Dodaj do ulubionych

Bieszczady

16.01.17, 16:55
Chodzą mi po głowie Bieszczady latem. Nigdy nie byłam, więc wszelkie info mile widziane 😃 Jakieś fajne , rozsądne cenowo miejsce na nocleg, najlepiej z pięknym widokiem...Możecie coś polecić ?
Edytor zaawansowany
  • kamilara84 16.01.17, 17:25
    Z noclegów: byłam- polecam-U szoguna smile tylko ten większy domek,co do jedzenia- obowiązkowo Chata Wędrowca na słono i na słodko warta każdych pieniędzy.
  • mamaaoli 16.01.17, 18:00
    Wetlinowo polecam na 100%
  • mw793 17.01.17, 10:52
    Lesne Berdo w Przyslupiu polecam.
  • a-e-p 17.01.17, 11:16
    Tylko L Berdo jest z daleka od atrakcji. Troche na zadu...u.
    Miejsca nie polece bo robimy jednodniowe wypady - jestem z Rzeszowa. Znajomi jezdza do Smereka i sa zadowoleni. Ja wole urokliwa Kalnicę, jesli juz.
    Poleacm za to jedzenie tutaj, bardzo tanio, domowa kuchnia ale duze kolejki. www.zajazd-niedzwiadek.pl
    Byłam w weekend w Ustrzykach na nartach.Jest pieknie, duzo ladniej niz w kultowm Zakopanym. Turystów tez duzo. Cieszy mnie to ze coraz wiecej ludzi do nas przyjezdza, bo na prawde warto dla tych widoków.

• a-e-p 17.01.17, 11:19
    lesnydwor.bieszczady.pl/ zapomiałam - polecam to miejce a przede wszystkim ludzi.
  • amj2 18.01.17, 19:56
    Dziękuję za wszystkie informacje. Szukam, sprawdzam...Zakopane to też nie moja bajka. Już raczej Pieniny...

--
    Marcel moje słoneczko
  • emma_me 17.01.17, 11:55
    Osada Magury
  • mini_em 19.01.17, 12:23
    my byliśmy tutaj www.slonecznebieszczady.pl/domki-na-stoku-gromadzynia-podkarpacie-ustrzyki-dolne.htm standard taki jak na zdjęciach (byliśmy tylko przez weekend) ale widoki i pan codziennie pasący owce/kozy i kucyki pod twoimi drzwiami bezcenne.. dzieci do tej pory wspominają jako super zabawę i miejsce pełne przygód wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka