Dodaj do ulubionych

Apteka internetowa Cefarm24 czy Gemini?

26.03.17, 00:05
Ktora sprawniejsza, w ktorej zamowienie szybko dochodzi i nie problemow z naglym brakiem produktow na stanie? Chodzi mi tylko o te apteki, bo tylko w tych to co chce kupic jest najtansze.
Edytor zaawansowany
  • areola82 26.03.17, 11:27
    zamawiałam kilkukrotnie w obu i nie było żadnych problemów, wybierałam tą w której wychodziło taniej całe zamówienie.
  • krotanna 26.03.17, 11:40
    Nie znam cefarmu24, gemini polecam.
  • redfilomena 26.03.17, 13:00
    Zamawiam tylko z Gemini, polecam.
  • emma_me 27.04.17, 10:46
    A ja już Mellisy z Łodzi nie polecę. Kupowałam u nich wielokrotnie ale ostatnio niestety przesłali popsuty produkt, zero odzewu na reklamację i skontaktowali się ze mną dopiero, kiedy wystawiłam negatywną opinię na ceneo. Tzn skontaktowali się tylko w celu wycofania tej opinii sad w ramach rekompensaty mieli coś tam wysłać. Opinie wycofałam ale niestety słuch po aptece zaginął.
    Z Gemini i Cefarm 24 korzystałam i byłam zadowolona, głównie zależy mi na szybkiej realizacji zamówienia.
  • yantichy 27.04.17, 12:04
    Mam podobnie negatywna opinie o Melissie, choć sądziłam, że od 2014 roku może się poprawili. Jak widać nie.
    Zamawiałam wtedy zestaw preparatów żywieniowych dla umierającej osoby. Przesyłka nie przychodziła ponad tydzień, bez żadnej informacji ze strony apteki. Gdy zadzwoniłam, pani obrażonym tonem poinformowała mnie, że nie mogą wysłać zamówienia, bo nie mają wszystkich produktów w magazynie - brakuje ok. jednej trzeciej. Poprosiłam o wysyłkę tego, co jest. Paczka przyszła dzień przed pogrzebem. Zwrotu pieniędzy za niezrealizowaną część zamówienia nie dostałam.
    Od tej pory kupuję w Gemini. Korzystałam też (ale było to lata temu) z cefarmu, był szybszy w realizacji, ale jest droższy, więc kupując w Gemini, zwłaszcza w sezonie infekcji, biorę poprawkę na to, że nie są specjalnie szybcy.
  • joagraba 27.04.17, 13:08
    Miała być reklama a tu puszka Pandory wyszła :-p
  • eesti_2005 27.04.17, 13:30
    Dokładnie big_grin Nawet nie trzeba zgłaszać spamu... wink
  • grecz 05.09.18, 11:13
    Cieszymy się Twoim szczęściem..

--
    http://s19.rimg.info/780ac1d41efaca99ca75c1cbbcd2ae5f.gif
  • arlam_28 11.10.18, 15:22
    u mnie Melissa górą smile z tych też zamawiałam, ale tutaj było najszybciej, zawsze jest szeroki asortyment i w zasadzie mogę się zaopatrzyć na 2 miesiące przy jednym zamówieniu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.