Dodaj do ulubionych

Mojezakupy.net opinie?

• 07.01.17, 16:16
    Ostrzegam przed tym sklepem, nie realizują zamówień, zwodzą mailami i nie zwracają pieniędzy.
    Zastanawianie się skąd pochodzą oferowane przez nich towary jest nonsensem gdyż ich niby oferta do wielki pic i ściema. Osobiście wpłaciłem pieniądze na zakup zegarka we 09/2016r. i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem niczego, poza dwoma bzdurnymi mailami, jako odpowiedź na moje monity. To zwykłe złodziejstwo.
  • 18.01.17, 10:38
    zgłoś sprawę na policję. Ja tak zrobiłam. Oni swoim ścieżkami docieraja do nich. Zgłosiłam sprawę rano, a po południu miałam kase na koncie. Walczyłam z nimi od 27 wrzesnia do końca grudnia.
  • 23.01.17, 22:43
    Dzięki za informację! Ja też czekam od początku września i w tym tygodniu wybieram się na policję!
  • 07.01.17, 16:21
    OSZUŚCI, NIE KUPOWAĆ !!!!! Brak towaru, brak zwrotu kasy na konto i brak z nimi kontaktu, sprawę przejmują organy ścigania !!!1
  • 07.01.17, 19:30
    Też dałam się nabrać czekam już 9 tydzień. Więc idę na policję. Niestety kiedy poprosiłam o zwrot gotówki skończył się z nimi kontakt.
  • 08.01.17, 14:51
    jedno wielkie oszustwo!
    najpierw zamówiłam, następnie przeczytałam w internecie opinie..
    Napisalam im e maila, ze odstępuje od umowy, na razie żadnej odpowiedzi...
  • 09.01.17, 13:02
    Ja zrobiłam tak samo,nie mogę uwierzyć,że byłam tak głupia. Kiedy zamawiałaś? U mnie 2 tygodnie minęły,próbuję przez bank.
  • 09.01.17, 19:36
    Zrobiłam identycznie i walczę z wiatrakami już cztery miesiące
  • 09.01.17, 09:20
    Też dałam się nabrać. Idę na policję
  • 09.01.17, 10:13
    a mnie ilość oszukanych jednak trochę dziwi, wszak ta metoda wyłudzania kasy na lipny sklep internetowy jest stara jak świat że chociażby przypomnę 66procent, 66 prezent, retrobut, polsporty - identyczny schemat działania - reklamy na poczytnych portalach internetowych, duże przeceny markowych ciuchów i brak możliwości zapłaty za pobraniem czyli kupowanie nie wiadomo czego, nie wiadomo od kogo i nie wiadomo skąd - brawo wy! ciekawe ile jeszcze takich sklepów powstanie aby oduczyć wszystkich kupowania kota w worku. sorki ale wcale mi was nie żal...
  • 10.01.17, 07:49
    nikt Cię nie prosił o wspołczucie. Spadaj pajacu.
  • 10.01.17, 10:16
    wolę być pajacem niż głupolem, który nie wiadomo komu i za co przelał pieniądze i teraz jeszcze ma ból dupy z tego powodu. ja to czytam i się śmieję, no jak można być takim frajerem i tak dać się orżnąć
  • 10.01.17, 11:31
    JESZCZE RAZ PISZE!!!!!!!! otrzymałam zwrot po trzech dniach od wizyty na policji!!!! na co czekacie aż się zwiną,
  • 10.01.17, 22:48
    To był przypadek, że odzyskałas kasę. Ciesz się. Ja sprawe zgłsiłem na policję i do prokuratury jakiś miesiąc temu. Na odzyskanie kasy nie liczę, ale na ukaranie oszustów tak.
  • 11.01.17, 22:30
    A na jakim posterunku zgłaszałaś krysiach53? U mnie olewczo do sprawy podchodzą....sad
  • 12.01.17, 09:12
    dlatego wysłałem zawiadomienie również do prokuratury. I własnie proukraturę proponuję zwiadomić o prawdopodobnym przestępstwie internetowym polegajacym na wyludzeniu pieniędzy.
  • 12.01.17, 09:45
    Na posterunku do którego podlegam,od razu powiedziałam że adres jest nieprawdziwy i że jedynie przez bank mogą trafić do Sowińskiego dosłownie 3 dni czekałam próbujcie bo jest to możliwe .POWODZENIA
  • 12.01.17, 11:43
    Mnie przeraża to, że reklama tego "sklepu" ciągle jest w necie - np. na stronie o2.pl
    Dlaczego tego nie usuną, na pewno ktoś z poszkodowanych pisał. Aż tyle mają z reklamy że złodziei promują?

