Dodaj do ulubionych

kask rowerowy z czapką?

10.09.16, 10:59
do tych bardziej usportowionych z was. czy istnieje cos takiego jak kask rowerowy z czapką/ocieplany? cos podobnego do kasku narciarskiego? z osłoną na uszy? wiem ze sa cieniutkie czapki bawełniane czy polarowe POD kask ale nie o to mi chodzi... dostane cos takiego czy to wytwór mojej wybrażni? wink
chodzi o kask chłopiecy ale w duzym rozmiarze jak dla dorosłego juz.
--
"Policja jest już w drodze z kakałkiem i kocykiem" http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/police/smileys-police-073856.gif
Obserwuj wątek
      • patatajowa Re: kask rowerowy z czapką? 10.09.16, 12:26
        szaszanasza ,ale jakbym to synowi kazała ubrac-czapke taka jak ma dziadek- to by chyba wolał zeby uszy mu się oszroniły tongue_out
        bardziej chodzi o osłonięcie uszu jednak.

--
        "Policja jest już w drodze z kakałkiem i kocykiem" http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/police/smileys-police-073856.gif
        • saszanasza Re: kask rowerowy z czapką? 10.09.16, 12:51
          patatajowa napisała:

> szaszanasza ,ale jakbym to synowi kazała ubrac-czapke taka jak ma dziadek- to b
          > y chyba wolał zeby uszy mu się oszroniły tongue_out
          > bardziej chodzi o osłonięcie uszu jednak.
          >

hehe, ale to jedyne co znalazłam, dlatego nie napisałam komentarzawink
          ładniejsze są kaski narciarskiewink
          --
          "Kobiety nie tyją. Zwiększają jedynie erotyczną powierzchnię użytkową."
          • patatajowa Re: kask rowerowy z czapką? 10.09.16, 15:56
            buffy znam,kominiarki takiej syn na pewno nie ubierze smile
            poszukam cos w kierunku linkowanych przez edelstein, jak nie znajde to bedzie jakas czapka z decathlona...

--
    • edelstein Re: kask rowerowy z czapką? 10.09.16, 13:04
      www.hibike.de/specialized-centro-winter-led-helm-city-helm-unisize-54-62cm-mod-2016-p4a2a6540da53ca329d1524458402fd07#item_82776750
      --
      "...Du weißt noch nicht einmal genau, wie sie heißen.Während sie sich über dich schon ihre Mäuler zerreißen...Lass die Leute reden und hör einfach nicht hin.Die meisten Leute haben ja gar nichts Böses im Sinn.Es ist ihr eintöniges Leben, was sie quält.Und der Tag wird interessanter,wenn man Märchen erzählt..."
      • edelstein Re: kask rowerowy z czapką? 10.09.16, 13:05
        www.google.de/search?q=winter+helm+fahrrad&client=ms-android-samsung&source=lnms&tbm=shop&sa=X&ved=0ahUKEwjpwtnV04TPAhUBWhoKHf24BecQ_AUIBw
        --
        "...Du weißt noch nicht einmal genau, wie sie heißen.Während sie sich über dich schon ihre Mäuler zerreißen...Lass die Leute reden und hör einfach nicht hin.Die meisten Leute haben ja gar nichts Böses im Sinn.Es ist ihr eintöniges Leben, was sie quält.Und der Tag wird interessanter,wenn man Märchen erzählt..."
    • yloco Re: kask rowerowy z czapką? 10.09.16, 14:26
      Nigdy takich nie widziałam. Uważam, że to mało praktyczne. Ja noszę buff'a pod kask, moje dzieci też (firmy buff lub z tchibo). W uszy jest ciepło i zawsze można zdjąć.

I nie radzę czapki, tylko właśnie buff. Bo czapka spowoduje, że kask będzie się gorzej trzymał. Dodatkowo buff chroni włąsnie uszy i szyje od razu.
    • falcon_eye Re: kask rowerowy z czapką? 10.09.16, 17:14
      Z kaskiem ocieplanym się nie spotkałam. A co jest nie tak z czapką? Nie mam na myśli zwykłej bawełnianej czy polarowej, tylko taką funkcyjną i dedykowaną pod kask. Cienką na czubku głowy, ale z windstopperem na obwodzie do ochrony uszu i czoła. Kask się idealnie trzyma.
      Stylówy to oczywiście żadnej nie robi, ale taki kondonik ściąga się razem z kaskiem, więc obciachu nie powinno być. A jest ciepło i komfort.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka