Dodaj do ulubionych

Rzepy czepy warte to jest zakupy?

21.06.17, 08:10
Jak w temacie.
Edytor zaawansowany
  • 21.06.17, 10:55
    Kupiliśmy takie na dzień dziecka dla 5-latki: allegro.pl/rzepy-czepy-kolorowe-rzepki-bunch-thorn-ball-400-i6785188127.html Jakościowo OK. Sama w sobie zabawka, po pierwszym szale ("o takim czymś marzyłam"), od półtora tygodnia leży w kącie.
  • 21.06.17, 12:38
    u nas to samo, szał trwał tydzień i się kurzy
  • 21.06.17, 17:03
    U nas zabawa 15 min pozniej wycinanie rzepow z wloso dla 8 latki ktora wiedziala ze tak sie stac moze ale niechcacy machnela wlosami i wczepily sie. Ja nie polecam. Leza w szafie i nie wiem kiedy wybiore ponownie...
  • 21.06.17, 17:19
    "łamiąca wiadomość" jak w filmiku
    www.youtube.com/watch?vshockm6vL8qRZ_o
    jak masz synów obciętych na rekruta kupuj smiało!

--
    http://yoursmiles.org/tsmile/kitten/t09044.gif
  • 21.06.17, 18:23
    Ja mam synów z dłuższymi włosami, ale uznałam, że ewentualnie nic strasznego się nie stanie, jak będę musiała ogolić im głowy wink
    Ale zabawka nie zainteresowała synów. Pobawili się raz przez kilka minut i Bunchems leżą już pół roku się kurzą... Może jakbym kupiła więcej, to byłaby lepsza zabawa? Parę dni temu wylukałam je na Aliexpress i myślę, czy nie domówić większej paczki z akcesoriami.
  • 18.07.17, 23:24
    Odświeżam, bo jednak dokupiłam paczkę 400szt z akcesoriami i teraz chłopaki ciągle się nimi bawią wink Fajne rzeczy robią, nogi, skrzydła itp bardzo się przydają. Więc jednak polecam i żałuję, że na początku kupiłam niewielki, ale drogi, bo oryginalny zestaw...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.