--
    www.piotrusiek.pl/
    charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=26528032
  • 10.01.17, 17:01
    Nadal nazwe cię pajacem. Ktoś rejestruje fałszywą spółkę, na podstawie fałszywej rejestracji zakłada konto w banku gdzie bank ma obowiązek sprawdzić prawdziwość tych dokumentów.
    jak ci kiedys spadnie cegłówka na głowę to będe się z ciebie śmiał że tego nie przewidziałeś.
    Odnoszę też wrażenie że jesteś wtyką tych oszustów i prokuratura namierzy cie po numerze IP
  • 10.01.17, 18:25
    co to znaczy "fałszywa rejestracja i fałszywe dokumenty" ?
    skad wiesz ze bank ich nie sprawdził?
    99% osób tu piszących sama przyznaje ze najpierw kupiła cos na tej stronie a dopiero potem przeczytała regulamin i opinie w internecie...

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/kitten/t09044.gif
  • 10.01.17, 22:43
    pokilkaj po KRS'ach. Kilkanaście spółek zaresjetrowanych pod tym samy adresem. Oglądałaś program Polsatu ? Tam jest zakaład fryzjerski. Prezesi tych spółek mają od 70 do 80 lat. To wszystko wg mnie są "słupy". A dlaczego fałszywa ? A jakim cudem mozna zarejestrować spółke pod nieistniejącym adresem zameldowania ( w tym przypadku wynajmu ). Nie chce mi się pisać, to sprawa dla prokuratury.
  • 11.01.17, 08:56
    bardzo proszę , sam mogę podać IP, nie mam nic wspólnego z oszustami ja tylko śmieję się z frajerów którzy chcieli dostać markowe ciuchy za 1/5 ceny po pierwsze, nie sprawdzając nawet w sieci lokalizacji firmy po drugie, w napaleniu najczęściej nie czytając bardzo pokrętnego regulaminu to po trzecie, nie sprawdzając czy strona w ogóle działa (klikanie w polubienia nic nie zmieniało) po czwarte, niektóre z prezentowanych towarów są dostępne tylko w sklepach firmowych a nie u jakichś cwaniaków po piąte, jeśli już ktoś przeczytał regulamin i nie przeszkadzało mu tak długie oczekiwanie na towar to lampka powinna się zapalić w momencie braku możliwości zapłaty za pobraniem panu o nazwisku Gangu Mohsin Noor Mohd po szóste. dla mnie slavkoslavko jesteś głupolem i pozostała niemała reszta tu się udzielających.
  • 24.01.17, 11:53
    Witam,
    generalnie zgadzam się z obu Panami. Jednak dla Pana rafgaj (Był już tu na forum podobny wpis, być może od innego internauty) napiszę coś od siebie. Jestem matką dwójki dzieci (ogólnie uważam, że to niedużo) niemniej obowiązków nie brakuje, jeśli ktoś chce jako tako żyć i wychować dzieci, przekazać im jakieś wartości itd. Na to wszystko potrzebny jest czas, którego wciąż mamy mniej i mniej. Dlaczego tak jest chyba nikomu nie muszę tłumaczyć. I właśnie dlatego często nie mam czasu na to, aby pooglądać w kilku różnych sklepach stacjonarnych tego, co chciałabym. Wolę ten czas spędzić z dziećmi. A kupując w internecie chcę coś mieć i już, zamówić dziś-odebrać jutro. (Tak na marginesie, single którzy żyją tylko dla siebie z wyboru i strasznie znają się na modzie mają być może czas na wszystko, co tylko im przyjdzie do głowy-pytanie czy to dobrze). Nie mam tez zbyt wiele czasu na spędzanie ileś godzin na wyborze jednego ciucha czy zegarka nie mówiąc już o prześwietlaniu całej spółki. Dotychczasowe transakcje przez internet były pomyślne i chyba na tej podstawie ludzie dokonują kolejnych zakupów. Człowiek z natury nie zakłada u kogoś złej woli. Swoją lekcję z enbutique odrobiłam. Nie zmienia to faktu, że żyjemy w podłych czasach i to jest jeden z jego dowodów. Tyle. Pozdrawiam obu Panów.
