Dodaj do ulubionych

Plecak Jack Wolfskin perfect day

06.09.17, 12:03
Ma ktoś ten model? Szukam plecaka o wielkości pomiędzy Berkeley S a standardowym, aktualnie S czwarty rok w użytkowaniu i ma się rewelacyjnie, ale myślę że jak dojdą książki to trzeba w końcu będzie wymienić na większy. Rok temu kupilam dużego Berkeley, ale okazazał się za duży i odsprzedałam, ostatecznie kolejny rok szkolny zleciał z s. I tak siódmoklasista zamierza spędzić z nim kolejny rok bo kocha go milością wielką big_grin , ale moze się zdziwić jak dostanie książki (w koncu pazdziernika tongue_out). A może inny model Wolfskina polecicie? Młody jest niski i dość drobny, aktualnie 12 lat i ok. 146 wzrostu.
Edytor zaawansowany
  • 06.09.17, 23:10
    Mam ten model. Ale on średnio pakowany jest.
    W zasadzie ma 1 komorę na książki, bo druga to bardziej na jakieś drobiazgi.
    Trochę mało miejsca na książki do 7 klasy.
    Mój 12-latek ma Wolfskin Board Walk 20 i ten spokojnie wszystko mieści.
    Ale nie wiem czy go jeszcze gdzieś kupisZ.
  • 07.09.17, 12:32
    Dzięki za informację, własnie wczoraj dokładniej przeanalizowałam wymiary i jest dość płytki, więc faktycznie nie będzie zbyt pakowny. A Board Walk jest większy od Berkeleya, zresztą raczej i tak nie do kupienia.
    Przez rok dziecię trochę podrosło więc przymierzymy się chyba do B.
  • 15.09.17, 13:07
    Czy plecak jack wolfskin berkeley s nada sie dla czwartoklasisty? Szukamy plecaka mlodziezowego i corce spodobal sie wlasnie ten model.

--
    Wychowanie dzieci jest jak walizka.Co włożymy,to wyjmiemy.
    Wojciech Eichelberger
  • 15.09.17, 14:11
    syn ma go od 4 klasy, aktualnie w siódmej, zakładając wątek myślałam że w końcu wink będzie za mały ale póki co daje radę, i to z książkami już. Polecam, plecak wygodny i nie do zdarcia smile
  • 15.09.17, 15:53
    Kupiłam córce Berkeley s na szkolne wycieczki wink Jednak teraz w trzeciej klasie służy jej jako plecak szkolny , do czasu choćby niewielkiej promocji na Topgal-e smile Ona sądzi, że jest dla niej za mały . Mną się jej, zaginają ćwiczenia i podręczniki .Gdyby był chociaż z 3-5cm wyższy byłby idealny smile
  • 15.09.17, 16:18
    widze ze w czwartej klasie te książki są mniejsze niż w 1-3, mam nadzieje ze pomieści książki do angielskiego jak cos to przymierze jej Berkeley zwykłego.

--
    Wychowanie dzieci jest jak walizka.Co włożymy,to wyjmiemy.
    Wojciech Eichelberger
  • 15.09.17, 18:44
    jeżeli książki są mniejsze to naprawde ten model jest udany smile niestety wg mojej córki ma kolor chłopięcy (granat)i liczy na inny plecak wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.