dwoch tygodni! To nie zwrot towaru to zwrot kasy ktora w nic nie została zainwestowana .. W tamach klienta oczywiscie
  • 15.11.16, 19:06
    Popieram
  • 16.11.16, 08:31
    no i nie doczekałam się wpłaty sad trudno... ale przekazałam sprawę mojej adwokat i zawiadomiłam telewizję - wysłałam im maila, opisałam ładnie wszystko. Telewizja szybciej coś zrobi niż policja. Ale warto i ją zawiadomić, zobaczymy....Jak trzeba będzie to swój wolny czas poświecę na śledzenie poczynań właściciela sklepu (jego nowych interesów w Polsce smile i będę ostrzegała przed zakupami innych....
  • 16.11.16, 12:15
    U mnie sprawa wyglada następująco, dwa lub trzy dni po dokonaniu zakupu odstąpiłam od umowy, zadając natychmiastowego zwrotu pieniędzy, w odpowiedzi napisano mi ze termin wynosi 14 dni, cierpliwie czekałam, co jakis czas ponaglając mailami. Do dzisiaj pieniędzy nie otrzymałam. Codziennie do nich pisze ale otrzymuje bzdurne odpowiedzi z automatu, ze proszą o cierpliwość bo zamowienie jest w trakcie realizacji. Sama juz nie wiem co dalej robić i powoli tracę nadzieje
  • 16.11.16, 12:17
    Czy ktos oprocz kosia0205 otrzymal zwrot?
  • 16.11.16, 12:50
    dorota.stokrota, oczywiście , że tak czytaj wcześniejsze wpisy .Ja wpłaciłam im na konto 30.09.2016 to był piątek i zaraz po wpłacie w tym samym dniu ,pisałam im ze chcę anulować zamówienie , odpisali że zamówienie jest w trakcie realizacji .Przez wekend myślałam o tym, że wtopiłam kasę i trudno. ALE w poniedziałek bombardowałam ich e-mailami do bólu .Najpierw wysłałam im odstąpienie od umowy i żądałam natychmiastowego zwrotu kasy i pieniądze weszły mi na konto tego samego dnia . Należy ich cisnąć mocno .Poświęć parę godzin i pisz do nich non -stop . Jak otrzymałam pieniądze ,pisałam dużo o tym na forum i po mnie dużo ludzi dostało zwrot kasy
  • 16.11.16, 13:29
    Wysłałam do nich około 20maili w ciagu czterech dni, noe daje to żadnego efektu
  • 17.11.16, 23:14
    Jestem w gronie szczęśliwców, którym udało się odzyskać pieniądze. W mnie podziałało po 2 mailach, ale ok 4 tygodni temu (tekst wkleiłam). Próbuj dalej
  • 16.11.16, 13:15
    mam dokładnie to samo sad też dostaję od nich takie maile
  • 16.11.16, 14:13
    Może się już zwinęli , bo to tak na moją wiedzę trwa od pierwszych dni września ...no to tak 8 tygodni
  • 16.11.16, 17:45
    To może być prawda, bo ja otrzymałam zwrot pieniędzy po dwóch mailach. W pierwszym napisałam, że odstępuję od umowy, a w drugim przypomniałam o upływającym terminie zwrotu gotówki. Wszystko grzecznie, bez gróźb i straszenia, ale to było przed trzema tygodniami. Teraz widzę ile miałam szczęścia. Życzę wytrwałości i powodzenia.
  • 16.11.16, 18:31
    Czekam 12 tydzień składałem reklamacje towar nie dotarł reklamacja nie rozliczona wszystkie terminy nie dotrzymane zarówno dostawy jak i reklamacji .Został ostatni etap Wezwanie Przedsądowe i równolegle zgłoszenie o przestępstwo wyłudzenia nie polecam
  • 17.11.16, 10:47
    Zgłaszajcie na policję - jest to oszustwo internetowe ścigane z urzędu - składamy wniosek o ściganie sprawcy oszustwa internetowego. Co ważne przy tym oszustwie nie ma progów kwotowych (zgłaszamy nawet najmniejsze kwoty) - bo to nie jest wykroczenie.
  • 17.11.16, 12:51
    WP - odpisała, że nie ponoszą odpowiedzialności za wyświetlane przez nich reklamy smile nie ma to znaczenia, że sklepy oszukują ludzi - zwykłe oszustwo internetowe. I tyle maja do powiedzenia\napisania sad
  • 17.11.16, 13:21
    Witam . Dziś mija termin tzw. reklamacji zwrotu pieniędzy . Już nawet forum nie działa . Przygotuję gotowe pismo do prokuratury, banku, zgłoszenie oszustwa internetowego - podam email i będę rozsyłał . To przed świętami przynajmniej nikogo nie oszukają . Konto mają w PARIBAS pewnie przelewają dalej - to da się namierzyć . IP komputera też.
  • 17.11.16, 13:41
    Dokładnie, może zacząć atakować ich bank? a może wydział policji do walki z cyberprzestępczością? juz sama nie wiem. Reklamy są już tylko tego drugiego sklepu kor-nil napisał:

> Witam . Dziś mija termin tzw. reklamacji zwrotu pieniędzy . Już nawet forum nie
    > działa . Przygotuję gotowe pismo do prokuratury, banku, zgłoszenie oszustwa in
    > ternetowego - podam email i będę rozsyłał . To przed świętami przynajmniej niko
    > go nie oszukają . Konto mają w PARIBAS pewnie przelewają dalej - to da się nami
    > erzyć . IP komputera też.
  • 17.11.16, 15:15
    nie kupuj tam to są oszuści towar nigdy nie dociera do klienta dodatkowo nie odpisuja na emaile i nie zwracaja kasu
  • 17.11.16, 20:41
    a taki sklep ? też nie ma opcji zapłaty za pobraniem: pl.jollychic.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.