    PS. A już do szału doprowadza mnie, gdy wszędzie jestem odsyłana z tekstem "To pani sobie sprawdzi w Internecie" (np. u lekarza - leki, adres poradni specjalistycznej, różne produkty) generalnie można by życie spędzić w necie sprawdzając wszystko czy jest prawdą czy nie i co ma jakie właściwości. Ja zdecydowanie wolę życie w realu!!!
  • 24.01.17, 12:04
    OMG ten wątek nadal ma się dobrze! Nie wierzę w to co czytam, istna komedia...

• 24.01.17, 13:58
    Witam,
    generalnie zgadzam się z obu Panami. Jednak dla Pana rafgaj (Był już tu na forum podobny wpis, być może od innego internauty) napiszę coś od siebie. Jestem matką dwójki dzieci (ogólnie uważam, że to niedużo) niemniej obowiązków nie brakuje, jeśli ktoś chce jako tako żyć i wychować dzieci, przekazać im jakieś wartości itd. Na to wszystko potrzebny jest czas, którego wciąż mamy mniej i mniej. Dlaczego tak jest chyba nikomu nie muszę tłumaczyć. I właśnie dlatego często nie mam czasu na to, aby pooglądać w kilku różnych sklepach stacjonarnych tego, co chciałabym. Wolę ten czas spędzić z dziećmi. A kupując w internecie chcę coś mieć i już, zamówić dziś-odebrać jutro. (Tak na marginesie, single którzy żyją tylko dla siebie z wyboru i strasznie znają się na modzie mają być może czas na wszystko, co tylko im przyjdzie do głowy-pytanie czy to dobrze). Nie mam tez zbyt wiele czasu na spędzanie ileś godzin na wyborze jednego ciucha czy zegarka nie mówiąc już o prześwietlaniu całej spółki. Dotychczasowe transakcje przez internet były pomyślne i chyba na tej podstawie ludzie dokonują kolejnych zakupów. Człowiek z natury nie zakłada u kogoś złej woli. Swoją lekcję z enbutique odrobiłam. Nie zmienia to faktu, że żyjemy w podłych czasach i to jest jeden z jego dowodów. Tyle. Pozdrawiam obu Panów.
    PS. A już do szału doprowadza mnie, gdy wszędzie jestem odsyłana z tekstem "To pani sobie sprawdzi w Internecie" (np. u lekarza - leki, adres poradni specjalistycznej, różne produkty) generalnie można by życie spędzić w necie sprawdzając wszystko czy jest prawdą czy nie i co ma jakie właściwości. Ja zdecydowanie wolę życie w realu!!!
  • 10.01.17, 23:03
    Ale nikt nie oczekuje pożałowania ... ciesz się swoim szczęściem - brawo Ty!
  • 09.01.17, 10:24
    to są oszuści od października nie mogę dostać ani towaru za który zapłaciłam ani zwrotu pieniędzy
  • 09.01.17, 14:19
    Tylko policja 3 dni temu zgłosiłam i dzisiaj otrzymałam e meil zatwierdzam zwrot - czekam na przelew
    szarpałam sie z nimi 3 miesiace- nie darujcie złodziejom!!!!
  • 09.01.17, 17:17
    Własnie otrzymałam zwrot jeszcze raz zachęcam nie darujcie złodziejom ani 1 złotówki.Sowiński działa na zwłokę. Zgłaszajcie jak najszybciej bo napewno się wkrótce zwiną.
  • 10.01.17, 22:49
    Oni już się zwineli. Nie opowiadaj bajek panno Krysiu.
  • 11.01.17, 14:40
    A co byś chciał widzieć potwierdzenie przelewu z dn 09.01 nie róbcie nic rylko biadolcie !!! ja już mam spokoj, pisałam i szarpałam się z nimi prawie 3 miesiące i nie przebierałam w słowach.
  • 12.01.17, 09:16
    ani razu nie biadoliłem, smile. Sprawę zgłosiłem i na policję, i do prokuratury juz ponad miesiąc temu i dlatego wiem jak to wygląda. Jesli dostałaś zwrot to był to przypadek.
    Dlatego namawiam gorąco wszystkich oszukanych żeby zgłaszali sprawę do prokuratury.
  • 09.01.17, 14:50
    Oszuści i tyle na ten temat. Nie dostałam towaru i zwrotu pieniędzy. Teraz przez rzecznika praw konsumenckich dochodzę swoich praw. Jak najdalej od tej firmy.
  • 18.01.17, 10:41
    nie wiem, czy pomoże Ci rzecznik. Policja z pewnością tak. Wiem to z doświadczenia. Zgłosiłam sprawę rano, a po południu otrzymałam od nich kasę. Oni docieraja do nich swoimi ścieżkami. Wojowałam od 27 wrzesnia do 31 grudnia 2016 r. Meili wysłałam dziesiątki i tylko coraz bardziej mnie wkurzali, żeby nie napisac gorzej.
  • 09.01.17, 17:41
    Proszę o info jak odzyskać kasę, mój mail to tmm.kateryna@gmail.com
  • 09.01.17, 18:00
    Witam czy mogę prosić o poradę w zakresie jak zwrócić się do nich o zwrot środków. moj mail to tmm.kateryna@gmail.com
  • 13.01.17, 19:36
    Złóż wniosek o popełnieniu przestępstwa na policję lub do prokuratury.
  • 09.01.17, 18:51
    Witam. Moja prośba dla tych którym udało się odzyskać pieniądze. W jaki sposób udało się Wam odzyskać zwrot gotówki. proszę o info na adres kubel1975@gmail.com Za wszelkie wskazówki i informacje z góry dziekuję
  • 09.01.17, 19:28
    wg mnie kasę odzyskały tyko dwie osoby. Więcej w tym było przypadku. Na odzykanie kasy nie licz ale zgłoś sprawę na policje i do prokuratury wtedy wzrosnie szansa na posadzenie tych/tego gościa w więzieniu.
  • 09.01.17, 20:00
    Tylko zgłaszać na Policję, dzisiaj właśnie to zrobiłam. Im będzie więcej zgłaszających tym mamy większą szansę na złapanie tych oszustów. Nie czekajcie ani dnia dłużej!!!
  • 13.01.17, 11:04
    Może to powinien być jakiś pozew zbiorowy, jeśli jest tyle oszukanych osób. Wygląda na to, że jest to przekręt na dziesiątki tysięcy złotych. Ja też zostałam oszukana
  • 13.01.17, 11:36
    Wszystkie dane zbiera prokuratura. Pozew zbiorowy nic Ci nie da, kogo chcesz pozwać ? Tylko prokuratura i policja mogą ich ścigać skutecznie.
  • 18.01.17, 10:44
    ja zgłosiłam sprawę na policję. Moje dziesiatki meili do nich nic nie skutkowały. Natomiast zgłoszenie sprawy na policje podziałalo błyskawicznie. Odzyskałam pieniądze. Na zamówienie czekałam od 27 wrzesnia. Pieniądze otrzymałam 31 grudnia 2016 r.
  • 24.01.17, 12:06
    A może na Policji mają wtyki? Sama już nie wiem. Ja napisałam ostro, ale bez wzmianki o Policji i mi oddali. Nie było to dużo 179 zł. Sądzę, że kwestia przypadku. Najprostszym sposobem za ukrócenie tego wszystkiego byłaby reakcja banku blokując im konto - wtedy nikt z nas nie mógłby zrobić tam przelewu. Czy ktoś na to już wpadł? Warto by napisać/zadzwonić do banku, tam gdzie mają konto. To byłoby najskuteczniejsze.
    A może to wszystko - to jakieś działanie służb specjalnych i taka próba dla nas społeczeństwa czy jesteśmy solidarni i na ile pozwolimy się dać (przepraszam za słowo, ale to najlepiej oddaje istotę sprawy) "dymać".
  • 09.01.17, 19:33
    Zamawiałam początkiem października i nic/
  • 10.01.17, 15:03
    a może warto zastanowić się na pozwem zbiorowym. W końcu tu chodzi o duże pieniądze, jeśli zsumują nasze wpłaty.
  • 11.01.17, 17:31
    Ja jestem chętna na zbiorowy pozew
    dobrzewa@poczta.onet.pl
    668300421
  • 10.01.17, 15:35
    nic nie wskóracie, przeczytajcie (wygooglujcie) sobie sprawę 66procent, 66prezent i retrobut - ta sama historia, też sprawa trafiła do prokuratury w Płocku i...nic.
  • 10.01.17, 22:45
    Oszukani nie odzyskają pieniędzy, to pewne. Ale czy oszuści unikna kary to taki pewny już bym nie był.
  • 10.01.17, 23:06
    Uwaga ! czasy się zmieniają min Ziobro szuka takich spraw
  • 10.01.17, 18:18
    Oszuści!!! podpisuję się pod tym rękami i nogami!!!
