Dodaj do ulubionych

Prenumerata dla teściowej - Zwierciadło czy TS?

24.11.16, 10:26
Chciałabym zamówić mojej teściowej (60+) prenumeratę czasopisma na przyszły rok. Kiedyś zamawiałam Jej Twój Styl i/lub Pani, ale teraz zastanawiam się nad Zwierciadłem i/lub Sensem.
Wiem, że są tu czytelniczki tych czasopism więc proszę o poradę co lepiej kupić.
Edytor zaawansowany
  • olesia301 24.11.16, 14:22
    Ja z TS zrezygnowałam - jest beznadziejny.
    Może 2-3 artykuły godne uwagi.
    Krótkie, szarpane niusy.

Zwierciadła nie znam, więc się nie wypowiem.

--
    www.piotrusiek.pl/
    charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=26528032
  • ilonakrzeminska 24.11.16, 14:46
    ja akurat prenumeruję Twój Styl, moja mama chciała Panią ( ja jej jakoś nie trawię), więc się dzielimy (wspólna prenumerata). Zwierciadło kiedyś czytałam, ale potem jakoś przestałam (brak czasu). Jak dla mnie Sens jest super, kupuje szczególnie w okresie wakacyjnym, ale to dość specyficzna gazeta i np. moja mama nie polubiła.
  • redfilomena 24.11.16, 14:46
    Może Uroda Życia?
  • k_linka 24.11.16, 14:53
    Ja juz od kilku lat nie czytuje regularnie miesiecznikow "kobiecych" ale kilka lat temu bylo tak:
    Dluzsze artykuly, powazniejsze tematy, dominacja slowa pisanego nad kolorowymi obrazkami cechowaly Zwierciadlo, w mneijszym stopniu Pania
    Krotkie teksty, duzo tematow zwiazanych z moda, uroda, ekskluzywnymi kosmetykami to Twoj Styl, w mniejszym stopniu Pani
    Sens mialam w rekach tylko kilka razy, to troche inna tematyka (psychologia, jakies wywiady), juz nie do poogladania tylko do czytania.
    A co sie spodoba tesciowej to juz inna sprawa, moja mama (ale ona jest 60-) cieszy sie z kazdej z wymienionych gazet.
    Do prenumeraty trzech pierwszych byly fajne kosmetyki w prezencie - tez milo.
  • the.ta 24.11.16, 15:10
    Uroda życia jest całkiem ok
    Sens też smile
  • margotka69 24.11.16, 17:00
    Polecam Zwierciadło. W Twoim Stylu, jak dla mnie, zbyt dużo reklam i spora część dotycząca mody, urody i całego tego powierzchownego blichtru... natrętne i męczące. Żeby znaleźć coś ciekawego, trzeba się przekopać przez dziesiątki stron sad Zwierciadło natomiast czytam prawie "od deski do deski". Ciekawe wywiady, artykuły dające do myślenia (psychologia, styl życia, medycyna, zdrowe żywienie).
  • iberka 24.11.16, 18:36
    TS już dawno stracił na wartości. Polecam Uroda życia lub Zwierciadło

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h6w1vt6qz.png
  • perspektywa13 24.11.16, 20:50
    Moze wysokie obcasy extra?

--
    "Konsumpcja to dziś wręcz patriotyczny obowiązek"wink
  • mrt-na 24.11.16, 23:57
    Byle nie TS, Pani też raczej nie. Myślałam, że prasa kobieca zeszła na psy, bo czytywałam kiedyś te dwa tytuły, ale ostatnio przez przypadek wpadła mi w ręce Uroda życia i bardzo mi się to pismo spodobało. Ciekawe artykuły, fajne wywiady z interesującymi osobami.
  • kropkaa 25.11.16, 10:14
    TS traktuję jako odmóżdżacz - miły, przyjemny, ale do rzeczywistości to mu daleko.
    Zwierciadło kupowałam kiedyś i czytałam, ale potem peron im odjechał - nie mogłam już tego NLP i pana Benedykta, który działał mi na nerwy, ustawienia hellingerowskie, jakieś szamańskie panie i inne pseudopsychologiczne brednie, nie mające nic wspólnego z rzetelną wiedzą naukową.
    Gdy kolejny nr był nieprzeczytany, dałam sobie spokój.
    Pani nie wkurza, nie wiem czemu, Uroda życia mi się nie podoba, WO Extra kupowałam, ale obecna naczelna wkurza mnie i nie kupuję.

--
    a może by tak urodzić w domu?
  • czarna.perla 12.12.16, 11:21
    Na jaką prenumeratę się w końcu zdecydowałas?

--
    Pierożek 20.07.2005
    Truskaweczka 09.04.2008
  • ju_mi 12.12.16, 11:40
    Na "Urodę życia". Przeglądnęłam jeden numer, bo nie znałam tego czasopisma i stwierdziłam, że powinno przypaść do gustu mojej Teściowej smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka