Dodaj do ulubionych

Piórnik Depesche (TOP Model) trójkomorowy- opinie?

21.07.17, 13:24
Wczoraj w Smyku córce wpadł w oko piórnik firmy Depesche .. nie powiem, ładny, widać, że solidnie wykonany, trójkomorowy czyli taki jak byłby potrzebny. Ale cena ... 169 zł.
Ma ktoś doświadczenia z tą firmą? Czy piórnik i wyposażenie jest na tyle dobrej jakości że jest warte tej ceny? Bo jak mam kupować piórnik tylko dla piórnika i doposażać go "po swojemu" to średni interes wink A przeszukałam net i widziałąm tylko piórniki z wyposażeniem więc pustych nie ma?
Edytor zaawansowany
  • 21.07.17, 14:19
    Mojej córce też podoba się ten piórnik (z konikiem),ceny w smyku internetowym powinna być tańsza (przynajmniej jakiś czas temu była ).
  • 21.07.17, 14:43
    też jestem ciekawa jak się sprawdzi, córka dostała właśnie na urodziny ten świecący. W środku kredki i ołówki firmy Lyra a flamastry Giotto.
  • 21.07.17, 15:06
    moja córka ma piórnik tej marki tylko z Miss Melody (seria z koniem), będzie korzystała z niego już 3 rok, wg mnie jest nie do zdarcia, wyposażenie tez jest solidne, co prawda u nas już dawno zużyte.
  • 21.07.17, 17:28
    W internetowym smyku jest za 133.
  • 21.07.17, 19:11
    W Nienczech mozna je kupic juz od 23euro

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • 21.07.17, 21:35
    Kupiłam córce pięć lat temu, wtedy kosztował 30 euro i był bardzo dobrze wyposażony. Córka nosiła go dwa lata, obecnie młodsza się dorwała do niego, choć ma 3 piękne piórniki z wyposażeniem. Mnie się nie podoba waga tej cegły, ale i zawartość i sam piórnik, były bardzo dobrej jakości.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.