  • 11.01.17, 11:07
    Ja czekam na zamówienie już od września 2016r i nic. Najpierw zerowy kontakt, potem odpisują i ciągle przedłużają o 2-3 tygodnie czas. Na e-maile o zwrot pieniędzy w ogóle nie reagują. Ta firma to oszuści.
    Nie polecam.
  • 11.01.17, 17:29
    tak, złodzieje
  • 13.01.17, 09:01
    zrobiłem tam zakupy, na szczęście za niewielką kwotę. Omijać ten sklep daleko. To oszuści i naciagacze! Nie mam ani towaru ani pieniedzy.
  • 13.01.17, 11:00
    Jest to oszustwo, już pojawiły się wpisy na forach. Niestety za późno, bo czas oczekiwania jest wielotygodniowy i w tym czasie narobili już mnóstwo przekrętów. Nikt z osób, które tam coś kupiły nie odzyskały pieniędzy. Firma nadal reklamuje się na gazecie.pl
  • 13.01.17, 19:30
    Ja tez zgłosiłam sprawę. A skąd wiadomo ze nikt nie odzyskał pieniędzy? Niektóre osoby pisały ze sie to udało. Ciagle mam nadzieje
  • 13.01.17, 20:23
    kasę odzyskały chyba 2 albo 3 osoby
  • 15.01.17, 09:24
    Pieniądze odzyskało sporo osób, które wycofywały się na początku tej afery.
  • 15.01.17, 19:51
    nie bardzo w to wierzę, no i co to znaczy sporo, 5 a może 10 ? A jesli odzyskały to tylko po to aby napisac że odzyskały kasę i uwiarygodnić proceder tych oszustów. To było celowe zagranie wyłudzaczy.
  • 16.01.17, 23:25
    Tobie "tak źle i tak nie dobrze ". Najpierw jęczysz, że się sfrajerowałeś i nawołujesz wszystkich do "czynu", a jednocześnie podważasz opinie i działania osób, które na tym forum wcześniej się udzielały i pomagały. Skoro masz takie nastawienie, to najwyraźniej zasługujesz na to, co cię spotkało.
  • 17.01.17, 14:22
    Napisałem, że nie bardzo w to wierzę bo mam podstawy. Każdy kto pójdzie do prokuratury i na policję będzie wiedział o czym mówię. Jesli komuś udało sie odzyskac pieniądze to miał szczęście. natomiast będę namawiał do zgłaszania swoich spraw na policję tak jak to robiłem to do tej pory. Mam juz za sobą składanie zeznań jak świadek i pokrzywdzony. mam też informacje z policji dltego namawiam : zgłszajcie sie do prokuratury i na policję. Liczyc możecie na ukaranie sprawców tego oszustwa a pieniądzach zapomnijcie, chyba że komuś się poszczęści.
  • 24.01.17, 12:10
    Slavko, daj namiar do siebie proszę. Zdzwonimy się.
  • 25.01.17, 11:51
    slavkoslavko@onet.pl
  • 13.01.17, 11:33
    Szczegółów zdradzał nie będę ale Prokuratura wszczeła śledztwo. To co zrobili ci oszuści jest zagrozone bezwględna kara więzienia bez mozliwości "zawiasów".
    ZGŁASZAJCIE SWOJE SPRAWY DO PROKURATURY I NA POLICJĘ.
  • 13.01.17, 19:39
    Dobra wiadomość! Ja też złożyłam zawiadomienie do prokuratury, w przyszłym tygodniu idę na komendę złożyć zeznania. Wszystkim poszkodowanym polecam złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.
  • 14.01.17, 06:14
    LUDZIE UWAZAJCIE TO OSZUSTWO!!NIC TAM NIEKUPUJCIE ,ZAKUPIONEGO TOWARU NIE DOSTANIECIE ,MOJ ZAKUP TRAFIŁ NA POLICJEoszukali mnie na480zł !!NIEKUPUJCIE TO OSZUSTWO I PODRÓBKI
  • 14.01.17, 10:29
    witam z początkiem września 2016 zamówiłam zegarek i zapłaciłam.Dziś mamy 14.01.2017 i nic nie otrzymałam.Oszuści na maxa. Nic tam nie zamawiajcie.Dodzwonić się nie można liveczat również nie działa.OSZUŚCI NA MAXA.!!!!
  • 16.01.17, 09:19
    Mnie też oszukali i też zamierzam zgłosić to na Policję. Nie polecam nikomu zakupów w tym sklepie. To są oszuści bazujący na ludzkiej naiwności...
  • 16.01.17, 12:21
    zrobiłem lipne zamówienie w tym sklepie i po otrzymaniu od nich podsumowania zamówienia mailowo napisałem w odpowiedzi, że płacę za pobraniem. dostałem od nich zwrotnego maila, że .... przepraszają mnie za długi czas oczekiwania na towar, który wynika z dużej ilości zamówień itp, itd. w tej chwili maja skrzynkę mailową zaplanowaną na ściemnianie i granie na czas.
  • 17.01.17, 18:31
    Oszuści, oszuści i jeszcze raz oszuści. 10 dni temu zgłosiłam na policję. Róbcie to wszyscy, koniecznie!!!
    Czym więcej zgłoszeń tym może większa szansa, na szybsze ich ukaranie!
  • 19.01.17, 17:26
    I po tych 10 dniach nie odzyskalas pieniedzy?
  • 22.01.17, 20:26
    nigdy nie odzyskasz kasy to mafia
  • 23.01.17, 14:32
    LUDZIE tylko POLICJA !!!!!!!! ja tak zrobiłam dotarli do Sowińskiego i na drugi dzień miałam zwrot kasy.
  • 24.01.17, 12:11
    Kto to jest ten Sowiński, pojawił się na forum pare razy, ale nie rozumiem o co chodzi.
  • 17.01.17, 22:41
    Sklep Moje zakupy to złodzieje.
    Ostrzegam wszystkich przed zakupami na stronie mojezakupy.net kupiłem 25.09.16r. zegarek na tej
    stronie oczywiście za przedpłatę do 15 stycznia nie otrzymałem zwrotu kasy ani towaru , czasami ktoś odpisuje że kłopoty z towarem , potem że pieniądze przeleją za 14 dni . Złodzieje i naciągacze dziwi minie dlaczego onet dalej reklamuje ten sklep na swojej stronie . Wszystkie pozytywne opinie to ściema pisana pewnie przez sam sklep.
  • 18.01.17, 10:11
    Prześledź początek wątku....
  • 18.01.17, 10:46
    zgłoś na policję. W moim wypadku poskutkowało. Oni jakos do nich docierają. Ja pisałam dziesiątki meili i NIC. Sprawę na policje zgłosiłam rano, a po południu miałam pieniądze. Wojowałam od 27 wrzesnia do 31 grudnia 2016 r.
  • 18.01.17, 12:12
    Trzeba zainteresować tym media.
  • 18.01.17, 16:02
    www.interwencja.polsatnews.pl/ 21.12.2016 Drogie marki w niskich cenach-ostrzegamy
  • 19.01.17, 12:57
    Zamówiłam kurtkę na początku stycznia 2017 Po kilku dniach próbowałam się z nimi skontaktować Tel -głuchy, pod adresem podanym taka firma nie istnieje. Wysyłam maile - dostaję odpowiedzi, mam wrażenie - z automatu, powtarzające się, bez konkretów Czuję, że to oszuści, którzy okradają nas - poczytałam opinie ludzi tak samo jak ja pokrzywdzonych Działają bezkarnie (!?) Zamierzam zgłosić wszystko na policję ! Pozew zbiorowy zwiększyłby szansę na odzyskanie naszych pieniędzy.Czy ktoś jest za ? TeresaPWawa
  • 19.01.17, 15:35
    Też zostałam oszukana, idę teraz na policję. Co trzeba by zrobić żeby złożyć pozew zbiorowy? Ewa
  • 19.01.17, 17:11
    odpisz, jak możesz jak wygląda ta wizyta na policji , bo też się wybieram i nie wiem jak się przygotować, zawarłam umowe 10-tego, a zgłosiłam odstąpienie dopiero dziś i nie wiem czy mogę się zgłosić ;///
  • 20.01.17, 03:22
    A jak założysz pozew przeciw firmie, której nie ma? Kto za to zapłaci? Pozwy zbiorowe kosztują. Pieniędzy nie odzyskasz. Spółka ma 5000 kapitału. Majątek to strona internetowa. Prezes Gangu w Afryce mieszka.
  • 20.01.17, 13:06
    Pozew będzie się ciągnął, pod adresem firmy na Tarczyńskiej nikogo nie ma więc jakiekolwiek pisma sądowe będą wracać. Najlepiej zacząć od prokuratury lub policji, oni już się nimi zajmują i przesłuchują osoby pokrzywdzone.
  • 22.01.17, 20:31
    też nas oszukali na sporą kwotę ,dołanczam się

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.